jesteś ofiarą?, wygadaj się TUTAJ!

Jeśli jesteś ofiarą Zorganizowanego psychologicznego osaczania, doświadczasz elektronicznych tortur, zmiany osobowości, zachowania, myśli, fizycznie oraz psychicznie cierpisz, chciałbys podzielić się swoimi spostrzeżeniami, otaczają Cię ludzie bez empatii… napisz w tym miejscu w komentarzach o sobie, nie zdradzając swoich danych osobowych, zostaw do siebie kontakt jeśli chcesz.

Mózg-Komputer Interferencja

 

 

Komentarze
 1. K. pisze:

  Znowu zadawali mi ból i znowu zacząłem się okaleczać. Autoagresja to jedne co mi przychodzi do głowy, robię to automatycznie.

  Polubienie

 2. ppp pisze:

  Chyba najobszerniejsze i najbardziej zbliżone do moich doświadczeń wytłumaczenie tego co się dzieje w opcji kosmitów i astrala.

  Polubienie

 3. ppp pisze:

  Jest w języku hiszpańskim. W skrócie:
  1. kosmitami jesteśmy my sami
  2. nadchodzą zmiany będziemy żyć w świecie rozszerzonym
  3. przychodzą do nas byty astralne
  – przez lewą stronę wchodzą różne istoty
  – przez prawą istoty światła
  -inne cięższe tyłem głowy i tak ich słyszymy
  istoty te mogą nam pomagać lub chcieć nami zawładnąć
  ogólnie powinniśmy odnosić się z szacunkiem do nich wszystkich gdyż nie wiemy kim są a mogą być potężni i dobrzy.
  Jeśli nie jesteśmy opetani będąc dobrym /przestrzegając przykazań Bożych/ ogólnie przyciągamy dobre istoty.

  Polubienie

 4. K. pisze:

  Swoją gehennę z eksperymentem mogę przerwać tylko przez samobójstwo ale uważam że bardziej skuteczne byłoby zabicie jakiegoś polityka np. posła. Skoro niv nie robią to są sami sobie winni. Ludzie muszą zrozumieć że takie eksperymenty mogą wymknąć się spod kontroli i ktoś może zginą. Wiem że moja opinia będzie niepopularna, ale pomyślcie sami – oni udają że nic się nie dzieje i niszczą nam życie. Nie mamy do kogo udać się po pomoc żeby to przerwać.

  Polubienie

 5. ppp pisze:

  Bądź dobry dla ludzi bo oni cię bronią. W 2017 może się coś wyjaśni, zapowiada się dziwny rok.

  Polubienie

 6. K. pisze:

  Przestałem już wierzyć w te wszystkie zapowiedzi, że za trzy miesięcy skończy się mój eksperyment, albo że za pół roku, bo ja cały czas cierpię. Jestem izolowany od społeczeństwa, nie mogę pracować, ja nie żyję tylko wegetuję, jak więzień w izolatce albo w psychiatryku. Dziwny rok może niczego nie zmienić w moim życiu.

  Polubienie

 7. K. pisze:

  Ale mam doła, znowu po raz drugi zniszczyli mi zdrowie, rehabilitacja potrwa kilka miesięcy i wiem że znowu mi je zniszczą. To takie dołujące, czemu inni mają normalne życie a ja nie. Kompletnie nie wierzę w intencje swoich operatorów, straciłem do nich resztki zaufania, ten eksperyment nie ma żadnego sensu, jeśli ja mam depresję i w nic nie wierzę. Można by go zakończyć już dzisiaj i nic by nie zaburzyło wyników. Jak można eksperymentować jeśli mi się nic nie chce i jestem apatyczny, a założeniu ma się badać kreatywne i innowacyjne myślenie. Skąd pomysły na cokolwiek, kiedy mam doła.

  Polubienie

 8. ppp pisze:

  Siedem grzechów głównych: 1. Pycha, 2. Chciwość, 3. Nieczystość, 4.Zazdrość, 5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, 6.Gniew, 7.Lenistwo, uważaj na dwa ostatnie :-).

  Polubienie

 9. ppp pisze:

  Współczesne bajki o podróżach w czasie i.t.p niestety po hiszpańsku

  Polubienie

 10. K. pisze:

  Czy tylko ja uważam że służby zakłóciły telewizję PiS?

  Polubienie

 11. Tom pisze:

  Doświadczyłem gang stalkingu, wyszedłem z tego bardzo chory psychicznie, proszę o jakieś wskazówki jak się bronić, to jest tak zorganizowane, że mnie prześladują we własnym mieszkaniu mówią do mnie przez głośnik przykładany do podłogi… Cud że mnie nie zabili i jeszcze żyję

  Polubienie

  • Alicja pisze:

