MIKROFALOWA KONTROLA UMYSŁU:
NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności

Dr Rauni Leena Kilde, MD

25 września 1999

http://www.raven1.net/kilde1.htm

Eleanore White’a komentarz: Dr Rauni Kilde, dawniej główny lekarz w Laponii (północna Finlandia), to jeden z naszych najdzielniejszych profesjonalnych zwolenników. Dostała nagrodę CAHRA (obecnie MindJustice) za jej wystąpienie na teraz niedostępnym wideo, nagrywane przez TransMedia Productions w Londynie.

Ona dała nam pozwolenie, aby opublikować ten artykuł, przykład najbardziej intensywnego wsparcia, jakie kiedykolwiek otrzymałem. Dziękujemy dr Kilde szczerze.

Helsingin Sanomat, największa gazeta w Skandynawii, napisał w sprawie wydanego 09 września 1999 amerykańskiego magazynu naukowego, który szacuje, że po Millenium chyba WSZYSCY ludzie będą mieć wszczepiony „mikrochip z DNA”.

Jak wiele osób zdaje sobie sprawę, co to właściwie oznacza? Całkowita utrata prywatności i całkowita zewnętrznea kontrola fizycznych funkcji organizmu danej osoby, procesów psychicznych, emocjonalnych i myślowych, w tym podświadomości i marzeń zaimplantowanej osoby! Do końca życia!

Brzmi jak science fiction, ale to jest tajemna wojskowa technologia kontroli umysłu i agencji wywiadowczych, które przeprowadzają eksperymenty już od prawie pół wieku. Całkowicie bez wiedzy opinii publicznej, a nawet ogółu populacji akademickiej. Superkomputery w stanie Maryland, w Izraelu i poza nią z prędkością ponad 20 miliardów bitów / s może monitorować miliony ludzi jednocześnie. W rzeczywistości, cała ludność świata może być całkowicie kontrolowane przez te tajne interakcje mózg-komputer, jednak niewiarygodne to brzmi dla nieświadomych. Myśl ludzka ma prędkość 5000 bitów / sek, a każdy rozumie, że nasz mózg nie może konkurować z superkomputerami działającymi poprzez satelity, implanty, lokalnych obiektów, skalarne lub inne formy biotelemetryczne. Każdy mózg ma unikalny zestaw cech bioelektrycznych. Systemy zdalnego monitoringu neuronów (RNM) z superkomputerami mogą wysyłać wiadomości za pośrednictwem układu nerwowego zaimplantowanego człowieka i wpływać na ich wydajność w jakikolwiek pożądany sposób. Mogą oczywiście być śledzone i zidentyfikowane w dowolnym miejscu.

Neuro-elektromagnetyczne mimowolne ludzkie eksperymenty są prowadzone z powodu z tak zwanego „podatnej ludności(w wolnym tłumaczeniu)” za około 50 lat, w imię „nauki” i „bezpieczeństwa narodowego” w badaniach gorszych od Nazistowskich, w sprzeczności z wszystkimi prawami człowieka. Fizyczne i psychiczne tortury ofiar kontroli umysłu jest dziś jak z najgorszych horrorów. Tylko, w przeciwieństwie do horrorów, to się dzieje na prawde. To się dzieje dzisiaj w USA, Japonii i Europie. Z kilkoma wyjątkami, media masowe tłumią wszystkie informacje o całym tym temacie, wiadomo w czyich są rękach.

Technologię kontroli umysłu w USA klasyfikowana jest jako „nie-śmiercionośna” broni. Nazwa jest całkowicie mylące, ponieważ technologia stosowana
Jest śmiercionośna, a śmierć jest powolna w postaci „normalnych” chorób, takich jak nowotwór, białaczka, zawału serca, choroby Alzheimera, z utratą pamięci krótkotrwałej na początku. Nic dziwnego, że statystyki tych chorób wzrosły na całym świecie. Gdy użycie pól elektromagnetycznych, extra niskiego (ELF) i ultra niskiej (ULF) częstotliwości i mikrofalowe skierowane celowo w niektóre jednostki, grupy, a nawet całej populacjie, aby powodować choroby, dezorientacje, chaos, fizyczne i emocjonalne bóle do utraty świadomośći, utraty krótkotrwałych myśli ogólnej populacji, publiczne oburzenie jest nieuniknione.

