Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, (DOMINT) – jest to sieć osób które łączą luźne relacje, świadomie współpracujący i komunikujący się między sobą wyrafinowaną technologią i/lub slangiem, by osłabić ofiarę. Programują na komendę zmiany zachowania, jak za naciśnięciem guzika. Bardzo często stosują język perswazji, mówią w naszej obecności w pierwszej osobie, trybie oznajmującym, z silnym odczuciem że to o nas. W algorytmach które przypisują (programują) metodą prób i błędów zwykle znajduje się wiele innych reakcji, aby ofiara nie mogła stawić oporu. Próbujesz to powstrzymać, ale myśl o tym na co przekierowali uwagę, jest elektronicznie zawieszona i wzmocniona, powielana kiedy i jak długo chcą nią terroryzować, wyświetlają myśli jak pokaz slajdów, mogą wytworzyć chaos myślowy itd niezależnie od woli ofiary. Powielają zaprogramowane schematy behawioralne, dodają kolejne odnośnie otaczającej nas rzeczywistości tylko na początku zgodne z prawdą żeby wzmocnić frekwencję prawdomówności i zawiesić ja w tle pomawiania.

Dezintegrują osobowość w każdej sytuacji, w każdym środowisku, bawią się efektami które daje im ta broń, „popisują” między obcymi ludźmi (luźne relacje). Odtwarzają w podświadomości ofiary poniżające ścieżki dialogowe głosem ofiary, które wywołują jednocześnie u wielu osób wokół ofiary śmiech, z oddali dzięki technologii głośno ktoś powtarza fragmenty owej ścieżki dialogowej, tak bym to wyraźnie słyszał, wypowiadają w tym czasie dodatkowe komendy, najczęściej „wiedział, myślał o tym, powiedział, słyszałeś to?”, wypytują a ofiara wcale nie musi mówić bo odpowiada jej podświadomość stąd wszystko wiedzą o co pytają! Nasłuchują podświadomość (czytają myśli). Potrafią włączyć tzw „papuga” jakby komputer poprzez ofiarę sam odpowiada (wymusza, wokalizacja) to co przechwycą z podświadomości ofiary, lub cokolwiek powie stalker. Jest to cała sekwencja komend/frekwencji, krok po kroku, zadbali o wszystko by czuć to co mówią, myśleć co mówią/odtwarzają i zatrzymują czas, tzn zawieszają umysł jakimś rodzajem radiacji. Programują jak hipnotyzer wprowadzający w trans, z każdym poruszeniem ciała otrzymujesz kolejną komendę która Cię zatrzyma, uśpi uwagę i bardziej zdewastuje psychike.

Zupełnie obcy ludzie powtarzają bardzo dobrze znane komendy (komentarze) post-hipnotyczne, na szczęście z różnymi efektami, ponieważ mają inne nastawienie mentalne (syntetyczna telepatia) od tych którzy zapisali konkretny obraz psychologiczny, po prostu nie wiedzą czego mają się spodziewać, w przeciwieństwie do oprawców zajmujących się konkretna osobą od wielu miesięcy/ lat, na siłę dążących do powtarzania tej samej reakcji. Operatorzy umysłu którzy znajdą się w polu uwagi ofiary (promieniu rażenia pola które może zmienić nosiciela) dostają w głowie polecenia lub demonstruje się im jak bardziej oporna ofiarą sterować (czyli komunikują się tymi którzy założyli blokady, są od samego ich początku). Sekwencje zwrotów na które dana ofiara jest zaprogramowana w podświadomości, w danym momencie, są dla wszystkich dostępne i z łatwością powtarzane tak by cel to słyszał (zwykle mają kilka sekund czasu na akcje). Wypowiadają to aby wywołać silną reakcję zachowania (algorytm blokady, emocjonalna panika), dlatego też nieustannie, częściowo na głos dublują zakodowane przez wiele tygodni schematy, komentują wszytko co znajduje się w polu widzenia ofiary, a nawet odwracają głowę by ofiara spojrzała na kogoś, coś zobaczyła, w trakcie skręcania głowy załącza się dziura czasowa i na czystej karcie pamięci przesyłaja syntetyczną telepatią co chcą wywołać, słowem przytakują sami sobie itd. Komendy wplątują w wypowiedzi swoje, ale też ofiary, porzucają swoje prywatne tematy by improwizować, sterować myślami i zachowaniem. Porzucają swoje prywatne rozmowy przy ofierze która ich słucha nawet nieświadomie, ponieważ jeśli są to oprawcy, słyszą jak podświadomość ofiary dosłownie powtarza to co słyszy, jak megafon, echo, uciszają się bo ja też ich słyszę wyraźnie gdy wyjdę na dwór załącza się inny „słuch”, bardzo wyraźny chociaż widzę że dzielą nas często duże odległości, nawet kilometrowe, jednak wracając do bezpośrednich kontaktów wzrokowych, cała okolica słyszy prywatna rozmowę kogokolwiek w pobliżu kogo znajduje się ofiara, dlatego przerywają poważne rozmowy i improwizują o bzdurach, przytakując wielokrotnie. To jest bardzo subtelne, dlatego często dla wprawnego obserwatora wygląda sztucznie i nie nabiera się na paranoje tudzież chorobę psychiczną. Ważne jest zauważyć moment w którym kierują uwagą swojej ofiary (przypomina to paraliż, porzucenie wszystkich zmysłów, na rzecz jednego) by uważnie słuchała konkretnego głosu w całym szumie otoczenia. Jak już wyżej pisałem, z wzmocnionym uczuciem że to o niej jest. Włączenie tego wzmocnienia i pokierowanie uwagą, tak jak wiele innych bodźców zajmuje im mniej niż sekundę, dzieje się jakby od wnętrza, ktoś podłączony do układu nerwowego.