   Hej Tom, niestety nie da się od tego uciec. Ja jestem ofiarą gangstalkingu od lutego 2004, czyli już 13 lat… Najgorsze są pierwsze miesiące/ lata, kiedy jesteś na granicy obłędu, nikt Cię nie rozumie i usiłują wmówić Ci chorobę psychiczną :-(. Na pewno dużą pomocą dla mnie jest modlitwa i udoskonalanie się w niej, dla innych może to być medytacja, szukanie wsparcia u osób które przechodzą przez to co Ty i rozumieją Cię (strony poświęcone mindcontrol, gangstalking, fora internetowe itp). Wiem, że to trudne, ale nie powstrzymasz tych prześladowań, wiec to co możesz zrobić najlepszego, to zadbać o siebie, w wolnym czasie staraj się robić to co lubisz robić i co jest z pożytkiem dla Ciebie, jakiś sport, wyjazd na rekolekcje, w Bieszczady czy do jakiejś puszczy, nie zapominać o relaksie, zdrowo się odżywiać, sprawiać sobie drobne przyjemności, nie skupiać się cały czas na problemie i nie myśleć o nim 24h na dobę, w miarę możliwości pomagać innym ludziom (czy to wsparcie materialne czy też psychiczne) i nie nakręcać się w spirali nienawiści względem prześladowców. Każdy będzie osądzony według swoich uczynków względem bliźniego, nie żyjemy wiecznie na tym świecie. Na pewno jest w Tobie wiele dobra, którym możesz podzielić się z innymi. Wiem, że są osoby tak bardzo prześladowane, że w ich przypadku moje rady ciężko wprowadzić w życie. Psychiatrom-ignorantom i psedo-psychoanalitykom albo nie znającym się na temacie, albo będącym częścią tego szatańskiego systemu mowimy NIE!!!

   Polubienie

 12. K. pisze:

  To jest link do strony dr. Katherine Horton która jest ofiarą gang stalkingu https://stop007.org/home/about/
  opisuje też na swoim profilu na you tube jak z nimi walczy, niestety po angielsku. Folia aluminiowa się sprawdza ale musi być kilka warstw folii spożywczej i musi być na zakładkę, żeby dokładnie zabezpieczała przed falami mikro. Przykleja się folię spożywczą aluminiową do tektury i zasłania od strony z której są nadawane fale mikrofalowe. Ona ma nawet sprzęt który pokazuje jakie promieniowanie jest wysyłane w jej kierunku, o jakiej częstotliwości, np. większej niż sieć gsm, czyli w ghz.

  Polubienie

 13. mie pisze:

  Operatorzy HAARP-a gadają przeklinają bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję w raportach. fragm raportu jn.
  „my kurwa wszystko rejestrujemy…, nie, naszego gadania do mózgu nie musimy rejestrować bo ty to wszystko piszesz” mówi ww Lidia Miron
  „tak telepatią można sparaliżować człowieka, a nie maszynę, ale pod wpływem nerwów nakierowanych pilot może popełnić bład podczas lotu i to jest tą sama bronia elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron
  „tak dam ci takie nerwy, zniszczę cię własną energią bo ci dam tą enerią takie nerwy , no właśnie fizycznie , psychicznie i finansowo” mówi ww Lidia Miron
  Atak narząd płciowy, w system nerwowy, łamanie kości,w kolano, wytrącenie równowagi fizycznej ww atki falą elektromagnetyczną dokonuje operator HAARP-a Wojciech Miron , Zdzisław Stochmal policjant i Lidia Miron bioenergoterapeutka
  „no to się powieś jak pułkownik Berdychowski a lbo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  albo się zabij jak minister Blida, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę,
  znudziło jej się a my będziemy ja jebać jak Halinę Stochmal” mówi ww Lidia Miron
  „ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal

  Polubienie

 14. K. pisze:

  W Smoleńsku był zamach, ale nie taki jak pokazano w filmie. Pilotów wprowadzono w błąd co do wysokości na jakiej się znajdowali. Tylko generał Petelicki powiedział coś sensownego w tej sprawie w jednym z wywiadów „należy sobie zadać pytanie dlaczego piloci myśleli że byli na innej wysokości niż byli w rzeczywistości”. Wszystkie inne hipotezy o wybuchu i mgle to bajki dla nieuków. I dla jasności zrobiły to polskie służby, a nie rosyjskie.

  Polubienie

 15. K. pisze:

  A Lecha Kaczyńskiego zabito bo ośmieszał autorytet prezydenta RP, urządzał żenujące spektakle walki o krzesło i latał wbrew opinii Rosjan do Smoleńska.

  Polubienie

 16. K. pisze:

  Chyba mi się udało.
  Zrobiłem tarczę z tektury pokrytą folią aluminiową i chyba mnie zabezpiecza przed zadawaniem bólu.
  Tektura ma 55cm na 30cm, jest ze starej paczki. Pokryłem warstwą foli aluminiowej spożywczej – z jednej strony 6 warstw, z drugiej 7 warstw folii. Przykleiłem przylepcem., na zagięciach. Kiedy się nią zasłaniam od strony balkonu naprzeciwko, właściwie z drugiej części mojego bloku w kształcie litery L to bóle które odczuwam są słabsze. Nie wiem czy jest to zaleta tarczy którą się zasłaniam, czy mną manipulują i kiedy zasłaniam się od tej strony to zadają mi słabszy ból. Trudno to stwierdzić, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwości. W każdym bądź razie musicie próbować i zrobić sobie takie tarcze i się nimi zasłaniać. Początkowo myślałem że trzeba się zabezpieczyć od góry, ze strony satelity, ale bolało tak samo.
  Następnym moim krokiem będzie kupno kasku motocyklowego, do którego przykręcę blachą stalową lub aluminiową o odpowiedniej grubości. Niestety nie będę mógł w niej oglądać telewizji. No trudno, święty spokój jest ważniejszy.
  Napiszcie jak Wam się udało.

  Polubienie

 17. Eunoya pisze:

  Witam . Jestem chyba ofiarą ataków wraz z moim przyjacielem. Ja słyszę non stop trzy dzwięki starych tv nałożonych na siebie . A moj przyjaciel słyszy głosy . Głownie głos kobiety . Są to głownie okropne bluźnierstwa. On zna tę kobietę i zna jej głos i wie gdzie mieszka i gdzie pracuje. Coraz silniejsze te ataki na niego. Ja sobie lepiej radzę z tymi piskami. Jak możemy się bronić?

