STOP MIND CONTROL !!! I POLSKA KONFERENCJA 29 marca 2015 r.

MC-KonferencjaZapis wideo z konferencji ==> LINK

 

Szanowni Państwo,

28 i 29 marca br spotka się we Wrocławiu w celu zawiązania oficjalnie zarejestrowanego stowarzyszenia grupa polskich ofiar kontroli umysłu. Poszukaliśmy się w Internecie a zjednoczyli po serii programów o tematyce mind control w NTV. Skontaktowało się z nami już ponad 100 osób a liczba ta stale rośnie.

Wybraliśmy nazwę STOPZET czyli Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, gdyż porównanie naszych historii oraz zebrane przez nas dowody wskazują, że jesteśmy królikami doświadczalnymi w prowadzonych od kilku lat w Polsce tajnych eksperymentach na rzecz wojska i służb specjalnych a finansowanych w całości przez UE i NATO. Mamy wszelkie podstawy by twierdzić, że testowane są na nas najnowocześniejsze technologie broni neuronowej takie jak: zdalne sterowanie behawioralne, syntetyczna telepatia, inżynieria snu itp.

Są to bardzo brutalne metody ingerujące w naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne, niejednokrotnie z całkowitym pogwałceniem naszej wolnej woli. Wiele osób zostało podłączonych do superkomputerów i jest monitorowanych przez 24 godziny na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby specjalne.

Sprawy te otacza całkowita zmowa milczenia, programy badawcze są prowadzone pod silną osłoną kontrwywiadowczą, zaś wszelkie skargi i pozwy oddalane, nierzadko z pominięciem obowiązujących procedur sądowych. Najczęstszym finałem prób nagłośnienia tego nieludzkiego traktowania jest wizyta w psychiatryku – czasem z zastosowaniem spektakularnych środków przymusu – i etykietka „schizofrenii paranoidalnej”.

Dzięki tej ciszy wokół naszego cierpienia Polska wyrasta na potentata w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu środków masowej kontroli populacji. Nasze państwo stawia na współpracę pomiędzy uczelniami i instytutami  badawczymi a firmami zbrojeniowymi, tworzy różnorakie platformy i klastry innowacyjne oraz wykorzystuje ogromny dorobek naszych naukowców specjalistów od cybernetyki, sztucznej inteligencji, robotyki i elektroniki by zapewnić sobie dobrą pozycję na rynkach światowych w dziedzinach takich jak: radiolokacja i wszelkie techniki radarowe, urządzenia walki radioelektronicznej, broń mikrofalowa, laserowe systemy broni skierowanej energii, laserowe systemy broni nieśmiercionośnej, wszelkie systemy monitorujące za pomocą platform bezzałogowych (czyli popularne drony), wieloczujnikowe systemy zdalnego monitorowania funkcji życiowych człowieka , technologie RFID i smart dust, itd.>

Inwestujemy duże pieniądze w oczekiwaniu miliardowych zysków w imię nowej światowej ideologii, którą streszcza triada: inwigilacja=kontrola=bezpieczeństwo.

Dzisiaj zniewolenie elektroniczne postulowane w Agendzie Transhumanizmu dotyka w POlsce jeszcze niewiele osób, ale nasi europejscy partnerzy – stowarzyszenia EUCACH i STOPEG, organizatorzy pierwszej Europejskiej Konferencji o Ukrytym Uporczywym Nękaniu, jaka odbyła się w Brukseli 20 listopada 2014 – mówią o paru milionach „podłączonych” tylko na Starym Kontynencie.

O tym, jakie zagrożenia niosą ze sobą najnowsze, skrzętnie ukrywane przed ogółem technologie, chcemy porozmawiać 29 marca we Wrocławiu na seminarium zorganizowanym przez NTV z udziałem Mojmira Babáčka, najlepszego znawcy tej problematyki w Europie Środkowej oraz naszych przyjaciół ze Stopegu i Eucachu.

Przedstawimy sytuację ofiar kontroli umysłu w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Czech i Polski. Przede wszystkim jednak podzielimy się z Państwem naszą unikalną wiedzą i doświadczeniem pierwszych więźniów elektronicznego łagru Europa. Opowiemy jak się żyje w interfejsie z maszyną ze świadomością nieustannej inwigilacji i co to robi z człowiekiem, jego życiem i bliskimi. Będzie też możliwość sprawdzenia za pomocą specjalnych detektorów, czy przypadkiem nie jesteśmy już „on-line”, gdyż wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zostali już objęci zdalnym sterowaniem.