[Eleonora White Komentarz: częstotliwości ELF / ULF same w sobie nie może być ukierunkowana i praktycznie niemożliwe do transmisji w znany sposób drogą radiową. ELF / ULF nie może przenosić głos.

ELF / ULF MOŻNA przenosić na sygnałach radiowych i przenosić sygnały ultradźwiękowe, jednak są skuteczne w ustanowieniu celu by był bardziej podatny na hipnozę, zmusić cel by nie był w stanie spać, i zmusić cel by zasnął w dzień, wywołać senność. To jest jak odwrotny proces czytania
naturalne ELF / ULF aktywność elektryczna mózgu za pomocą biologicznego sprzężenia zwrotnego.]

Kto jest za złowrogim planem by implantować mikroprocesor, torturować i kontrolować całą populację?

[Komentarz Eleanor White’a: Raporty osób kierowanych przez neuro-elektromagnetyczne eksperymenty pokazują, że nie każdy jest zaimplantowany (lub nie u każdego tak łatwo da się je wykryć przyp. tłumacz). Fakt, że te kilka ofiar, które miały ostatecznie usunięte implanty nie mogły uzyskać opiekę stosowną dla osoby zaimplantowanej oznacza, że ktoś ma za zadanie kontrolowanie skrytego implantowania aby pozostały tajnymi, oraz zapobieganie publikacji tej praktyki, rozgłosu.]

Urząd Patentowy USA przyznał patenty dla celów monitorowania zmian psychicznych i umysłu. Urządzenie i sposób do zdalnego monitorowania i zmiany fal mózgowych, metody wywoływania mentalnych, emocjonalnych i fizycznych stanów świadomości u ludzi. Sposób i urządzenie do wprowadzania pożądanych stanów świadomości, to tylko niektóre z nich. Osoby, które zostały zaimplantowane z własnej woli lub przez oszustwa dobrowolnie stały się bio-robotami i królikami doświadczalnymi w tej działalności pod przykrywką bezpieczeństwa narodowego. Rzeczywiste skutki wszczepienia mikroczipu (lub z dzisiejszej zaawansowanej skrytej przed ofiarami technologii, przy użyciu tylko promieniowania mikrofalowego do kontroli umysłu,) są całkowicie ukryte przed opinią publiczną (kto ma wiedzieć ten wie przyp.). Ile wiemy prawdziwych niebezpieczeństw mikrofal przez telefony komórkowe? O tym opowiada Barrie Tower w wielu swoich wywiadach:

Barrie Tower mówi:

Złożyłem oświadczenie około 15 lat temu, od tego czasu nic nie zmieniłem, a powiedziałem, że wierzę, że przemysł i ta część rządu, która ich wspiera, będą odpowiedzialni za większą liczbę śmierci i ludzkiego cierpienia niż wszystkie grupy terrorystyczne na świecie, kiedykolwiek.

W związku ze wzrostem przemysłu przez 15 lat, powiedziałbym teraz, że Ci ludzie spowodują więcej śmierci i ludzkiego cierpienia niż cała druga wojna światowa.

Amerykanie używali swoich własnych ludzi jak szczurów laboratoryjnych, aby rozwinąć swoją broń, a następnie, kiedy odkryto co tam się działo, rząd oczywiście jak zawsze zaprzeczył. Później były ukryte raporty i ostatecznie, bardzo znany profesor, wydaje mi się, że profesor na 18 uczelniach.

John Goldsmith, napisał definitywnie odpowiedni raport, w którym zawarł…rozumiecie fale mikrofalowe w niskich dawkach powodowały ogromną liczbę zachorowań na raka i białaczkę i innych chorób. Po tym wszyscy zainteresowali się mikrofalami, niewykrywalną bronią i to ciągnie się od tamtych czasów, a były to lata 50, przez moje czasy, aż do dnia dzisiejszego.