  Polubienie

  • Witaj, to zależy od tego czy te rzeczy dzieją się tylko w określonych miejscach jak mieszkanie i miejsce pracy, czy wszędzie, nawet za miastem. Pierwsza sytuacja jest do opanowania, druga już nie bardzo. Proszę do mnie napisać na krzysiek@stopzet.org i wkleić w wiadomość powyższy komentarz, dziękuje.

   Polubienie

 18. K. pisze:

  Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w naszej sprawie, właśnie dostałem postanowienie, nie muszę czytać pouczenia o swoich prawach, bo je znam. Nie myślałem że będzie to taka krótka piłka. To jest dowód na to że MUSIMY mieć detektor pola elektromagnetycznego aby móc wykrywać wszelkie anomalie, jakie są wytwarzane wokół naszych ciał. To powinien być ewidentny dowód że ktoś emituje wokół nas szkodliwe fale i nam szkodzi. Może wtedy ktoś nas potraktuje poważnie. Jeśli stopzet nie kupi takiego detektora to za kilka lub kilkanaście miesięcy sam zdobędę potrzebne oszczędności aby kupić takie urządzenie. Myślałem że chociaż nas przesłuchają na komisariatach albo w prokuraturze. Będzie nam bardzo trudno, zwłaszcza że psychiatrzy nie są po naszej stronie, każdy biegły postawi diagnozę że mamy urojenia prześladowcze.

  Polubienie

 19. K. pisze:

  Kupiłem kask motocyklowy i zamówiłem już blachę aluminiową 0,5mm. Spróbuję się zabezpieczyć przed atakami. Może odzyskać choć częściowo kontrolę nad swoim życiem. W tym miesiącu kupię detektor pola elektromagnetycznego.

  Polubienie

 20. K. pisze:

  Znalazłem informację w Wikipedii na temat radarów które też pracują na wysokich częstotliwościach, że w samolotach które są wyposażone w radar kadłub samolotu w tej części samolotu w której jest radar jest zbudowany z bardzo cienkiego materiału i o specjalnych właściwościach które pozwalają przepuszczać wiązkę fal radiowych. Bez tego samolot byłby ślepy. Radar w takim samolocie byłby bezużyteczny. Zazwyczaj kadłuby samolotów współczesnych są zbudowane z duraluminium, które jest stopem stali i aluminium w proporcjach chyba 1 do 3. Więc albo ta część kadłuba gdzie jest radar jest zbudowana z innego materiału niż duraluminium albo aluminium i stal nie nadają się na klatkę Faradaya która powinna zabezpieczać przed atakami. Chyba że będzie odpowiednio gruba. Skoro ten materiał pokrycia musi być specjalny żeby pozwalać na przejście fal radiowych tzn. że są materiały które zabezpieczają przed przechodzeniem fal radiowych, nawet mikrofalowych. To oznacza że można zbudować skuteczną klatkę Faradaya.

  Polubienie

 21. K. pisze:

  Znowu mi się nie udało. Owinąłem kask motocyklowy 22 warstwami folii aluminiowej spożywczej i niestety nadal mi zadają ból. Nie wiem co jest przyczyną. Albo fale przechodzą przez folię, albo pod kaskiem, tak jakby ciało było przewodnikiem. Głowa jest osłonięta do linii szczęki.

  Polubienie

 22. Psychotronicharassment pisze:

  Psychotronik nadzorujący mój układ nerwowy ma doskonałe alibi. Zajmuje stanowisko urzędnicze i jest moralnym autorytetem. Któregoś dnia powiedział: „Lubię patrzeć jak ci mali ludzie giną w grze”.

  Polubienie

 23. K. pisze:

  Dostałe blachę aluminiową 0,5mm, ale trudno będzie nią obić kask motocyklowy bo jest sztywna.
  Myślicie że gdybyśmy wyjechali na bezludną wyspę na środku oceanu to też by nas dopadli?

  Polubienie

 24. W pisze:

  Nie radzę sobie ze sobą.. cały czas myślę tylko o tym, aby w końcu skończyć ze wszystkim. Nie obchodzę nikogo i jestem beznadziejna…

  Polubienie

 25. Zaczeło sią od przeprowadzki.Dom okazał się piekłem.Zaczęło się od wybudzania nas równo o 3-ciej lub 5-tej.Nas (mnie i męża),czyli nie tylko mnie.Przez całą noc słychać monotonne i pulsujące buczenie…niby ciche i niskie tony,ale nie dające zasnąć po przebudzeniu w nocy.Następna faza znęcania; kładłam się spać zdrowa,wstawałam z ostrym bólem dowolnej części ciała-ból tak dotkliwy,jakbym została pobita kijem bejsbolowym w nocy.Następna faza; poparzenia punktowe…potem oczu,twarzy itd.Oczywiście wybudzania i „kije bejsbolowe” zostają….Mam wszystkie poparzenia udokumentowane zdjęciami….Spytacie o powód-nie to nie jest nasz dom; wynajmujemy tylko i nie jesteśmy majętni.Byś może chodzi o to,że zbyt interesujemy się przekrętami wszelkiego rodzaju….Zostawiam to w domysłach..Acha-obrona; oklejanie ścian sypialni folią aluminiową…orgonity na szafkach nocnych,okadzanie szałwią itd (porada ezoteryków,bo może macie demony i złe duchy 😉 Szykujemy się do przeprowadzki,chociaż to zaburzy nam i naszym dzieciom życie.Pozdrawiam z….drugiej części półkuli-tak,tam też to samo tzw NWO i globalizm 😦