Celem Gang Stalkingu jest pilnowanie swojego celu i sztuczne utrzymywanie go w stanie transu tzn. jeśli potrafi się wybudzić i uwolnić z autopilota który decyduje o jego myślach, członkowie Gang Stalkingu naprowadzą spowrotem na ścieżkę przed „wybudzeniem się” (z różnymi efektami np. dziury czasowej, by zatrzeć ślady w pamięci). Nękają w taki sposób by czuć ich obecność, słyszeć ich komentarze gdziekolwiek się znajduje, w każdych warunkach, bez względu jak silna wola, złamią ją i będą manipulować, jednakże często bardzo długo trwa proces jakby przygotowawczy, w którym jest się manipulowanym w sposób nieświadomy, że ktoś mógłby grzebać przy naszej pamięci. Jeśli nie mówią w głowie, mówią na ulicy o prywatnych sprawach, domowych sytuacjach, które nikt nie mógł wiedzieć. Potrafią zastraszyć przekazem syntetycznej telepatii, pojawia się myśl jak olśnienie, niosąca bezpośrednią groźbę z indukowanym elektronicznie bardzo silnym strachem, że „coś mi się stanie jeśli…”.

Celowo dążą by myśleć o tym co robią, katalogują, wyodrębniają wzorce fal mózgowych, reakcje na pojedyncze wyrazy sczytywane w programie komputerowym do którego podłączają cel. manipulują nie dając czasu na przemyślenie, ocenę sytuacji, na każdą próbę ocknięcia się maja przygotowany jakikolwiek wyraz, a nawet warknięcie, chrząknięcie, cokolwiek, aby zablokować myślenie. Wywołują paranoje, bardzo nieprzyjemne uczucie osaczenia liczebnością. Jesteśmy uwrażliwiani na dźwięki, gesty, przedmioty, kolory i inne zmysły, jest to tzw. Neuro Lingwistyczne Programowanie z wykorzystaniem Remote Motor Control.

„Podłączanie” umysłów

John Norseen sugeruje, że mózg – „komputer biologiczny” – może być podłączony bezprzewodowo bez interfejsu mózg-komputer do komputera technicznego, wyjaśniając, że osoba,  może być „pingowana” (wysyłanie pakietu w celu sprawdzenia, czy docelowy serwer odpowiada – przyp.tłumacza) przez „wiązkę światła lub lub sekwencję promieniowania ELF” w celu „odpalenia czegoś w mózgu”. Oczywiście jeden komputer „pinguje” drugi w celu sprawdzenia połączenia między nimi.
Co więcej, jeśli z tym samym „układem” zostaje podłączonych więcej mózgów, wówczas takie same sygnały można kierować(„klonować”) do wielu mózgów. „Nadając komunikaty” u wszystkich podłączonych ludzi można by wywoływać podobne myśli, uczucia, zachowania a nawet przekonania.
To nasuwa myśl komórki umysłowego ula, a nawet duży ul, którego „członkowie” dzieliliby się neuronowymi informacjami, czyli falami mózgowymi. W takim scenariuszu złożone zachowania grupy mogłyby być koordynowane z zewnętrznego „centrum sterowania”, co przywodzi na myśl opowieści niektórych ludzi doświadczających stalkingu (uporczywego nękania).
zaczerpnięte z Nexus Wrzesień – Pażdziernik 2014 str 16
tytuł artykułu „Kontrola umysłów w XXI wieku autor Steven  DiBasio

    ‚

„Kiedy wiesz, że jesteś ofiarą gang stalkingu (zorganizowany stalking) i / lub nękanie elektroniczne?

