Wstęp:

Operatorzy – szereg zorganizowanych struktur, składających się ze świadomych istot oraz sztucznie stworzonych energii-informacyjnych i programów mentalnych, stosujących różne techniki kierowania uwagą istot zywych, dokonujące nowego podziału ich energii potrzebnej operatorom do zatrzymania jej w granicach systemu, w celu zapewnienia pełnej i bezpiecznej egzystencji.

Ciekawy film, zwłaszcza wstęp, ponieważ napisano w nim to co zdecydowanie potwierdzam, a mianowicie energetyczne, niewykluczone że sztuczne pasożyty informacyjne, które podłączają 24/7 m.in. do mnie, podczas kontaktu wzrokowego (prawdopodobnie nie tylko wzrokowego).

Widze czarną mgiełkę zawieszoną przed oczami, która podąza za moim wzrokiem, oraz prawdopodobnie bierze udział w sterowaniu moją uwagą w sposób zdecydowanie wymuszający, ponad moją wolą! jeśli zdecydują że chcą bym zawiesił swoją uwagę na konkretnym punkcie na ciele oraz poza nim, np. źródle głosów w głowie itd. Śmiało moge nazywac tą mgiełkę pasożytem, ponieważ gdy nawiązuję kontakt wzrokowy z ludźmi, którzy biorą aktywny udział w sterowaniu moim umysłem (kontroli umysłu, elektronicznej manipulacji świadomością) odłapuję od nich kolejne czarne mgiełki (nawet z odległości kilkudziesięciu metrów!), może być ich podłączonych więcej w tym samym czasie. Widac je wyraźnie gdy patrzę np na jasne niebo i poruszam szybko oczami na boki… jestem przekonany, że jest to tak samo powszechne, jak głosy w głowie jako sposób komunikacji, syntetyczna telepatia, słyszenie umysłu, mówienie do podświadomości, efekt elektronicznej hipnozy.

Opis:

Według magazynu «SA Scientific Journal”, grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia. Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania były nie tylko utajnione, ale również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które o nich informowały!
http://treborok.wordpress.com/astralna-infekcja/
http://treborok.wordpress.com/about/archonci/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s