  Polubione przez 1 osoba

  • P pisze:

   Powiem tak: nie da się fizycznie zadać jakiejś rany, oparzyć itd. Jednak oglądałem na kanale ID HD (id hd) program „duchy”, po angielsku „a haunting”.
   Warto wynająć grupę zjawisk paranormalnych.
   W programie przedstawiane są przypadki gdzie np. ludziom nagle coś zadaje potrójną ranę. Poszukajcie tego programu w internecie. Nie inny, tylko właśnie duchy, po angielsku a haunting. (Może są inne, w których nie kłamią, nie wiem).
   W nie jednym programie kłamią bezczelnie, np.
   Medium z Long Island – program nastawiony pod kasę, w którym kłamią wielokrotnie.
   Wystarczy spojrzej jak prowadząca robi co chwilę duże oczy – robi to specjalnie.

   Polubienie

   • Admin pisze:

    Skoro nie da się fizycznie (rozumiem że falami) oparzyć, zadac rany, to prosze wytłumaczyc dlaczego marynarka wielkiej brytanii wydała miliony funtów na rozwój broni mikrofalowej? po to by się upewnic że jest nieskuteczna, czy wręcz przeciwnie? Dlaczego dokument NASA mówił m.in. o umieszczaniu broni wśród ludzi, że 100% ludzkości do 2025 będzie w zasięgu oddziaływania broni – właśnie mikrofalowej, falowej, nadal nie wiesz dlaczego WiFi „za darmo” daje się ludziom do internetu? połącz to z informacją, że WiFi najpierw było testowane w wojsku, a dopiero później trafiło na rynek.

    Polubienie

 26. Daro77 pisze:

  Powiem w skrócie, swoje przeżyłem i „przeżywam dalej”. Nie walczcie ze świrami stalkerami popierdolcami bo nic wam to nie da. Pomyślcie czemu nas nie zabijają od razu ano dlatego że „bawią” się nami. Nie ma wyboru. Mnie zamykali w psychiatryku kilkukrotnie, spożywam psychotropy jedne z najsilniejszych jakie są bo to dla nich pasuję i to każą mi robić. Wyjściem, pseudoratunkiem jest spożywanie leków przeciwlękowych, benzodiazepinów by jakoś to przetrwać…można też zakupić namiot Faradaya chodź nie wiem na ile to pomoże…….Pozdrawiam wszystkich stalkowanych……

  Polubienie

 27. Następny autorytet ”
  tłumaczy” jak działa kontrola umysłu……..

  Polubienie

 28. Masz Maszyk pisze:

  fragm. raportu z 22.01.2017 ——-są wulgarni i nic n to nie poradzę
  Atak w narząd płciowy—Atak w system nerwowy
  Atak w kolano lewej nogi—Atak wytracenie równowagi fizycznej
  ww ataki falą elektromagnetyczną dokonuja operatorzy HAARP-a Wojciech Miron, Liddia Miron bioenergoterapeutka, Krzysztof Stochmal, Zdzisław Stochmal policjant
  „ kurwa dałam ci stres , żebyś do mnie nie przyszła i wspominasz jakby to było wczoraj” mówi ww Lidia Miron
  „no to sobie zapal kurwo” mówi ww Lidia Miron
  ———-no to sobie ty zapal kurwo żydówko Lidio Miron
  „ no to sie powieś jak pułkownik Berdychowski albo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  albo się zabij jak minister Blida albo Wałesa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę,
  „dam ci przyspieszenie i spowolnienie jednocześnie podczas prowadzenia samochodu” mówi ww Lidia miron
  „kurwa będzie wracać myślami do mnie , a ja kurwa chcę żeby o czymś innym myślała, zaraz ci kurwo nakieruję myśli na wyspę w Norwegi przypomniała sobie jak człowiek strzelał do niewinnych osób bo nie był sobą , mówiłam mu do mózgu i kazałam strzelać , tak dostał w jaja i w nerwy i z nerwów i strachu to zrobił i zabrali go do psychiatryka tak bo policja nie prowadzi dochodzenia pod kątem broni psychotronicznej” mówi ww Lidia Miron