W zasadzie zaczniesz zauważać rzeczy, które nie pasują, rzeczy, które zbyt często się dzieja, słyszysz komentarze od obcych ludzi o Twoich prywatnych sprawach, nie ma możliwości by te osoby o tym wiedziały, idziesz dalej i kolejni obcy ludzie do tego nawiązują lub kolejne Twoje prywatne sprawy wypowiadają na głos. Dziwnym sposobem nigdy nie jesteś sam, wszędzie tam gdzie Ty, tam inni ludzie przychodzą usiąść obok ciebie, chodzić w sklepie z tobą. W kolejnym etapie chcą, aby to wszystko zauważać, wszystkie te rzeczy, mogą próbować psychologicznie zastraszać. Teraz oni również programują. Mogą rozpocząć jazdy kilkoma samochodami przed domem, lub śledzić Cię jadąc za Tobą, wyprzedzić cię i często zerkać na Ciebie przez lusterko. Przez trzy dni to robią. Po tej czynności stajesz się bardzo wrażliwy na dźwięk klaksonu, kodują podprogowe reakcje na sygnał a nawet na liczbę sygnałów. To się nazywa NLP lub Neuro Linguistic Programming. Mogą również korzystać z innych metod, aby ci bardzo wrażliwe na pewne rzeczy. Nie tylko dźwięki, ale inne zmysły wykorzystują. Więc teraz, za każdym razem, gdy wychodzisz z domu lub sklepu, gdzieś gdzie nie można ich zobaczyć, nawet za rogiem. Ofiara to zauważy, inni nie. A jeśli powiesz im, oni pomyślą, że jesteś szalony. Jakby tego było mało, twoi napastnicy próbują usłyszeć każde słowo które mówisz, w zasadzie słyszą ale chcą wymusić Twoja obronę, żebyś się próbował bronić. Więc kiedy poinformujesz swojego znajomego, że za rogiem trąbią lub gadają o Tobie, oni tymczasowo znikają, lub przestają mówić w ten specyficzny sposób więc twój przyjaciel nie wierzy. To chyba będzie pierwszy raz gdy poczujesz zdesperowanie uznając, że twoi napastnicy chcą tylko Twoją reakcję zobaczyć i usłyszeć i nikogo innego wokół ciebie. Chociaż możesz czuć się przygnębiony tym, staraj się zachować spokój, staraj się myśleć i robić to, co normalnie zrobiłbyś w swoim życiu. Na początku może wydawać się że nękanie nie jest zbyt intensywne, nawet niewinne, czasem zabawne. Chcą, aby myśleć, że oni grają w grę. Jesteś prowokowany odpowiadać, krzyczeć na ludzi blokujących Cię na ulicy. Kiedy nękanie zwiększa się będzie trzeba myśleć o tym ponownie. Zaczniesz czuć się nieswojo, a po jakimś czasie możesz stać się paranoikiem. Gdziekolwiek jesteś możesz rozejrzeć się, zobaczyć, czy jesteś prześladowany. Gdy jesteś w miejscu publicznym można badać ludzi siedzących wokół ciebie. Wydaje się, że gdziekolwiek jesteś, jesteś otoczony przez ludzi związanych w jakiś sposób z napastnikami. To jest przerażające uczucie, jesteś jedną osobą, a oni są wszędzie. Sąsiedzi są w proceder zaangażowani i mówią do was lub przy was coś, czego nie powinni wiedzieć, czy zaczynają dziwne działać. Zaczynają spacerować wokół ciebie osoby z telefonem komórkowym, czasami patrząc na ciebie, dziwnie się zachowują lub czujesz że w Ciebie ingeruja. Robią tak by było słychać fragmenty zdań, kiedy idą przy oknie, gdy przechodzą obok mówiąc o Tobie. Coś takiego: że jest dziwnym człowiekiem, musimy z nim skończyć, itp mówią by wymęczyć psychicznie i zaczynasz o tym myśleć, że jesteś bardzo zmęczony, chcą cię zamordować. W zależności od intensywności mogą uzyskać efekt bardzo silnego wystraszenia (miałem prawdziwą agonię na kilka tygodni). Nie martw się, w tej chwili! To uczucie może trwać kilka tygodni lub miesięcy, ale ono zniknie pozostawiając Cię silniejszym niż kiedykolwiek. Oni ciągle przypominają że są zbyt silni by z z tym walczyć. Mogą cię zabić, jeśli chcą, ale w ogóle tego nie zrobia, ponieważ chcą, abyś to Ty pociągnął za spust. Oni wiedzą że sa przestępcami, mordercami, mogą się uśmiechać, żartować z tego co robią, ale w ten sposób ukrywają swój strach, wiedzą co robią, ale nie chcą pójść do więzienia, myślę że 90% osób które świadomie lub nieświadomie wykorzystują do osaczania ofiary są za tym aby wsadzić do więzienia tych psychopatów.