Jak wiele osób wierzy w dezinformacje, że promieniowanie mikrofalowe nie jest przyczyną problemów zdrowotnych? Kwestie ekonomiczne w przemyśle telefonii komórkowej są ogromne. Dlatego kwestie zdrowotne są celowo odsuwane na dalszy plan, wręcz ukrywane. Jednakże, tak samo jest nie do uniknięcia w przyszłości, co miało miejsce w przemyśle tytoniowym. Kiedy odszkodowania za szkody zdrowotne staje się na tyle duże, jak w przemyśle tytoniowym, zagrożenia dla zdrowia zostaną dopuszczone i użytkownicy są następnie odpowiedzialne za ich chorób związanych z paleniem tytoniu.

Dziś, już około 50% Finów, Szwedów i Norwegów korzystania z telefonów komórkowych, zwłaszcza osób młodych. Telefony komórkowe używane w kontroli umysłu to był genialny pomysł. Oddziały wojskowe i policyjne mogą śledzić każdego użytkownika, poprzez wpływ na ich myśli, mikrofalami emitowanymi z ich telefonów, bo zdrowi ludzie słyszą głosy w ich głowach, a w razie potrzeby przypiekają, podgrzewają ich mózgi w sekundę poprzez zwiększenie aktualnego natężenia 20,000 razy. To prawdopodobnie spotkało Czeczeńskiego lidera General Dudajewa, który zmarł rozmawiając przez telefon komórkowy. Efekt ogrzewania tkanek z prędkością światła jest znanym objawem silnych impulsów (radiacji) broni mikrofalowych i elektromagnetycznych. Według badań Navy powodują także stany zmęczenia, depresja, bezsenność, agresywność, długie i krótkie zaniki pamięci, krótkie stany katatonii, zaćmę, białaczkę, raka, ataki serca, nowotwory mózgu i tak dalej. Zmiana zachowań i postaw również zostało wykazane.

Dr Ross Adey dowiedział się, że za pomocą 0,75 miliwatów na centymetr kwadratowy intensywności impulsu modulowanego mikrofalowymi o częstotliwości 450 MHz umożliwia kontrolowanie wszystkich aspektów zachowania człowieka, tzw. system behawioralny człowieka!

Promieniowanie mikrofalowe pobudza wiązania wodorowe w komórkach i może przeszkadzać w mejozie, co prowadzi do nowotworów. Wszystkie nasze emocje, nastroje i myśli mają określoną częstotliwość mózgu, które zostały skatalogowane. Jeśli te dane dostały się w niepowołane ręce, nasze zachowania i postawy mogą być manipulowane przez osoby, których etyka i moralność nie są w naszym interesie. Zarówno wojsko i agencje wywiadowcze posiadają w swoich szeregach takie osóby. Dyrektor Szwajcarskiego Secret Service musiał zrezygnować we wrześniu 1999 r. z powodu jego zaangażowania agencji w transakcji nielegalnej broni oraz plan stworzenia ORGANIZACJI w ramach prawnych Secret Service (Służby Specjalne). Ten przeniknięta globalnie organizacja typu „ośmiornicy” działa we wszystkich głównych służbach wywiadowczych na świecie, współpracuje z mafią i terrorystami. Zatrudniła ludzi z wszystkich ważnych instytucji państwowych, organów administracji państwowej i samorządowej. Posiada technologię Star Wars (Cybernetyczną przyp.), która jest wykorzystywana przeciwko ludności wojskowej i cywilnej, twierdząc, że jest to „nie śmiercionośne” uzbrojenie. Ludzi których system odrzucił, bezrobotnych, więźniów po wyrokach, byłych pacjentów szpitali psychiatrycznych, studentów i sieroty są szkoleni przez tę organizację jak nękać, śledzić i torturować niewinnych ludzi, którzy z jakiegoś powodu zostały umieszczone na czarnej liście organizacji. Oni już są w każdym bloku mieszkalnym!