Szczególne zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcieliby jeszcze brać sprawy polskie w swoje ręce. Pomożemy im zrozumieć, jakimi środkami dysponuje dziś władza, żeby im w tym skutecznie przeszkodzić i spróbujemy wskazać zauważone przez nas luki w systemie totalnej inwigilacji.

Ta pułapka jeszcze się nie zatrzasnęła, ale nikt nam nie odda przyszłości, musimy o nią zawalczyć sami. Proponujemy datę i miejsce: 29 marca we Wrocławiu. Bądźcie z nami!

 

NTV: http://niezaleznatelewizja.pl/?p=3160

STOPZET: https://stopzet.wordpress.com/

https://www.facebook.com/stopzet

Mojmir BABACEK:

https://stopzet.wordpress.com/2015/03/17/trzy-drogi-ujawniania-tajemnicy-otaczajacej-fakt-istnienia-technologii-kontroli-umyslu/

dr Rauni-Leena KILDE:

NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności

Gang Stalking:  

https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

EUCACH: https://eucach.wordpress.com/

STOPEG: http://www.stopeg.com/


`

Dnia 29.03.2015r

DOM EKONOMISTY

Wrocław, Łaciarska 28

siedziba NTV

PROGRAM

`

11:00 – 11:10   Otwarcie seminarium
Janusz Zagórski – NTV / Ewa Pawela – STOPZET

11:10 – 11:40   Melanie Vritschan – EUCACH
Wspomnienie o dr Rauni Kilde
Z
agrożenia wynikające z Agendy Transhumanizmu

11:40 – 12:30   Mojmir Babáček
System nerwowy człowieka a promieniowanie elektromagnetyczne

12:30 – 13:20   Peter Mooring – STOPEG
Sytuacja ofiar kontroli umysłu w Europie

13:20 – 13:35   Mečislav Chorzempa
Sytuacja ofiar kontroli umysłu w Czechach

13:35 – 13:50   Krzysztof Okrasiński – STOPZET
Sytuacja ofiar kontroli umysłu w Polsce

13:50 – 14:10   Przerwa

14:10 – 14:40   Dionizy Pietroń
Konwencjonalne źródła promieniowania a mind control

14:40 – 16:00  Relacje członków STOPZETu z gehenny bycia ofiarą kontroli umysłu

16:00 – 17:00   Dyskusja panelowa
  `

Wielce Szanowna Kandydatko/Kandydacie na Prezydenta RP,

 

29 marca br zbiera się we Wrocławiu grupa obywateli celem zaprotestowania przeciwko nieludzkim eksperymentom w zakresie kontroli umysłu (mind control i gang stalkingu), jakie są na nich przeprowadzane od paru lat najprawdopodobniej przez polskie służby cywilne i mundurowe na potrzeby światowych elit i nadchodzącego Nowego Porządku.

Eksperymenty te  opatrzone są najwyższą klauzulą tajności i całkowicie nielegalne, gdyż sprzeczne z ustawą zasadniczą (zwłaszcza art 39). Doświadczenia te są pogwałceniem najbardziej elementarnych Praw Człowieka.

Niszczą nasze zdrowie i wszelkie sfery życia pozbawiając nas stopniowo: elementarnego poczucia bezpieczeństwa i wolności, pracy, rodziny, kręgu bliskich i znajomych. Nierzadko prowadzi to do samobójstw, gdyż wiele ofiar kontroli umysłu nie rozumiejąc, co im się przydarza, podejmuje decyzję ostatecznego zerwania z życiem, które w ich odczuciu nie jest już warte przeżycia.

Przypominamy, że od 2011 roku przetacza się przez Polskę wyjątkowa fala samobójstw i według naszych informacji istnieją przesłanki by sądzić, że zjawisko to mogło zostać wywołane sztucznie na potrzeby symulacji jakiejś globalnej „gry wojennej” z zastosowaniem najnowszych skrzętnie ukrywanych technologii.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że z uwagi na całkowite utajnienie w skali światowej faktu istnienia technologii umożliwiających kontrolę myśli i wszelkich procesów życiowych całych populacji, problematyka ta może być Pani/Panu nieznana.

Dlatego pozwalamy sobie zaprosić Panią/Pana lub Pańskiego przedstawiciela na nasze seminarium poświęcone sytuacji ofiar kontroli umysłu w Polsce i Europie. Naszym zadaniem jest nie tylko zaalarmowanie polskiej opinii publicznej, ale przede wszystkim podjęcie konkretnej inicjatywy obywatelskiej w celu zakazania projektowania, posiadania i stosowania wszelkich broni najnowszej generacji mogących zdalnie oddziaływać na jednostki lub całe społeczeństwa bez ich wiedzy i wbrew ich woli.