Dlaczego jesteś ofiarą gangu stalking (organizowany stalking) i / lub elektronicznego osaczania?

Wiele osób, które przetrwało te ataki, którzy opisują swoje historie w internecie, nie wiedzą dokładnie, dlaczego stali się celem, mogą się tylko domyślać. W większości przypadków dochodzą do wniosków że poszlaki prowadzą do jednej lub większej liczby psychopatów podłączonych do sieci tajnych służb tzw secret sevices. Psychopaci nie lubią ludzi, którzy są silni, inteligentni, szczerzy, nie lubią ludzi, którzy wiedzą za dużo, nie tak jak normalni ludzie, boją się ich. Sieć służb w każdym kraju chce kontrolować wszystko. Oni potrzebują ludzi do szpiegowania innych ludzi, stalkingu, do morderstwa. Są osoby w różnej konfiguracji i przypisuje im terroryzm, pedofilie, alkoholizm, niebezpieczne cechy itp, a następnie zatrudniają i szkolą osoby wokół celu. Robią to przez cały czas, jeśli tego nie zrobi, nie może istnieć, ponieważ ich system jest całkowicie skorumpowany i represjonowani elektronicznym „przywracaniem do szeregu”. Nikt nie będzie mówił, bo każdy człowiek w systemie jest w odpowiedni dla nich sposób przekonywany, w ten czy inny sposób. Oni wolą mordować niewinnych ludzi, by zniszczyć życie bezbronnych dzieci i niszczyć im przyszłość, zamiast iść do sądu za przestępstwa, które popełnili i zostać skazanym. Zostałeś umieszczony na liście, a po procesie selekcji zostałeś wybrany, aby zostać wyeliminowany, czytaj zamordowany, doprowadzony do samobójstwa. Uważam, że wybór jest prostym procesem. Sprawdzają czyjeś życie i przypisują punkty. Jeśli jesteś miłą osobą, otrzymasz dodatkowe punkty, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz strzelać. Jeśli mieszkasz sam dostajesz dodatkowe punkty, ponieważ nikt nie odnotuje, nie zauważy co robią. Jeśli jesteś w wieku 40+ można uzyskać dodatkowe punkty, to nie jest tak wyjątkowe, jeśli osoba w tym wieku umiera lub załamuje się nagle. Jeśli masz trochę pieniędzy otrzymasz dodatkowe punkty, będą one niekiedy znikały po upadku. Ci psychopaci po prostu grają udając bogów, podczas gdy są oni niczym więcej niż kawałkiem gówna. Ostatecznie nadużywają uprawnień, które zostały im dane.”

żródło: LINK

uzupełniony i poprawiony przez K.D.

Komentarze
 1. […] na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby […]

  Polubienie

 2. […] na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby […]

  Polubienie

 3. czasopisma Bemowo Piskie pisze:

  Czytanie myśli zdalnie:
  Kontrola umysłu z ang. control mind , jednym z jej elementów jest „czytanie myśli„człowieka , która odbywa się poza świadomością , ofiara takiej praktyki co do rzeczywistości jej występowania co najwyżej może podejrzewać tylko że jej myśli są znane . W kontekście wielu lat że jej myśli- ,plany,wybory życiowe , np.: dokładnie korespondują z tym co realizuje/ zrealizowało się w rzeczywistości .
  Przeświadczenie że jest się prześladowanym , myśli są znane i czytane , tylko wtedy gdy „wypływają „one do rzeczywistości (za sprawą służb specjalnych ), myśli korespondują najczęściej : wiadomości SMS, reklama spam ,stopka e mail ,mailing, teksty artykułów ,druga osoba, rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo” , które już występowało, występuje zbyt często i w różnym kontekście w/w wariantach (powtarzalność, częstotliwość ) . Należy wykazać że te” Słowa „ nie mają odzwierciedlania w rzeczywistości i nie są w żaden sposób sprawdzalne one istnieją tylko w naszych myślach (np. wycieczka Egipt-miejsce planowanego pobytu) .
  Charakterystyczne „Słowa” które używamy w normalnej rozmowie, są częścią naszej wiedzy ,sami nie przywiązujemy do nich uwagi nie zapamiętujemy ich są przywoływane w/w wariantach w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe .
  Nie wybaczalnym błędem jest gdy „ofiara „w swoich myślach np: wciela się w znaną postać np. z świata sportu (trening w umyśle -wizualizacja,wzór do naśladowania) jest nie mal pewne że będzie prześladowana tymi myślami i będzie przywoływana dokładnie ta postać o której myślał . Należy nadmienić że zarówno przywoływane postaci formie obrazu w tym przypadku w internecie (Blog) jak i artykuły w gazetach ze „Słowem” posiadają dodatkowo równolegle 1, 2, 3 czynniki zawoalowane (przedstawić coś nie wprost) charakterystyczne na temat „ofiary”.
  Osoba poddawana „kontroli umysłu która ma świadomość istnienia takiej technologi wg doświadczeń ofiary potrafi identyfikować, oddzielać ten proces od pozostałych treści ( niewidzialna różnica) to tak jak by rozróżniać „ coca cole od pepsi”. W innym przypadku jeżeli ofiara nie ma świadomości czytania myśli, „wychwytuje” że jest to coś nienaturalnego.
  W/w przykłady są to typowe objawy „czytania myśli” .
  Jak ofiara identyfikuje oddziela proces czytania myśli od pozostałych treści, dlaczego są to te „Słowa „ a nie inne , jaka jest reakcja organizmu,zachowanie po czasie , jak Umysł wykrywa te „Słowa” które są wcześniej wyczytane z myśli .
  Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Naprzykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera „Słowo”.
  Inne zjawiska kontroli umysłu.
  – Przekazywanie określonych poleceń podświadomości
  – Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka
  – Kompleksowa kontrola, taka jak: pobieranie wspomnień, przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby, itd.
  Takich przykładów jest więcej, problem w tym, że nikt nie potrafi ich opisać ani udokumentować, ponieważ tajne technologie zniewalania ludzi nie są znane opinii publicznej. Nawet ofiary kontroli umysłu, kolokwialnie mówiąc, nie mają zielonego pojęcia, że są ofiarami takich „n………ich” praktyk. Jedynym wiarygodnym źródłem na temat technik kontroli umysłu w internecie jest artykuł: Alan Yu „Wolność osobista i umysłowa”. Choć dla czytającego artykuł może wydawać się, że ma do czynienia z „teoriami spiskowymi” niemającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponieważ niektóre zjawiska z tych, które występują, są powodowane niezależnie od kontroli umysłu, są identyczne. Kolejny „Dualizm” występuje w tkz. książkach na temat możliwości umysłu ,intuicji . Po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę na temat nie ograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces” w rzeczywistości tych książkach są zawoalowane , możliwości kontroli umysłu .
  Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): paszport ,internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID w tym przypadku np. banknoty Euro, Dolary, mają wtapiane RIFD , za ich pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. Nalezy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych.

  Polubienie

 4. czasopisma bemowo piskie pisze:

  Wiele osób, które przetrwało te ataki, którzy opisują swoje historie w internecie, nie wiedzą dokładnie, dlaczego stali się celem, mogą się tylko domyślać. < zdanie w/w artykułu:Czym jest kontrola umysłu i jej możliwości w rzeczywistości nikt nie jest w stanie przetrwać kontroli umysłu , jeżeli zastosowano by i wykorzystano ją w "stopniu ekstremalnym". Jeżeli kontrola umysłu będzię się ograniczać tylko do czytania myśli ,to ofiara nigdy się o tym nie dowie , proces odbywa sie poza swiadomością .Dlaczego stali się celem , mogą się tylko domyslać : ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,"kozłami ofiarnymi" służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywac informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to golobalizacja ,era technotroniczna.Sam osobiscie byłem/jestem przesladowany jako "kozioł ofiarny" od 1990roku przez Wojskowe Służby Informacyjne w tym równolegle kontrola umysłu, najgorsze to :prowokacje z igły widły, efekt domina pozornie błacha sprawa powoduje powazne konflikty ale korzyścią dla służb dla „kozła ofiarnego „– ofiary kontroli umysłu ,zastraszanie , bezradność itd. Ofiara kontroli umysłu może się tylko wygadać w internecie ze ma problem którego nie widać i nie słychać tkz dualizm zjawisk ,sytuacji pozwala na ignorowanie kontroli umysłu przez prawo, a gdy poprosi o pomoc lekarską zostanie zdiagnozowana jako chora psychicznie ,ponieważ nie rozpoznaje tego problemu a wzamian dopasowuje znane jednostki chorobowe.

