PISMA STOPZET MON

11 kwietnia 2016 r. Druga tura świadectw osób pokrzywdzonych do MON (strona 1) 

PISMA STOPZET MON

11 kwietnia 2016 r. (strona 2)

11 kwietnia wysłaliśmy do MON kolejną paczkę 12 świadectw nadesłanych do nas przez osoby pokrzywdzone za sprawą innowacyjnych i wyrafinowanych technologii energii skierowanej i innych, wywołujących opisywane w świadectwach tortury, olbrzymie cierpienia zarówno fizyczne jak i psychiczne u tych osób oraz ich bliskich.

Przypomnijmy że wcześniej wysłaliśmy już 16 świadectw do MON. a w przygotowaniach jest kolejne ponad 10 opisów…

 

Odpowiedź z MON

odpowiedź MON na pismo z 23.03.2016 r.

MON 5 kwietnia br. odpowiedziało nam na nasze pierwsze pismo z 23 marca 2016 r. które zawierało pierwszą turę świadectw, odpowiedź można zobaczyć na załączonym po prawej stronie skanie. Napisano m.in. o tym że wyznaczono dla nas Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych (w skrócie I3TO) oto link do ich strony, oraz że można się z nimi kontaktować indywidualnie w przedmiotowej sprawie. Kilka tygodni później pojawia się dziwne sprostowanie I3TO opublikowane na ich stronie, o którym napisze na dole (…)

 

 

PISMA I3TO STOPZET

Nasze pismo do I3TO z wolą spotkania się

W międzyczasie 13 kwietnia wysłaliśmy wiadomość do ww. inspektoratu (patrz załącznik z lewej str.) z chęcią spotkania, które odbyło się kilka dni później 18 kwietnia br. Spotkanie zostało przeprowadzone w nietypowej atmosferze, o czym opowie nasza Prezes Zofia Filipiak która była tam na miejscu, w filmie który w najbliższych dniach pojawi się w telewizji internetowej NTV (zostanie dołączony do tego wpisu gdy tylko się pojawi).

Wkrótce po wysłaniu drugiej tury świadectw zrobiło się głośniej w różnych mediach, np. dziennikarz RMF 24 Krzysztof Zasada skontaktował się z nami, pytał o ostatnie działania Stowarzyszenia, oczywiście została mu udzielona odpowiedź, krótko później 29 kwietnia powstał na ich stronie artykuł – oto link  za którym poszły inne mainstreamowe media.

 

STOPZET MON

Sprostowanie I3TO 02.05.2016 r.

(…) W dalszej kolejności 2 maja 2016 r. I3TO odniósł się na swojej stronie internetowej do rzekomo nieprawdziwych dziennikarskich doniesień, a tak naprawdę do odpowiedzi udzielonej nam przez Ministerstwo Obrony Narodowej, przedstawiając sprzeczne komunikaty w stosunku do MON.

W związku z publikacjami nt. roli I3TO w działaniach resortu obrony w zakresie nielegalnych eksperymentów z bronią elektromagnetyczną informujemy, że przedstawiane w mediach informacje nie zostały precyzyjnie przekazane i nie były autoryzowane przez I3TO. Wbrew podawanym informacjom, Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych nie powinien być adresatem pytań/próśb obywateli w przedmiotowym zakresie.

źródło: http://i3to.wp.mil.pl/pl/1_143.html

 

 

PISMA STOPZET MON

31 maja 2016 r. pismo do Pułkownika

PISMA I3TO STOPZET

screen ze strony I3TO, który będzie omawiany na filmie przez Zofie Filipiak

31 maja napisaliśmy do Departamentu Skarg i Wniosków przy MON do pana Pułkownika Dariusza Wiśniewskiego m.in. w sprawie odbytego 18 kwietnia 2016 r. spotkania z przedstawicielami I3TO z szeregiem pytań jak widać na załączonym skanie po lewej stronie.

 

Komentarze
  1. Ewelina Pajdak pisze:

    Dobrze a kiedy to całe nękanie się skończy i to całe jak ja to nazywam czary mary z tym związane? Odprawiają jakieś czary mary psychotroniczne a później muszę chodzić i jakieś rytuały robić magiczne żeby się chronić to na prawdę uciążliwe jest i męczące i ta psychonibytelepatia… niech to porozłączają wszystko i przestaną nękać ludzi i niszczyć cudzą egzystencję i wykradać uczucia i emocje a w zamian wstawiać czyjeś i nazywać to magią… Tak magia jak ze mnie miss Polonia. Ja nie mam zamiaru wykradać cudzej tożsamości i niech mojej też nie wykradają. I niech przestaną mnie męczyć impulsami elektromagnetycznymi. Może ją też sobie psztyczek elektryczek zoorganizuję i będę w kogoś impulsami elektromagnetycznymi uderzać. Bardzo proszę coś z tym zrobić. Dziękuję

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s