Minister MON A.Macierewicz o eksperymentach bronią elektromagnetyczną na polakach 12.03.2016r

Posted: 17 marca 2016 by Admin in Bez kategorii, informacje z Polski
Tagi: , , , , , ,

„Czy państwo polskie posiada strategie wobec nielegalnych badań tzn. testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach i czy wiadomo w jaki sposób pojawiły się te badania w naszym kraju??
Niektórzy badacze tego zjawiska jak Cheryl Welsch http://mindjustice.org/ pisze o takich niedozwolonych eksperymentach na obywatelach w Stanach Zjednoczonych, także o ukrywaniu tego problemu, trudnościach, a właściwie niemożności dochodzenia swoich spraw przez obywateli amerykańskich i właściwie niemożności obrony w tej sytuacji.
Chciałabym się zapytać jaki jest stan wiedzy na temat tego nowego zagrożenia, bardzo podstępnego, ukrytego, czy są wypracowane jakieś strategie rozpoznawania i przeciwdziałania, dziękuję.”

Tak Brzmiało pytanie skierowane do Ministra Obrony Narodowej RP Antoniego Macierewicza na Międzynarodowym Kongresie: Problemy współczesnej polityki. Konflikty zbrojne i terroryzm które odbyło się w Toruniu 12 marca 2016r.

Pan Minister w odpowiedzi wyznał że zgłosiło się do niego ok 10 przypadków osób które twierdzą że dokonuje się na nich oddziaływania elektromagnetycznego. Oczywiście sam fakt że takie ofiary nielegalnego eksperymentu istnieją i pan Macierewicz potwierdza jest kluczowe w naszym przypadku, ponieważ poszkodowanych osób które do nas się zgłosiło jest kilkaset, a prawdziwym przyczółkiem dla dalszych badań, mekką dla wytypowanych do tegoż eksperymentu są oczywiście szpitale psychiatryczne, które niestety w dalszym ciągu unikają badań z obecnym stanem wiedzy i odtajnionych dokumentów dotyczących skutków długotrwałego oddziaływania broni elektromagnetycznych na żywe organizmy. Wszystko zmierza w najlepszym kierunku aby uregulować stosowanie tychże broni, a także ustanowić procedury wykrywania u ludzi nielegalnych mikro implantów czy też skutków oddziaływań itd.

Chcielibyśmy bardzo podziękować osobie która była na miejscu i zdecydowała się zadać pytania, to jest jednoznaczny sygnał ze ludzie się budzą i chcą przebić się przez otoczkę tajemnicy w związku z nielegalnymi eksperymentami przypominającymi często tortury dokonywane na nie przypadkowych osobach. To bardzo ważne żeby ludzie zrozumieli że osoby które cierpią na objawy choroby psychicznej tudzież broni skierowanej energii(…) ponieważ objawy są bardzo podobne, choć sposób ich postrzegania znacząco się różni, psychiatrzy określając chorobę raczej machinalnie, odruchowo, podczas gdy osoby świadome potrafią rozbić oddziaływanie broni skierowanej energii na poszczególne etapy, schematy, mają poszerzoną percepcje i są świadome w tej kwestii (…)są to osoby zazwyczaj bardzo wrażliwe, empatyczne, uduchowione w prawdziwym i pierwotnym tego słowa znaczeniu, osoby które w charakterystyczny sposób świecą swoim przykładem gdy nie idą z głównym nurtem lecz indywidualnie, cechują ich wspaniałe wartości które bezinteresownie okazują. W dwóch słowach: cudowni ludzie, cudowne dusze, wytypowani do eksperymentu z systemami skierowanej energii. Niech każdy sobie spróbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego właśnie tacy ludzie i takie umysły są celem wojskowej technologii?

 

Komentarze
 1. Polecam przeczytać książkę Dr Rauni Kilde – Jasne światło w ciemności tunelu (BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS)

  Spis Treści :
  Wstęp
  Rozdział I: Jak to się wszystko zaczęło
  Rozdział II: Badania psychologiczne
  Rozdział III : Psychiatria i polityka
  Rozdział IV: Przestrzeń i kontakty kosmiczne
  Rozdział V: Nowy porządek świata i terrorystyczne akcje
  Rozdział VI: Operacje fałszywej flagi
  Rozdział VII: Światowa Organizacja Zdrowia i szczepienia
  Rozdział VIII: Nadużycia w medycynie
  Rozdział IX: Chemiczne smugi i choroba Morgellonsa
  Rozdział X: Kontrola ludności żywnością i Kodeksem Alimentarius
  Rozdział XI: Kontrola umysłu
  Rozdział XII: Anti-Zensur-Koalition Koalicja
  Rozdział XIII: Nanotechnologia , mikro chipy i broń bezpośredniej energii
  Rozdział XIV: Telefony komórkowe i mikrofalowa plaga
  Rozdział XV: Promieniowanie
  Rozdział XVI: Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego
  Rozdział XVII: Militarne badania
  Rozdział XVIII: Przegląd metod nękania przez Cointelpro Gladio, ukrytych lokalnych rekrutów i „stojących z tyłu”.
  Rozdział XIX: Doświadczenie osobistego nękania. Rozdział XX: Kościół Katolicki i pedofilia
  Rozdział XXI: Uzdrawianie fakt czy fikcja?
  Rozdział XXII: Miłość jest kluczem do wszechświata

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s