  Polubienie

 5. z artykułu pisze:

  z artykułu czytać mysli: Odtwarzają w podświadomości ofiary poniżające ścieżki dialogowe głosem ofiary, które wywołują jednocześnie u wielu osób wokół ofiary śmiech, z oddali dzięki technologii głośno ktoś powtarza fragmenty owej ścieżki dialogowej, tak bym to wyraźnie słyszał, wypowiadają w tym czasie dodatkowe komendy, najczęściej „wiedział, myślał o tym, powiedział, słyszałeś to?”, wypytują a ofiara wcale nie musi mówić bo odpowiada jej podświadomość stąd wszystko wiedzą o co pytają! Nasłuchują podświadomość (czytają myśli). Potrafią włączyć tzw „papuga” jakby komputer poprzez ofiarę sam odpowiada (wymusza, wokalizacja) to co przechwycą z podświadomości ofiary, lub cokolwiek powie stalker. Jest to cała sekwencja komend/frekwencji, krok po kroku, zadbali o wszystko by czuć to co mówią, myśleć co mówią/odtwarzają i zatrzymują czas, tzn zawieszają umysł jakimś rodzajem radiacji.

  Polubienie

 6. piotr pisze:

  czesc, wiec na poczotku jak wszyscy atakowani doszukujecie sie globalnej manipulacji przez tajne sluzby ,zla interpretacja choc z tad to sie wzielo -czyli ten pomysl na zarobek u bandziorkow psychopatow (im pasuje ze laczycie -podczas pastwienia sie nad wami wedlug tego czym was karmia latami do tego tajne eksperymenty ,sluzby nie wiadomo jakie ,ze to policja itd) nie sa podlaczeni do zadnych sieci i tym podobne,, to przewaznie zgraja degeneratow ktorzy podlapali nowy sposob na inwigilacje was i waszego srodowiska. ich cel to wasze slabe punkty,skad macie pieniadze a przede wszystkim dawanie takiego pacjenta malolatom by sie nad nim pastwili i meldowali bandziorkom jak postepy przez co tez kontrola i tzw.praca dla nich i oczekiwanie na dobry moment by cie zlamac i zniewolic.skad maja dostep do sprzetu? w kazdym sklepie z elektronika sa komponenty do skladaka i wiedza techniczna miedzy innymi z internetu(dobrze poszukajcie i zobaczycie jakie to proste ,sa kompletne grafiki i opisy,to zostalo wynalezione przez naukowca w 60latach) i na pewno sredniej klasy fachowiec .wiem jak to rozpiepsza mozg i podswiadomosc bo sam jestem ofiara takiego ataku i u mnie juz walka wygrana.moja rada-przypomnijcie sobie gdzie i kiedy moglo sie to zaczac,podswiadomosc i intuicja przewaznie was nie oszuka i wydaje sie to wam za proste bo to zawsze mosi byc skomplikowane i tajemnicze,nieprawda.to osoby z ktorymi mieliscie doczynienia w swoim zyciu,wezcie adresy nazwiska,pseudonimy i na policje do wydzialu dochodzeniowego,nie bac sie ze to nie ci albo tamci,bo nikt nie mial szacunku ani respektu do waszego zycia,o niewinnych nie musicie sie przejmowac,zrozumieja, wiem ze beda to wiedzieli ale policja zbada dokladnie i dlugotrwale srodowisko ktore podejrzewacie i jak zwykle wiedzac czego szukaja zlapia jakiegos zboczka co sie rozsypie, powodzenia i zacznijcie realnie myslec,wiem ze to trudne ale wasze poddanie . akceptacja i pogodzenie sie z zaistniala sytuacja to ich wygrana,pamietajcie oni to zwykle zboczki z waszego miasta lub podworka i lepiej w to uwierzcie i walczcie zglaszajac to na policje i nie szukajcie tajnych organizacji,one nie maja interesu w tym by sie zachowywac jak zboki manipulujac twoja podswiadomosc,chyba ze jestes astrofizykiem z lat 60tych,przygotujcie sie dobrze tzn fachowa literatura na ten temat i jak was stac to adwokat,bedziecie powazniej traktowani przez policje i koncentracja ,nie dajcie sie im manipulowac ani nie reagujcie na skomlenie i przeprosiny,ludzie wiecej wiary i sily zycze.piotr

