Urazy spowodowane przez promieniowanie są utrzymywane w tajemnicy przez państwowe instytucje medyczne, a wyniki badań są zmieniane celowo, ponieważ duża ilość placówek medycznych są pod kontrolą tajnych służb w bardzo wielu krajach. Policja i prokuratorzy mają zabronione zbadanie urazów, oraz realnego wszczęcie dochodzenia chyba że tylko na papierze (fikcyjne), a więc nie są oni narażęni (tj. współpracują z przestępcami), co oznacza, że ofiary nie mają możliwości uzyskania żadnych badań kryminalistycznych.

Media nie mogą nagłaśniać o psychofizycznych atakach promieniowaniem na ludzi przez innych ludzi którzy są bezkarni, kryci. Europejski Trybunał Praw Człowieka, sądy ONZ zostały poinformowane o tych zbrodniach, ale nie mamy jak do tej pory odpowiedzi. Różne raporty zostały złożone do przedstawicieli rządu naszego kraju (Niemcy) były daremne. Wszystkie nasze wysiłki zostały całkowicie zignorowane!

Bardzo szeroka sieć morderców została skonfigurowana do przeprowadzania ofiarom tortur. To gigantyczna armia sługusów, o której nic nigdy nie zostało opublikowane w gazetach i tylko niewiele osób słyszało o tym. Lekarze są zaangażowani od długiego czasu w tą przestępczą działalność. Cały system sądowy jest uszkodzony i służy tylko winowajcy, sitwie na wysokich szczeblach, polskojęzycznym Żydom odpowiedzialnych za to ludobójstwo. Występki i terroryzm winowajców są jeszcze objęte ochroną przez Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka i Międzynarodowy Trybunał Karny! 

W tych ostatnich godzinach historii przestępczości i agresji karnych wszystkie granice zostały przekroczone. Historia ludzkości, naszej cywilizacji, nie zna takiego barbarzyństwa!

Nigdy nie było „kryminalizowania ofiar”, ani „Mandżurskich kandydatów”. Musimy mieć wiedzę o tej morderczej rozgrywce, w celu poddania nowych „czyste broń” do ścisłej kontroli. Tylko w ten sposób możliwe jest zobaczyć prawdziwe przyczyny wydarzeń, takich jak sprawy Erfurt siedem lat temu, niedawne przypadki w Winnenden w Niemczech, w Ameryce, w belgijskim childrengarden i inne różnego rodzaju przestępstwa mogły być inscenizowane przez tajne służby. Odpowiedzialność za te zbrodnie i terroryzm ponoszą: NATO i służby specjalne, wraz z przestępczością zorganizowaną które kontrolują, Masoni i sekty.

My, ofiary nie-śmiercionośnych broni chcemy aby tajne służby i siły zbrojne, zabrały swoje brudne łapska od wysoce niebezpiecznych eksperymentów przeprowadzonych na nas, na naszych partnerach, naszych dzieciach i wnukach!

Nie możemy dłużej akceptować, by psychomordercy kontrolowali i zniszczyli populację w nieetycznych, niemoralne i często śmiertelnych eksperymentach.

Sytuacja jest porównywalna do Trzeciej Rzeszy, teraz to samo ma miejsce, ale z zaawansowanymi technologicznie brońmi na skalę światową. To możliwe ludobójstwo nowego rodzaju nie ma prawa do istnienia. Sprawcy muszą być doprowadzone do międzynarodowego sądu, by stawić czoła swoim czynom!

źródło:http://psychophysical-torture.de.tl/Suspects.htm

Komentarze
 1. sofii44 pisze:

  Z naszych informacji wynika, że interesują się tym problemem co niektóre media (szkoda,że tylko niezależne) i udostepniają swoją wiedzę w sieci jak chociażby tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=CrMEiaeXCds Nas jest coraz więcej i nie będziemy siedzieć cicho, bo jest zbyt duże jest zagrożenie dla nas wszystkich.

  Polubienie

 2. stophaarp pisze:

  Działać, działać i jeszcze raz działać. Nie możemy siedzieć cicho. Do pierdla z nimi na dożywocie.

  Polubienie

 3. Aga pisze:

  Co sądzicie o Tym że to od zagranicznych uczelni na przykład SWPS? OStatnio w 2016 roku stał się Uniwersytetm dzięki ilości badań przeprowadzonych na społeczństwie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s