  „co się kurwa do niej odezwę to ona na mnie patrzy, nie siedzę cały czas w gabinecie, tam już kurwa nie ma gabinetu nikogo nie umawiam do tego gabinetu” mówi ww Lidia Miron
  Ataki jw.
  „ona kurwa dalej ogląda mój gabinet i samochód…” mówi ww Lidia Miron
  Ataki jw.
  „no to sobie zapal kurwo” mówi ww Lidia Miron
  ———-no to sobie ty zapal kurwo żydówko Lidio Miron
  „ no to sie powieś ” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron
  „chciałaś wiedzieć jak ja teraz wyglądam, a ty teraz sobie oglądasz moich przyjaciół i przypominasz sobie, że ci się przyznałam, że jestem żydówką, o to pytałaś , od tego się kurwo zaczęło” mówi mi do mózgu bioenergoterapeutka Lidia miron
  „no właśnie uciekłaś z domu przed sygnałem, którym cie dopadałam wszędzie, no właśnie spałaś na ławce, ale ci kurwo było zimno i spierdoliłaś stamtąd” mówi ww Lidia Miron
  „ktoś ci mówił żebyś zawiesiła mokre ręczniki na okno, zmoczyłaś je w wodzie z solą, chodziłaś i spałaś w mokrym szlafroku, zostały ci rdzawe ślady na szlafroku i innyc ubraniach, a ja ci to karzę wyrzucić” mówi ww Lidia Miron
  godz. 6,40 Ataki jw.
  Bioenergoterapeutka Lidia Miron nadal gada mi do mózgu i atakuje nakierowaną energią elektromagnetyczną
  „przykrywałaś się opakowaniami z mleka ( rozłożone kartony z mleka połaczone tworzyły płachtę) bo myślałaś , że promienie cię nie dopadną” mówi ww Lidia Miron
  „dalej słyszałaś mój głos, no właśnie schowałaś się do szafy z lustrem ale sobie wzięłaś kurwo mp3 , myślałaś że zagłuszysz moje słowa w mózgu, trzeba było nie brać tej mp3” mówi ww Lidia Miron
  „po co pisałaś pismo na policje, oni ci nie pomogli” mówi ww Lidia Miron
  „a dalej sobie już opisałaś w raportach” mówi ww Lidia Miron
  „ty tego nie przepiszesz na komputerze, to sobie rękopis wyślij do STOPZET (www) czy im to pomoże, bo to kurwo nam wolno robić , no właśnie dla korzyści materialnej” mówi ww Lidia Miron
  ‘mówiłam ci że tak będzie, bo jakbyś mi dała pieniadze to byś tak nie miała” mówi ww Lidia Miron
  „przypomniała sobie jak Amala jej mówiła do mozgu, że ma zapłacić wysoką kwotę, a ja ci powtórzyłam , że i tak zapłacisz , a ty się zastanawiałaś za co masz zapłacić, właś nie od tego czasu mówię ci o pieniądzach” mówi ww Lidia Miron
  „to ci kurwo dam troche spokoju ale na chwilę” mówi ww Lidia Miron
  „a ty sobie jeszcze myślisz że napiszesz co było w 2011 roku napisałaś do gównej komendy policji i Ochrony środowiska i do Straży Pożarnej , a do miejscowej poszłaś , żeby ci sprawdzili promieniowanie, no właśnie byli ale nie wykazało promieniowania w mieszkaniu” mówi ww Lidia Miron

  Polubienie

 29. toonipiszazamniehhehe pisze:

  Mam podobne objawy od 2015 roku, słyszałem głosy na początku maja, parę miesięcy później trafiłem do psychiatryka, teraz nawet jest mi ciężko pisać bo strasznie mnie osłabiają. Jestem osobą młodą, która przez takie coś straciła możliwości edukowania się, ludzie nie wiedzieli dlaczego inaczej się zachowuje niż wczęśniej. Nie rozmawiałem z psychologiem tylko od razu z miejsca trafiłem do szpitala. Ciągnie się to od dwóch lat, przeważnie ,,Boty” wyzywają mnie od pizd , nie pizd jak coś zrobie złego, Nie mam odpoczynku, noc dzień, budzenie się w nocy problemy z zasypianiem, rodzice, albo udają, albo niczego nie widzą sam już nie wiem. Słyszę różne myśli znajomych, którzy namawiają mnie do chorych rzeczy, początkowo pojawiły się u mnie na dłoni pomiędzy wskazującym palcem a kcukiem jakby takie rany poparzeniowe również na stopach. Jestem z Wałbrzycha i teraz widzę jak wzrok ludzi lata do okoła i wszyscy boją się na mnie patrzeć, każdy to ma czy po prostu może mi się to zdawać ze wzgędu na ich odstęp czasowi za nim na coś popatrzę, czy pomyślę. Najgorszą rzeczą była akcja, że ludzie udwali jasnowidzów i wypisywali innych brudy na kartce, czytając to ranili ich uczucia, których nie mogli po sobie pokazać ze względu na blokadę uczuciową? Do tego początkowo doszły halucynacje typu kropki, kontury ludzi czy też cienie. Stałem raz przed Castoramą to widzałem realny obraz rejstracji jakbym stał obok samochodu a tak na prawdę byłem w środku sklepu, chore.

  Polubienie

  • Ewelina pisze:

   twoi rodzice są w to zamieszani. całe otoczenie. wiem, że to szokujące, ale prawda. zauważyłeś jak mimowolnie drapiesz się po głowie i nosie? oni tak dają znak sobie co w tej chwili myślisz. prawdą jest też to, że oni się ciebie boją – w sumie obcy ludzie zmanipuowali twoją rodziną. rodzice też pewnie drapią się po głowie, kaszlą głośniej i wtedy zaswędzi cię głowa – dajesz im znak. całe otoczenie, gdzie jesteś, idziesz szykuje się na programowanie ciebie. pewnie wychodząc z domu czujesz jakby wszyscy wlepiali w ciebie wzrok – bo tak jest. masz w oczach kamery, w uszach głośniki – czasem pewnie jesteś ogłuszany na uszy, gdy czegoś masz nie usłyszeć. wszystkie emocje naturalne – zagłuszane. nie ma od tego ucieczki. jedynie czekanie na śmierć.

   Polubione przez 1 osoba

 30. anna pisze:

  przeczytałam o tej broni psychotronicznej ,i mam pytanie,kto zainstalował te nadajniki i w którym roku? i czy wiadomo gdzie konkretnie są np w warszawie? może go znajdziemy 🙂 i wymontujemy

  Polubienie

  • Blokowany pisze:

   W Białymstoku i innych miastach też są montowane, to są urządzenia do lokalnego terroryzmu, jak wygladają trudno powiedzieć, być może sa to te same anteny co służą do łączności bezprzewodowej?

   Polubienie

 31. IS pisze:

  Witam, czy ktoś z Was może polecić terapeutę/specjalistę który wysłucha i doradzi co robić w przypadku MC i GS i jednocześnie nie zdiagnozuje schizofrenii, kierując do szpitala psych…?

