Illuminaci planują usmażyć ludzkość?

Posted: 26 sierpnia 2016 by Admin in Bez kategorii
Komentarze
 1. Ewelina Pajdak pisze:

  A ich specjalnością jest wątróbka z cebulką… Niech mi przestaną napierdalać w wątrobę kurwa!!!!! Dziękuję serdecznie z góry

  Polubienie

 2. Ewelina Pajdak pisze:

  To było na wczoraj…

  Polubienie

 3. bemowo piskie pisze:

  Gang Stalking =T…… ,straszyć,nękać ,prześladować. Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, odbywa się na kliku poziomach , wirtualnie- ofiara nie jest świadoma osaczania .Najwyżej w hierarchii są „technologiczni” świadomi swej roli „podwójni”tajni agenci służb specjalnych posługują się zaawansowaną bronią psychotroniczną, (tajne dywersyjne grupy psychotroniczne działają pod przykryciem np:,Telefonia, Massmedia). Prekognicja , jest substytutem Mind Control , tylko w tym przypadku jasnowidza zastępuje aparatura psychotroniczna , która pozyskuje myśli dalej , tzw. Stalker – ( osoba którą wysługują służby specjalne), nęka ,prześladuje , za pośrednictwem wiadomości SMS, e mail , rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby, najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „ Słowo ”lub zwrot , w tym korespondencja tradycyjna- listy, najczęściej są to dane adresowe .Prześladowanie ofiary jej własnymi myślami.

  Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   ” nie każdy kto bierze udział w nękaniu targeta, ma świadomość w czym bierze udział i jaką rolę pełni. Działa tu swego rodzaju piramida wtajemniczenia. Stalkerzy którzy są zaangażowani w chodzenie za osobą, nie muszą wiedzieć nic o gang stalkingu ani o elektronicznych torturach. Najczęściej wykonują polecenia kogoś w góry, który synchronizuje działania stalkerów z działaniami ekipy zajmującej się elektronicznym nękaniem.”

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s