  Polubienie

  • czasopisma pisze:

   Kontrola umysłu, jest to temat nie znany opinii publicznej , jest najczęściej odbierany jako teoria spiskowa . Nikt oficjalnie nie potrafi wykazać kontroli umysłu poza nielicznymi przypadkami ofiar, których nikt nie traktuje poważnie . Służby Specjalne najczęściej sami nie biorą udziału gdy prześladują ofiarę w „realu” wykorzystują do tego celu własną agenturę a ci z kolei wysługują się” marginesem społecznym”. I tak kolokwialnie zaciera się ślady działalności słuzb specjalnych . Jezeli kontrola umysłu (wirtualnie)będzię się ograniczać tylko do czytania myśli ,to ofiara nigdy się o tym nie dowie , proces odbywa sie poza swiadomością.Należy brać pod uwagę że część stron internetowych na temat kontroli umysłu jest prowadzona przez „Służby Specjalne „ stąd dezinformacja .

   Polubione przez 1 osoba

   • Bardzo trafna uwaga.hierarchia, efekt matrioszki, wyslugiwanie sie najblizszym otoczeniem ofiary, włamywanie sie do nieswiadomych umysłów i kontrolowanie ich zachowania….

    Polubienie

  • sofii44 pisze:

   Piotr , czy Ciebie policja sprawdziła już tych zboczków co Cię rozwalają ?

   Polubienie

 7. Paweł pisze:

  Oni nie posiadają czytania w myślach. Oni wprowadzają nas w określony tryb rozumowania. Oni się szybko werbują, na początku śmieją się z ofiary, następnie patrzą kto do nich dołącza, osoby które też się śmiały. Kolejnym krokiem jest obrażanie ofiary przy już zaufanym towarzystwie i kolejna rekrutacja – level up. Wtedy robią coraz gorsze rzeczy. Wystarczy się od nich oddalić a stają się podejrzanie mili aby ofiara wróciła. Ja tak tych kolesi po hakowałem, że mam narkotyki za darmo od nich 😉 mówiłem, że dziwnie się czuję i robiłem trochę dziwne zachowania. W następstwie „co z nami nie weźmiesz”… Oni chcą szkodzić, to są pierdolone szkodniki…

  Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Jak „przechwytuje” się ,czyta z podświadomości wg. (byłgo oficera KGB/FSB generał-major Boris Ratnikow).
   Fragment z artykułu : Generał KGB o broniach psychotronicznych – „Pomagali nam bardzo silni ekstrasensi spośród oficerów bezpieczeństwa publicznego, – mówi Borys Ratnikow. – Tak, tacy tam służyli. W 1991 roku zebrałem kilku najlepszych. Leżeli na kanapach, dostrajali się do mózgu potrzebnego polityka, który mógł się znajdować nawet tysiące kilometrów od nich, wprowadzali „obiekt” w stan miękkiej hipnozy i „przesłuchiwali”. Rozmówcy wydawało się, że rozmawia sam z sobą, a w rzeczywistości przekazywał informacje naszym służbom specjalnym. Jeżeli jakiś polityk nie chciał ze sobą rozmawiać, włączało się inny program. Do jego mózgu podłączano głos albo jego oponenta albo jego kolegi lub przyjaciela (przyjaciółki), z którym wszczynała ożywiona publiczna dyskusja. A nasi operatorzy taką informację natychmiast odczytywali. W rezultacie tych dialogów udało nam się zapobiec wielu nieszczęściom na poziomie państwowym.”

   Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Czym jest kontrola umysłu i jej możliwości w rzeczywistości nikt nie jest w stanie przetrwać kontroli umysłu , jeżeli zastosowano by i wykorzystano w „stopniu ekstremalnym”. Jeżeli kontrola umysłu będzie się ograniczać tylko do „czytania” ,to ofiara nigdy się o tym nie dowie , proces odbywa się poza świadomością .Dlaczego ofiary stają się celem ,ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,”kozłami ofiarnymi” służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywać informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to globalizacja ,era technotroniczna.

   Polubienie

 8. bemowo piskie pisze:

  Czy archiwa IPN posiadają w swoich zbiorach akta na temat programów np: „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości ” i innych, które przyczyniły się do powstania aparatury do czytania myśli.