Ufamy, że podejmując decyzję o kandydowaniu, stawał Pan/Pani tym samym na straży sztandarowych wartości Naszego Państwa tzn. Wolności i Demokracji. 29 marca we Wrocławiu powiemy: „Sprawdzam”

 

W imieniu  NTV                                                                  W imieniu STOPZET              

Janusz Zagórski                                                                   Ewa Pawela

Komentarze
 1. Maria Leśniak - Wojciechowska pisze:

  Mind control jest faktem, i ważne by ludzie mieli tego świadomość. Działania te skierowane są szczególnie przeciwko osobom o wyróżniających się zdolnościach w wielu dziedzinach życia. Dlatego trzeba o tym mówić i udostępniać sposób obrony przed tymi działaniami, ponieważ będziemy coraz bardziej królikami doświadczalnymi.

  Polubione przez 1 osoba

 2. to ja pisze:

  Czy są już dane o jakimś koszcie wstępu itd ?

  Polubienie

 3. eKolo pisze:

  Temat bardzo mnie interesuje jednak nie mam możliwości uczestnictwa w tej konferencji. Czy będzie ona w jakiś sposób nagrywana (wideo lub głosowo) oraz udostępniana? Jeśli tak to proszę o info.

  Polubienie

 4. fdgg pisze:

  a co za problem zrobic upload na youtuba zaraz po nagraniu filmu z konferencji. NTV opatrzy omentarzem pozniej i zuploaduje ponownie swoją relacje. po ce czekac kilka dni. Ludzie szybkosc sie liczy.

  Polubienie

 5. Lena Magda pisze:

  To wszystko o czym tu sie czyta jest niesamowite a zarazem przerażające. W jaki sposób można się od tego uwolnić? I gdzie udać się by dowiedzieć się czy nie jest się „on-line” czy ktoś mną nie „steruje”, czy nie jestem „monitorowana”?? Proszę, pomóżcie

  Polubienie

  • Cześć,
   Najlepiej na tą chwilę zorganizować sobie skanowanie, takie jakie robi organizacja ICAACT zdaje się że z Belgii, lub proszę przyjechać na konferencję w Berlinie 1 i 2 Października 2015r. Tam prawdopodobnie będzie można się za darmo przeskanować.

   Polubienie

  • Od tego nie da się uwolnić, ponieważ to zaawansowana technologia. Wszyscy mogą być kontrolowani.

   Polubienie

   • Da się uwolnić, wiem o tym z własnego doświadczenia. Trzeba rozwijać się duchowo, oczyszczać ciało i umysł, żyć aktywnie, żeby wzrastały w nas wibracje.. na pewnym połapie kontrola umysłu nie ma prawa istnieć…
    ochronią przed kontrolą umysłu jest aktywowanie sobie torusa serca, jest to ochrona dla umysłu i ciała która odpycha promieniowanie skalarne. Suplementacja złotem jest korzystna ponieważ naprawia zaburzony rezonans DNA, jeśli nie wiedziałeś technologia Mind Control oddziałuje na wiązania helis DNA, zakłóca łączność z kosmosem

    Polubienie

 6. mikołaj pisze:

  Witam czy będzie więcej takich konferencji, bo też stałem się ofiarą tych ochydnych praktyk, nawet prubują mnie zabić i nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić

  Polubienie

 7. jan pisze:

  niestety ale sa to kwestie trudne do weryfikacji dla przecietnego zjadacza chleba.ciekawy jestem czy na jakims przyrzadzie mozna uhwycic i poddac analizie np komputerowej takie konfiguracje fal. czy w ogule jest metoda na ich wyodrebnienie.Strona ,,iddd.de,, sporo traktuje w tym temacie ale niestety fal nie widac wiec przecietny kowalski nie latwo uwierzy w taki spisek .Ba ja sam niewiem co myslec. a w uchach tez mi dzwoni i niewiem moze tyz mie atakujom W czasie wojny w jugoslawi jakis rosyjski spec od eletkroniki poradzil jugoslowianom by wlaczyli kuchenki mikrofalowe z otwartymi dzwiczkami, [nie otwierac dzwiczek w czsie pracy kuchenki bo to moze popazyc]o dziwo sygnal z generatora kuchenki byl tak silny [ok 1 kw] ze niszczyl eletkroniczne uklady sterowania rakiet wycelowanych w obiekty strategiczne ,wiec taka prosta metoda okazala sie skuteczna w stosunku do wysublimowanej eletkroniki ja swgo czsu stosowalem miedzy telefon komurkowy a uch zwykly cienki kawal blahy jako ekran ,czyli prosta metoda a skuteczna