  Polubienie

 32. IS pisze:

  A jakie macie zdanie na temat powiązania mafii i / oraz służb spec. z mc i gs?

  Polubienie

 33. IS pisze:

  Albo skanowanie oczu….ja miałam np na lotnisku w Dubaju od tamtej pory chyba coraz gorzej ze mną….

  Polubienie

 34. Jestem öd 8 lat pod kontrolą!

  Polubienie

  • lukii87 pisze:

   Próbowaliście walczyć w sądach, prokuraturach , itp. ? Ponieważ człowiek powinien mieć szanse na choć minimum godności, to , że ktoś sprzedał dusze dla pieniędzy, władzy, sławy, uznania, poklasku społecznego robiąc przy okazji swoim ofiarom przez wiele lat 24/7 niewyobrażalne piekło , niszcząc każdy przejaw wolnosci targeta przez te zmarnowane lata, nie znaczy , że może być bezkarny , spać spokojnie , nawet jak niema moralności, to jednak ofiary zasługują na choć finansowe wielomilionowe odszkodowania, bo zmarnowanego życia , zdrowia, itp. I tak im nikt nie zwróci, to choć w taki sposób mogą odzyskać resztki godności i nadziei na w miare normalna wegetacje, czy da się wywalczyć min. sprawiedliwośc w Polsce … ?

   Polubienie

 35. Od 8 lat jestem ofiarom! Zaczęło się 2009roku w Łodzi tam też mieszkałam! W moim życiu doszło do taumatycznego wydarzenia od tam tej pory mam głosy! Od 3lat dopiero zorientowałam się że padłam ofiarą poprzez robienie zdjęć tedopiero dzisiaj wykonałam telefon do który znalazłam na internecie i rozmawiałam co dalej mam zrobić! Mam nie zbite dowody na dwóch telefonach oraz na sobie? Głupio zabrzmi ale ja chodząc elektryzyje swoją osoba wytwarzane pole magnetyczne! Nie mówiąc o samopoczucie raz jest dobrze raz paskudnie nie mam siły! Dużo by pisać to ciągnie się od 8lat porządne okaleczanie zaczęli się od trzech mamma na myśli bóle fizyczne! lefonemvi wylapywaniem sygnałów!

  Polubienie

 36. iwa pisze:

  Witam mam takie same obiawy od 2 lat nie wiem co to jest , dostaje po jajnikach , bylam zgwalcona,mam szumy w glowie twierdzi ze to jest brzeczyk ,po kolanach jak wchodze po schodach , po biodrach , brzuchu ,rozmawia do mnie ma na imie Rajmund byly policjant z Koluszek, znam imie jego kochanki , dzieci dane ojca i matki , zwie mnie od kurwy zadaje pytania ile mialam kochankow . Ma zamiar zrobic ze mnie wariatke , bo to ja jestem winna ze sie wydalo ze sciagneli spirytus skarzony za 48 milionow zl , slup siedzi 10 lat , ja mam odpowiedziec za to,maz w to nie wierzy , mamy apartament w Bulgari ucieklam to jechalo tak jagby ze mna , niektore bodzce odpadly , szumy , prady ale byl w umysle i rozmawial ze nie mogl mi nic zrobic byl zly , twierdzi ze mafia mu kupila sprzet , okresla to ze sa to lasery ze umre za trzy lata , wezmie moja corke , potem wnuka . pojechalam do rodziny do Omanu tam sie koszmar skonczyl , wiem ze to dziala na jakas odleglosc ,obecnie jestem w kraju on jest caly czas przy mnie , biore leki na sen i mysle bardzo powaznie o wyjechaniu z kraju aby mnie nie odnalazl . MAM odpowiedziec za to co sie wydalo .TO NAPRAWDE DZIEJE SIE .doszlo do rozwodu moj maz mi nie uwierzyl , co robic POMOCY

  Polubienie

 37. lukii87 pisze:

  Witam ! 🙂
  Znalazłem Państwa adres e-mail w komentarzach pod filmem o kontroli umysłów (mind control). Mnie non stop b. Boli głowa, piszczy w uszach , do tego niekiedy boli kark , kręgosłup , od kilkunastu lat (od kiedy rodzice zrobili mi pranie mózgu , bo miałem gorsze wyniki w szkole i kilka zagrożeń musiałem poprawiać, załamałem się, chcieli za wszelką cenę mnie ubeznowłasnowolnić i moim kosztem swoje cele i aprobate społeczeństwa zdobyć nie ważne jakim moim cierpieniem , inwigilowali, rozkazywali, poniżali, itp. , itd., mnie non stop az do momentu mojego załamania, od tej chwili czuję sie cały czas mocno osłabiony i kontrolowany gł.  przez najbl. rodzine , ale i społeczeństwo czy internetowe stow.,  bo jestem fiz., psych. B. Zniszczony , a dodatkowo w finansowym dołku), przez to również niemal nie sypiam, byłem już niemal wszedzie, szukałem pomocy latami u lekarzy, bio,energo,psycho….. – terapeutow, uzdr. Duchowych …. również w necie i nic nie pomogło, uprawiam sporty takie jak bieganie, plywanie, rower, pilka nozna, kosz, siatk. , aby bol sie zmniejszyl – nie pomaga …. 😦 nie wiem co robić, ból jest potworny , niemal nie do zniesienia, czy znają Państwo kogoś kto tak miał i z tego wyszedł, jesli tak prosze o pomoc, z góry dzięki 🙂 lukikmita@gmail.com

