Międzynarodowy dzień walki z Kontrola Umysłu 8 Luty 2016

Posted: 30 stycznia 2016 by Admin in Bez kategorii, informacje z Polski, Zeznania Ofiar Kontroli Umysłu

ZAPR_DO_DEB2015Szanowni Państwo,

8 lutego 2016 przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu rozpoczniemy w niezależnej telewizji internetowej NTV publiczną debatę na kluczowy we współczesnym świecie temat najnowszych technologii zdolnych zdalnie oddziaływać na system nerwowy człowieka i sterować w ten sposób zachowaniami całych populacji.

Technologie te pozwalają dowolnie wpływać za pomocą urządzeń np. radioelektronicznych na naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne bez naszej wiedzy i z całkowitym pominięciem naszej wolnej woli. Są wspaniałym narzędziem do zamienienia każdego z nas w doskonale uległego niewolnika zdolnego do ekstremalnych zachowań z samobójstwem i aktem terroru włącznie.

Temat ten jest skrzętnie usuwany z przestrzeni publicznej, gdyż dotyczy także zastosowań wojskowych, niemniej prace badawczo-rozwojowe w tym zakresie idą pełną parą i dzieje się tak też w naszym kraju.

Z uwagi na ogromne zagrożenie dla naszej wolności myślenia, działania i odczuwania, jakie niosą ze sobą te technologie, zabiegamy o wprowadzenie całkowitego zakazu wymyślania, produkowania, testowania i stosowania tego typu technik i broni najnowszych generacji.

Najpierw jednak musicie się Państwo dowiedzieć, że taki problem w ogóle istnieje i już jutro może dotyczyć każdego z nas. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszej debaty oraz zainteresowania się tym tematem w innych mediach niezależnych.

w imieniu NTV – Janusz Zagórski

w imieniu Stowarzyszenia STOPZET – Ewa Pawela

w imieniu WHITE TV- Henning Witte

transmisja live: 8 luty 2016 godz: 12:00-15:00 http://www.niezaleznatelewizja.pl
kontakt: januszzagorski@gmail.com tel: 533.885.883 : pawewa@op.pl tel: 514.812.577

Komentarze
 1. controlminder pisze:

  Debata była ciekawa i świetna, miałem okazję poznać nowych, sympatycznych ludzi. Chwała organizatorom, aż zachciało się żyć 🙂 Pewnego dnia dojdziemy kto za tym wszystkim stoi i zrobimy z nimi wspólnymi siłami porządek. Wielkie podziękowania dla Organizatorów, świat musi się dowiedzieć co kombinują ci, którzy mają nam zapewniać bezpieczeństwo a nie nam szkodzić!

  Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Kontroli umysłu nikt nie zabroni, pytanie kto udowodni pokaże dowody jej istnienia.Ona jest wpisana w sferę działalności służb specjalnych .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s