  Polubienie

  • Trudne to jest wykrycie fal skalarnych… mikrofale i radiowe łatwiej, ale te fale pulsują, czasem bardzo dużej częstotliwości, wariacja bardzo rozchwiana^ … podprogowy przekaz zaszyfrowany w postaci niesłyszalnej, mogą coś mówić i ty to słyszysz, nie robi na Tobie rważenia, a za chwile jak zaczną Ci to odtwarzać w głowie to nie będziesz wiedział co się dookoła dzieje, skupiony na przyjmowaniu podprogowego, hipnotycznego przekazu…

   Polubienie

 8. jan pisze:

  czytalem przed chwila o tych ruznych technologiach w jakims waszym artykule i jak pisalem powyzej niewiem co myslec ale pomyslalem ze jesli powiedzmy podejzewwal bym ze ktos mi cos w domu takiego zalozyl co bylo by jakims czujnikiem przekazujacym informacje to i to pomysl przed hwili wiec wziol bym taka kuchenka zalozyl kombinezon z grubej foli[widzialem na filmie ]wyniuzl bym z domu wszelka swoja eletkronike [by nie zniszczycz ] a wszystkie pokoje , katy ,szafy obmiut bym taka wiazka mikrofal z kuchenki mikrofalowj i se mysle ze skoro dzialalo w jugoslawi to i w domu tez bym dokonal prostej dyzensekcji tych czipow i podsluchow,niewiem wiec czy mam racje .ale rosjanie na mozu czarnym uczynili bezbronnym najnowoczesniejszy amerykanski okret z systemem eeagle. czyli pozbede sie pluskiew ,phel itympodobnych raz na zawsze, ciekawy jestem co o tym mysla specjalisci bo specjalista nie jestem takie wolne skojazenie…..

  Polubienie

  • To się nie uda. System jakim rosjanie obezwładnili super okręt wojskowy armii US, nie jest mikrofalówką, a wysoce zaawansowanym zagłuszaczem systemów pokładowych. Gdyby to było takie proste, wszystkie armie dysponowałyby taka technologią, a z tego co wiem nie posiadają.

   Polubienie

 9. jan pisze:

  Przypomnalem sobie apropo tego bzenczenia w uchach ze moja mama jak zyla to tez muwila ze jej dzwoni ale miala to o lat wiec jej na pewno nie atakowali,jak pisalem mi tera tyz dzwoni i raczj nie posondzam o to nwo a raczj cos tam z uchem. @krzysiek sory alesmy sie nie zrozumieli i mysle ze raczej eletkronikiem czy tez choc eletkrykiem to nie jestes. .jesli otwoze kuchnke i ja wlonczem a w domu beda np pluskwy i czujniki to silny sygnal mikrofalowy indujkuje prad i je niszczy jesli odleglosc bedzie kilka metrow to przy takiej mocy sygnalu nie ,,przezyje zadna czesc eletkroniczna jesli nie jest bardzo dobrze ekranowana im dalej tym skutecznosc oczywista spada ,wez radio albo wylacz je z sieci i potraktuj mikrofaluwka z otwartymi dzwiczkamii i powiedzmy ukierunkoj wiązke tuba od generatora by sie zbytnio nie rozpraszala zaloze sie ze nie znajdziesz w swiecie eletkronika ktury ci te radio naprawi. to jest elementarna wiedza z zakresu eletkrycznosci… w jugoslawi dzialalo

  Polubienie

 10. wyobcowana pisze:

  Tu gdzie mieszkam dzieją się rzeczy które bardzo przypominają mi opisywane przez niektórych efekty mind control.Zacznę od tego że cała społeczność tu mieszkająca wygląda na objętą tą kontrolą,tylko jest tego nieświadoma.Ja jestem kimś na kim większość się wyżywa,co przypłaciłam kilkukrotnym załamaniem nerwowym i pobytem w szpitalu.Szukam kontaktu z podobnymi ludźmi,ponieważ nikt mi tu nie wierzy,nawet rodzina

  Polubienie

 11. […] Source: STOP MIND CONTROL !!! I POLSKA KONFERENCJA 29 marca 2015 r. […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s