  Polubienie

  • Ja miałem i mam – ale już w niewielkim stopniu, od 2009 r. Starałem się myśleć na siłę pozytywnie i zmusić organizm do obrony i regeneracji. Nie poddałem się tym psychopatom i teraz powoli odpuszczają. Nie mówię że jest mi dobrze – ale o wiele lepiej niż na początku. A po drugie zacząłem działać na rzecz Ludzi – zmiany ordynacji wyborczej i tym samym zmianę systemu rządzenia, i wszystko jest na dobrej drodze. Życzę wytrwałości i i wiary w Samego Siebie. Pozdrawiam.
   Link do Mojej grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/976326745752915/

   Polubienie

 38. Ewelina Pajdak pisze:

  Co się nie da? Jak sie chce to sie wszystko da przy odpowiedniej motywacji determinacji a czasem nawet desperacji.. Trzeba wprowadzic system ochronny blokujacy pewne czestotliwosci ktore maja negatywny wplyw na tych swiadomych i na tych nieswiadomych, usta owoc prawo dotyczace stosowania urzadzen emitujacych takie fale. I bardzo prosze przestancie wypisywac jakies bzdury, ze ktos Wam wchodzi lewa strona a ktos prawa i ze to przybysze z kosmosu, bo jak juz slusznie zauwazono my sami tez jestesmy z i w kosmosie. To czego doswiadczacie z reguly to mniej lub bardziej zwykli cywile sie zabawiaja w psychotronike nie majac o tym pojecia przy uzyciu prymitywnego sprzetu. I Boga tez w to nie mieszajcie jakiegokolwiek. Bo to po prostu żenujące, nazywać Bogiem kogoś kto wkrada się w czyjs umysl albo pochwala tego typu zachowanie.

  Polubienie

 39. Ewelina Pajdak pisze:

  Ustanowić prawo.. Przepraszam za ewentualne błedy ale pisze z tabletu

  Polubienie

 40. Masz Maszyk pisze:

  Raport 26.07.2017

  Atak w narząd płciowy falą elektromagnetyczną dokonuje operator HAARP-a Krzysztof Stochmal Atak w system nerwowy,—–atak w kolano,kołatanie serca, atak wytrącenie równowagi fizycznej dokonują falą elektromagnetyczną operatorzy HAARP-a Wojciech Miron, Zdzisław Stochmal , Lidia Miron bioenergoterapeutka „ja ci skurwysynie tak zrobię że….” mówi Zdzisław Stochmal
  „ja cię skurwysynie uzależnię od sexu bo ci zajebię w w nerwa w cipie a później w cipę a później ci połamię kości tą nakierowaną energią na odległość bo się taką posługuję w pracy” mówi zboczona bioenergoterapeutka żydówka Lidia Miron
  „każdy zapis dostaniesz w jaja i w nerwy, kurwa w jaja i nerwy jebiemy chłopów podczas gdy prowadzą samochód a ciebie w nerw w cipie , bo ty się masz powiesić jak syn Wałęsy albo Leper a jak tego nie zrobisz to ci pomożemy tak jak im pomogliśmy” mówi Zdzisław Stochmal policjani i Lidia Miron bioenergoterapeutka
  „ja ci kurwa będę twojego syna tak katować że nie dojedzie samochodem do pracy, powiedziałam że nie wsiądzie do samochodu, no to kurwa będę go jebać zanim wsiądzie do samochodu, a jak wsiądzie to będę go jebać podczas prowadzenia samochodu” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron
  „jak to wyślesz to coś może mu się stać”mówi operator HAARP-a policjant Zdzisław Stochmal
  „ty kurwa nie usiedzisz za kierownicą żeby żeby prowadzić samochód bo ci będę
  dawać wiązką ultra w jaja i w nerwy” mówi ww Lidia Miron
  Atak w narząd płciowy falą elektromagnetyczną dokonuje operator HAARP-a Krzysztof Stochmal Atak w system nerwowy,—–atak w kolano,kołatanie serca, atak wytrącenie równowagi fizycznej dokonują falą elektromagnetyczną operatorzy HAARP-a Wojciech Miron, Zdzisław Stochmal , Lidia Miron bioenergoterapeutka „ja ci skurwysynie tak zrobię że….” mówi Zdzisław Stochmal
  „no i masz w szyję,” mówi i atakuje bronią elektromagnetyczną ww Lidia Miron
  „ciebie też tak będę jebał, napisz tylko moje nazwisko to cię krew zalej i dam ci w nerwa w cipę i zwarijesz ” mowi Zdzislaw Stochmal policjant
  „ masz w to kolano wiązką energii jeszcze ci mało no to masz więcej i co pójdziesz do lekarza z tym kolanem skoro wiesz że to my spierdoliliśmy ci to kolano, a jak pójdziesz do ortopedy to my ci uwolnimy kolano i ustąpię nerwy a wtedy lekarz wyśle cię do Kobierzyna a Stochmal policjant pomoże lekarzom siłą cię zabierze , i rodzinie nie dadzą dostępu” mówi ww Lidia Miron
  „i co uwierzy ci kto?” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron

  [… Dodam jeszcze do wiadomości dla wszystkich którzy powinni o tym wiedzieć, że jak zarazy musicie unikać takiego „środowiska” jak „bioterapeuci, bioenergoterapeuci, wróżki, jasnowidzów” itp.to właśnie oni często biorą udział w takich działaniach jak nękanie, prowadzą podstawową inwigilację środowiskową, pomagają typować potencjalne ofiary i oni również aspirują do zostania kiedyś „nadzorcami” jeżeli uda się tym zwyrodnialcom już zaprowadzić tzw.”nowy porządek świata” z centralnym rządem, populacją 500 mln. i totalną całkowitą inwigilacją i kontrolą.]
  „bo ty kurwo masz się powiesić bo ci pomożemy w tym, tak paralizatorem jak tego na posterunku albo falą elektromagnetyczną” mowi Zdzisław Stochmal policjant „ja cię kurwo tak będę niszczyć nie odgonisz się od nas bo cię będziemy jebać w nerwa w cipie jak czegoś nie wykonasz to cz chcemy tak kurwa chcemy pieniędzy” mówi ww Ildia Miron

  10:07:58 Ataki jw
  „niech se weźmie do wózka bo ja jej kurwie nie dam unieść bo jej dam takie osłabienie że się wywróci a jak to napisałaś to będziesz latała jak sarenka a ja cię i tak osłabię” mówi ww Lidia Miron
  „to ci kurwo naślę policjantów i wmówię im że masz narkotyki, a ja ci podrzucę jak wyjdziesz z domu bo otwarcie mieszkania zdalnie energią elektromagnetyczną nie jest problem” mówi Zdzisław Stochmal
  „ a teraz cię krew zaleje
  „no to sobie kurwo zapal” mowi ww Lidia Miron
  ———no to sobie kurwo żydówko ty zapal Lidio Miron
  „no to się powieś jak pułkownik Berdychowski a lbo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  albo się zabij jak minister Blida albo Wałęsa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę,
  „ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal
  „zaraz cie krew zaleje bo ci dam w jaja i nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagnetyczną a tobie w cipę i w nerwy” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  „ja ci kurwa pokażę co potrafię” mówi ww Lidia Miron
  11:08:37 Ataki jw

  Polubienie

 41. lukii87 pisze:

  Cierpie na przewlekły b. Mocny ból głowy, bezsenność, nerwice, depresje, mam w swojej okolicy co najmniej kilkanaście osób , którym sprawia przyjemność sterowanie innymi , słabszymi, co najmniej kilka którzy dla pieniędzy zrobi wszystko i mnie nękają całkowicie odbierając godność, nie mam już sił, od kilku lat jestem poza granicą załamania nerwowego, nie mam pieniędzy na leczenie, trudno mi nawet oddychać, co robić ?

  Polubienie

 42. lukii87 pisze:

  Można się zapisać do grupy wolnych ludzi i porozmawiać o ochronie przed mind control .. Mój namiar : lukikmita@gmail.com . Byłoby miło, bo od kilkunastu lat stosują je na mnie ludzie z okolicy, piorąc mózg, sterując, niszcząc życie, przez co mam nieustannie ogrooomny ból np. głowy, karku, kręgosłupa, zębów, brzucha, niemal nie sypiam, jedzenie czy picie nie sprawia przyjemnosci, bo ciężko cokolwiek strawić, mam kwasowość w ustach, itp., nie moge normalnie myśleć, żyć, to nawet nie jest godna wegetacja , minimum przestrzeni, wolnosci zostało mi nawet odebrane, mm nadziei , nie mam pieniędzy na leczenie czy walki sądowe, co robić .. !! 😦 Nawet pies powinien mieć prawo do zdrowia , wolności, mażeń , godnego życia, a przez sprzedajnych ludzi nie mam prawa nawet do ułamka tego, pomoocy !!!

  Polubienie

  • Ewelina pisze:

   też jestem rocznik 87. Mam podobne problemy z trawieniem i kwasowością. bezsenność jest u mnie normą. jeśli dobrze się przypatrzysz to twoja familia jest w to zamieszana. to myśl ciężka do zniesienia, ale prawda jest taka, że od tego nie ma ucieczki. pozostaniesz pionkiem, aż do śmierci. Trauma i tortury są po to, żebyś na nie reagował ucieczką od rzeczywistości, w ten sposób tresują w tobie nienaturalne odruchy. Im bardziej im ulegasz, tym większa efektywność. Z kolei, gdy im nie ulegasz większa ilość tortur, dopóki cię nie złamią. można próbować ich oszukać, ale rzadko kiedy się udaje. oni karmią się twoimi emocjami. Musisz to zaakceptować i przed nikim się nie wstydzić. Zrozum, że nie będziesz miał nigdy normalnego życia, jak oni. Nie dotyczą cię ludzkie emocje – relaks, wzajemność, sympatia – oni ci to odebrali. Pozdrawiam

   Polubienie

   • lukii87 pisze:

    Taka jest niestety prawda, a wiadomo, że im ktoś głupszy, bardziej agresywny, pozbawiony moralności to dalej zajdzie , ma powodzenie, poklask społeczny, bogactwo, zdrowie, bawi się, ze wszystkimi spółkuje, sypia, pije, jest zadowolony, ze to nie on choruje, ogrooomnie cierpi, tylko jego ofiary, które nie maja podstawowych praw … 😦

    Polubienie

 43. lukii87 pisze:

  Ewelina – taka jest niestety prawda, są ludzie, którzy dla swoich celów, kasy, poklasku, …, potrafią drugiemu zrobić z życia nieeeeewyobrażalne piekło, na takich trafiłem w rodzinie, a wiadomo, że im ktoś głupszy, bardziej agresywny, pozbawiony moralności to dalej zajdzie , ma powodzenie, poklask społeczny, bogactwo, zdrowie, bawi się, ze wszystkimi spółkuje, sypia, pije, jest zadowolony, ze to nie on choruje, ogrooomnie cierpi, tylko jego ofiary, które nie maja podstawowych praw …

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s