(przypis Krzysiek Damian:Nazywa się ich Stalking Gang, jest to zdecydowana większość społeczeństwa wśród którego żyjesz, część wie więcej inni tylko tyle co muszą, ale każdy boi się rozmawiać, mają obowiązek unikać poważnej rozmowy, najczęściej sprowadzając wszystko do psychiatry, nie potrafią rozmawiać szczerze, wykazują poddenerwowanie, agresję, skrępowani. Grupy ok 3 osobowe mają na stałe wyznaczone ofiary do nękania, programowania umysłu. Dekodują i mapują myśli, komendy przypisują konkretnym myślom, które odtwarzają w głowie zablokowanej, uśpionej, pozbawionej możliwości myślenia osobie. Podczas wywoływania tych zapisanych w naszej podświadomości komend, czytają nas jak książkę, słysza co zostało nam przypisane na każdą okazję, każdy stalker może sprawdzić przebieg indywidualnego programowania, tortur psychicznych. W moim przypadku mam włączone cały czas szybkie pulsowanie elektromagnetyczne, lub mikrofalowe, które spowalnia bardzo częstymi jak migotanie i z całą pewnością dławiące myśli, jakikolwiek ruch ciała, nawet ruch gałek ocznychj jest spowalniany tą radiacją, jakby zrywając kontakt między mózgiem a tym co robię ciałem (motoryką), dławią obrazy w mojej głowie przesyłane z moich oczu, tak jakby brakowało wielu klatek w tym filmie tzw FPS-ów, bardzo spowalniają mój umysł, a jakby tego było mało, z każdym ich wyrazem, każdym słowem gdy psychopaci odzywają się  by przesyłać, zasugerować swóje psychiczne pomysły, sugestie, na czas tej transmisji wydłuża się czas zablokowania misji. Tzn, tak długo jak ktoś wypowiada wyraz, a zdaża się że nawet literują, tak jestem dławiony, zaburza się komunikację w neuronach mojego mózgu.)

[Eleanor White komentarz: Ten jakby gang programują w hipnozie kolorami nie jest odnotowana we wszystkich obszarach. Doświadczenie Dr. Kilde jest z północnej Europy.]

Oszustwem jest nazwa tej gry, więc rekrutom powiedziane są nieprawdziwe, złowieszcze historie swoich ofiar, aby zachować ich zmotywowani. (W Polsce jest wydaje mi się inaczej, stalkerzy programują agresją swoim ofiarom, uczą na codzień by wyzywać, chociaż to nie robi wrażenia na psychopatach, bo oni słysza co chcemy powiedziec zanim to powiemy, lub raczej w większości przypadków kontrolują co wyrzucamy z siebie, więc często sami mówią te wyzwiska zanim się odezwiemy, sugerując że to oni chcą żeby to powiedzieć (czyt. zniechęcają) kiedy ich słysze nie chcę już tego mówić, odruch ten jest spowodowany tym że wszystkie dialogi z moimi myślami swego czasu powtarzali mi w mojej głowie werbalnie. Wyuczyli tym odruch, że wszystko co mówią jakby pochodziło z mojej głowy, a to nie jest prawda, teraz się zdecydowanie częściej podszywają pod moje myśli, mówią w pierwszej osobie, sugerują przykładowe odpowiedzi na prowokacje, ciągle powtarzają sytuacje, myśli, a nawet kolejność. Obcych których pierwszy raz słyszę chcą by wyzywać, ważne by nie przykładać do tego emocji tzn wyzywać i być spokojnym, maksymalnie wyciszonym, bo to ma poprostu przez Ciebie przejść, lepiej nie walczyć z tym bydłem, agresja jest bardzo zła. Z każdym słowem na głos, w trakcie mówienia wprowadzają kolejne programowalne podświadomie zachowania i myśli, więc maksymalnie minimalizuj czas mówienia.) Mają rozkaz wojskowy, są nagradzani za ich złe działania, które obejmują satanizm, symbole i żółto-pomarańczowo-czarne kolory. Jednak rekruci muszą nosić różowy – i najwyższa elita nosi żółty krawat z ciemnym garniturem.
Nawet kreski żółte lub pomarańczowe w ich krawatach może sygnalizować o ich rekrutacji, a także żółte koszulki i inne przedmioty z tego koloru mogą służyć do sygnalizacji. Zbyt wielu światowych przywódców pasuje do tej sygnalizacji. Jednakże, jest całkiem możliwe, są one używane tylko jako front, straszak tej globalnej organizacji bez wiedzy, jest to działalność przestępcza w zakresie przeciwko niewinnym ludziom.Media i wielki przemysł także przeniknęli w te struktury.

