Drunvalo Melchizedek na temat świętej przestrzeni serca

Posted: 21 stycznia 2017 by Admin in Bez kategorii
Komentarze
 1. bemowo piskie pisze:

  Kontrola umysłu i zachowania. Zdalny monitoring neuronów, pozwala połączyć” mózg z mózgiem “czy “mózg z komputerem” .Pole bioelektryczne ofiary, wykrywa się zdalnie, każdy ma nie powtarzalne jak odcisk palca ,istnieje możliwość śledzenia ofiary gdziekolwiek się ona znajduje nie zależnie od miejsca przebywania na świecie .Bezprzewodowy , bezinwazyjny system bez fizycznego kontaktu z ofiarą, daje możliwość zdalnej analizy aktywności w mózgu. Każda myśl, zdarzenie słuchowe czy obraz w mózgu, pozostawia ślady o odpowiednim potencjale elektrycznym. Mapowanie aktywności ośrodka wzroku w mózgu, pozwala odtworzyć pamięć wzrokową ofiary, kontrolerzy umysłu widzą to co widzi dana ofiara. W drugą stronę ,wysłać obrazy do mózgu, analogiczne wysłać dźwięk ,info, do ośrodka słuchu w mózgu z pominięciem uszu.

  Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Jeżeli za pośrednictwem „ neurofonu „ przesyła się sygnały akustyczne prosto do mózgu z pominięciem przewodów słuchowych . Ofiara rejestruje , „głosy ,słowa „ jako własne ,których nie jest świadoma, powstaje złudzenie że rozmawia ze sobą ,prowadzi dialog wewnętrzny. Następnie jest prześladowana tymi myślami. Wydaje się że w tym przypadku nie jest to czytanie myśli człowieka. Natomiast czytanie myśli człowieka , to „skanowanie mózgu” , wyświetlanie myśli na ekranach monitorów -operatorów kontroli umysłu, prześladowanie ofiary jej własnymi myślami.

   Polubienie

 2. bemowo piskie pisze:

  „Dziś z podłączania się do Kronik Akaszy może skorzystać każdy, a w tym celu są organizowane nawet specjalne kursy, ułatwiające wejście do nich w dowolnym momencie i czasie oraz prawidłowe poruszanie się po tej niematerialnej przestrzeni.”

  Polubienie

 3. bemowo piskie pisze:

  „Obecnie w świecie, który jest niemal cały sprzężony z komputerami, dzięki hakowaniu można kontrolować niemal całe otoczenie jednostki. Natomiast najnowsze neurotechnologie pozwalają dodatkowo kontrolować umysł i ciało ofiary.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s