[FILM] Czym jest uderzenie psychotroniczną bronią?

Posted: 27 stycznia 2015 by Admin in broń psychofizyczna, Metody Mind Control
Tagi: , , , ,

Reporterzy wydarzeń z całego świata na żywo stają się celem ataków bronia psychotroniczną. Poniżej znajduje się film na którym jest kilka przykładowych ataków, które jak widać nie miały konkretnego celu, nie odebrano im koncentracji gdy mówili z pamięci, zapamiętali i mogli kontynuować, jednak stracili kontrolę nad swoim aparatem mowy. Można więc uznać że „testowali” broń.

Na filmie widać typowe elektroniczne, pulsacyjne dławienie mózgu na frekwencjach aparatu mowy, AUDIOCORTEX. Paraliżuje głos (ale może też paraliżować myśli, elektronicznie je kasować), jest to TYPOWY objaw, np. gdy w pobliżu znajduje się ofiara kontroli umysłu, która swoją uwagą (często nieświadomie) pokierowała wiązkę elektromagnetycznego pulsowania (psychotroniki) na inne osoby.

W 1988 roku Rostowski instytut wspólnie z innymi zakończył próby najnowszej generacji psychotronowego generatora. Nowa broń mogła skutecznie tłumić ludzką wolę narzucając inną. Pomimo to nie toczą się żadne rozmowy o zakazie jej stosowania, chociaż jest ona o wiele straszniejsza od broni chemicznej i biologicznej. Wspomniane przykłady są zaledwie małą częścią tego w jaki sposób wykorzystywane są urządzenia kierujące ludźmi.

W ostatnich czasach przez Rosję przetoczyła się fala samobójstw u młodzieży. Nie wykluczone, że jest to powiązane z pracą psycho-generatorów, przecież ludzki mózg nie tylko promieniuje falami elektromagnetycznymi pracując jak odbiornik. Jeżeli zostaną przesłane myśli o samobójstwie konkretnym grupom społecznym na przykład dzieciom, które jak wiadomo są łatwo podatne na sugestię, efektem będą właśnie masowe samobójstwa.

Opracowaniami w dziedzinie psychotroniki zawsze interesowały się służby specjalne. Psychogeneratory wykorzystywane są najczęściej w czasie wyborów, masowych wieców, mitingów. Wręcz nieprawdopodobne możliwości kierowania masami dają psycho-generatory zainstalowane na satelicie. W ten sposób można oddziaływać na duże terytoria i podporządkować miliony ludzi.

Bronie psychotronowe przerażają tym, że są niewidoczne i zwykły człowiek nie może zrozumieć, że oddziałują na niektóre jego myśli i emocje. Psychiczna „obróbka” osiągnęła taki stopień, że laik nie jest w stanie odróżnić swoje myśli i emocji od obcych. Po prostu możecie odczuwać ciągłe zmęczenie lub ból głowy, strach, lęk, apatię. Tymi uczuciami bez wojny i pocisków można wpływać na cały naród. Jaskrawym tego przykładem jest Rosja. O ruskiej fantazji i odwadze krążyły legendy, a teraz staliśmy się tchórzami, boimy się żeby nie było gorzej. Obojętnie patrzymy na to jak niszczony jest nasz kraj i nie przykładamy żadnych wysiłków żeby przeciwstawić się temu.

Reklama
Komentarze
 1. bemowo piskie pisze:

  Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s