Kim są cele? Eksperymentowanie na żołnierzach i więźniach może być kontynuowane, a także dzieciach niepełnosprawnych, chorych umysłowo, homoseksualistach i kobietach samotnych. Są jeszcze doświadczalne króliki do walki elektronicznej i chemicznej. Ale dziś KAŻDY może stać się celem, nawet ci, którzy wymyślili system. Naukowcy, którzy pracowali nad tym tajnym promieniowaniem ludności stają się celami.

Senat USA omówili kwestię w dniu 22 stycznia 1997 roku. „Commando Solo” samolotów US Air Force zostały wykorzystane do wysyłania wiadomości podprogowych częstotliwości radiowych nawet by manipulować umysły obcych narodów w ich wyborach. Haiti i Bośnia to kilka ostatnich przykładów.

W lipcu 1994 r. Departament Obrony USA zaproponował użycie „nie-
śmiertelnych” broni przeciwko każdemu, kto jest zaangażowany w sprzeciwianie się działania DoD (Departament Obrony). Zatem przeciwstawnych poglądów politycznych konkurentów gospodarczych, osób kontrkultury i tak dalej można napromieniować do choroby lub śmierci. Psychiatryczne Statystyki Diagnostyczne Podręcznik (DSM, „biblia” psychiatrów) do zaburzeń psychicznych było i nadal jest genialną przykrywką. przełożone w 18 językach, aby ukryć okrucieństwa działań wojskowych i wywiadowczych agencji na swoich celach (Targeted Individuals).

Podręcznik zawiera wszystkie działania Mind Control jako oznaki schizofrenii paranoidalnej.

Jeśli cel jest pod obserwacją z użyciem nowoczesnych technologii, poprzez telewizję, radio, telefon, głośniki, lasery, mikrofale, trucie zmianami reakcji na leki podawane drogą powietrzną (aerozole?), dając znajome zapachy, które powodują bóle głowy, nudności i tak dalej, jeśli twierdzi, że jego ubrania są zatrute, jego żywności lub wody z kranu, jak również — wszystkie uczelnie medyczne uczą swoich studentów, że człowiek jest paranoikiem, ZWŁASZCZA  jeśli uważa on, że agencje wywiadowcze są za tym wszystkim, zorganizowane gangi. (Komentarz Krzysiek Damian: Sprostuję, że czucie zapachów, jakby w powietrzu, jest to inputowane do naszych umysłów hipnozą, stymulacją elektromagnetyczną mózgu (ESB), kontrolerzy używają werbalnych komend by wywołać przekonanie, nawet bardzo silne, lawinowo sugerują potwierdzanie przekonania które chca wywołać. Zapachy włączają tak samo nagle jak znikają, mi np włączają czasem tylko na jeden wdech nosem, kilka wdechów wyłączają i znów to samo, najróżniejsze zapachy które są zapisane w naszych umysłach (mózg zapamiętuje zapachy) zwróć też uwagę że źródło znajduje się w nosie. Mógłbym to wytłumaczyć mikrorobotami, które pomijają mózg i wysyłają elektromagnetyczne impulsy sprzężeniem zwrotnym z umysłu do nosa i to ma dla mnie sens.) Preferencją lekarza nie jest powiedzieć prawdy, że są to rutynowe sytuacje na całym świecie przez agencje wywiadowcze przeciwko swoim ukierunkowanym celom. Tak więc ofiary kontroli umysłu są fałszywie (i świadomie) uważane za chore psychicznie, nie uzyskują żadnej pomocy, ponieważ im się nie wierzy, a ich cierpienie jest podwójne przez niedouczonych pracowników służby zdrowia (lub raczej skorumowanej w strukturach tej „ośmiornicy”). Nieetyczne nadużycia władzy przez osoby odpowiedzialne za biomedyczną telemetrię są niezrozumiałe dla zwykłych ludzi. Celem kontroli umysłu jest zaprogramować indywidualnie do przeprowadzenia misji szpiegowskiej lub zabójstwa, nawet wbrew ich woli i samozachowawczych instynktów, kontrolować zachowanie celu i nadzorować bezwzględny sposób myślenia jednostki. Celem kontroli umysłu jest niszczyć pamięć, indywidualność, zdyskredytować ludzi poprzez nieprawidłowe zachowania, aby były szalone, skłonne popełnić samobójstwo lub zabójstwo.

Jak to możliwe, że technologia ta nie została zatrzymana przez najlepsze polityczne autorytety? Oni sami również kiedyś zostaną celem, to fakt, że nie zawsze do tego dochodzi. Ile biorą udziału?

Ten rok 1999 Parlament Europejski w rezolucji w sprawie „Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Polityki Zagranicznej”, w pkt 23, 24 i 27 wzywa do technologii broni „nie-śmiercionośnej” i rozwoju nowych strategii broni by były objęte i regulowane przez konwencje międzynarodowe . Ponadto wzywa do międzynarodowej konwencji wprowadzającej ŚWIATOWY ZAKAZ wszelkigo rozwoju i wdrożeń broni, które mogłyby umożliwić JAKIEJKOLWIEK FORMIE MANIPULACJI LUDŹMI.

Projekt HAARP na Alasce to globalny problem, i apeluje o konsekwencje prawne, ekologiczne i etyczne, które mają być zbadane przez międzynarodową niezależną instytucję przed każdym z dalszych badań i testów. Możliwe jest, że USA będzie ignorować te uchwały. Niebezpieczeństwa broni nie-śmiertelne kontroli umysłu zostały już ujawnione w spotkania ekspertów Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża w Genewie, w lipcu 1994 roku. Tylko zwiększenia świadomości społecznej na temat implantów mikroprocesorowych, ich straszliwych konsekwencji dla prywatności poprzez wpływ osób pozbawionych empatii na myśli i działania zaimplantowanej osoby, powodując ze ludzi stają się biologicznymi robotami torturowani bólem fizycznym i emocjonalnym, gdy technika superkomputera narzuca nam wolę, to wystarczający powód, aby odmówić przyjęcia chipa do swojego ciała, z jakiegokolwiek powodu. Jest to największe zagrożenie dla ludzkości i najbardziej złowrogi plan zniewolić ludzkość na zawsze. Jeśli masz wybór i chcesz pozostać normalnym człowiekiem z prywatnością, nie pozwól dzieciom, ani sobie wszczepić mikrochip DNA. W przeciwnym razie wzrok, słuch, intuicja, myśli, marzenia i podświadomość będzie wpływać z zewnątrz, od tych którzy nie mają dobrych zamiarów dla Ciebie i Twojego umysłu, są bezwzględni, zachowują się jak psychopaci i nie można im tego póki co udowodnić.

MIKROFALE Mind Control z „nie-śmiercionośnymi” brońmi jest największym przestępstwem w historii ludzkości wobec ludności planety Ziemi. MUSI BYĆ POWSTRZYMANE przez wszystkie ludy globu.

Rauni Kilde MD

Zalecana literatura:

Kontrolery uwadze, dr Armen Victorian, 1999, Wielka Brytania

Mind Control, Kontrola Świata, Jim Keith, 1997, USA

Mikrofalówka Mind Control, Tim Rifat, Prawda kampanii, zima 1998, Wielka Brytania

Wywiad von doktor Rauni Leena Kilde o Mindcontrol

www.bewusst.tv


Komentarze
  1. […] dr Rauni-Leena KILDE: NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s