  Polubienie

 9. Nazywam sie Sebastian Lukasz Petkiewicz olszyna lub ul szkolna 2/17 jestem mordowany dzien i noc terroryzowany szpecony miardza mi kosci papuja cialo plazma ktora rozlokowywuja pod skora urzadzeniami piezoelektrycznymi z funkcja zamrazania i kasania i conwulsion enginering ponad trzy lata ok 100kilo miesiecznie jest to choroba morgelonow terroryzuja mnie faceastingiem paceapingiem mialem 1.79 roslem 13lat kulturystyki mam 1.68.czasem1.70miardza przyciaganiem ziemskim wszedzie metaamfetamina z mego ciala w uboczu u piatczaka jest ten sprzet i narkotyki to morderca powiesil pare osob usmiercil tez moj dziadek nie zyje usmiercil go jutro pogrzeb dalej mnie terroryzuje truje wypala wlosy sprzet tez jest w olszynie lub ul szkolna 2/13 18 9 Przeplacaja policje W 2012wygralem 35mln w olszynie nie oddala mi Kuponu Ola Olejnicka i powiedziala ze nie wygralem i zaczeli mnie papowac mialem robic zdjecia do muscle gazety kulturystycznej moje cialo to wrak a oni dalej mnie papuja i sprzedaja z aidsem krysztal Ofiary to Gienek Bronowicki Piotr Andrzejewski Czeslaw Czerwinski i ja $Sebastian Petkiewicz wciaz mnie szprycuja i meta i morfina i psychotropami policja nie pomaga zrobili ze mnie wariata wywoluja dalej urojenia pomocy olszyna lub ulica szkolna 2/17

  Polubienie

 10. bemowo piskie pisze:

  Gang Stalking =Terroryzm ,straszyć osiągać bliżej nie określone korzyści . Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, odbywa się na kliku poziomach , wirtualnie- ofiara nie jest świadoma osaczania .Najwyżej w hierarchii stoją tkz. Technologiczni świadomi swej roli „podwójni”tajni agenci służb specjalnych posługują się zaawansowaną bronią psychotroniczną, (tajne dywersyjne grupy psychotroniczne działają pod przykryciem np:Echelon,Telefonia) > Prekognicja , jest substytutem Mind Control , tylko w tym przypadku jasnowidza zastępuje aparatura psychotroniczna , która pozyskuje myśli a tkz. Stalker zna myśli i za pośrednictwem wiadomości SMS, e mail , rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „ Słowo ”lub zwrot , w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe ,-Stalker daje do zrozumienia, nęka , prześladuje ,m…….…. . Celem jest zaprogramowanie indywidualne np: samobójstwa, wbrew woli danego targeta , niszczenie , dyskredytacja , napastowanie , przywoływać nieprawidłowe zachowanie, ofiara jest skłonna popełnić samobójstwo .Skutki broni psychotronicznej są nie materialne, dowodów nie ma, bez wątpienia wiele ofiar zostało w ten sposób wyeliminowanych w bez wątpienia wiele ofiar zostało w ten sposób wyeliminowanych , w tym z pierwszych stron gazet.
  Kolejny nazwijmy niższy poziom zorganizowanego „celowego” osaczania trwa zwykle ok .3 dni odbywa się na w ulicy , wtedy target jest świadomy prześladowania. W tym przypadku najczęściej są to grupy 3-4 osobowe ,są to tak zwani „nieświadomi” stalkerzy najczęściej rekrutowani z marginesu społecznego, mają swojego guru, zadowalają się tym że należą do bliżej nie określonego systemu .Najczęściej zastraszenie z wykorzystaniem , NLP, przekaz podprogowy, zaprogramowanie indywidualne np: samobójstwa, wbrew woli danego targeta,napastowanie ,nękanie ,ofiara jest skłonna popełnić samobójstwo .Mechanizm tkz. matrioszki zaciera ślady działalności służb specjalnych. . Przykładowy dzień fragment opisu: Wyjście z domu , pojawia się uczucie strachu nie wiadomo skąd brak przesłanek(„broń elektromagnetyczna „) na przystanku autobusowym ofiara bezbłędnie lokalizuje grupę ,która zachowuje się nienaturalnie ,ponieważ uwalniają się emocje na widok ofiary. Stąd ofiara potrafi „wyłapać” z tłumu swoich prześladowców .Obawy potwierdzają się gdy target dojedzie, do urzędu, hipermarketu, na pocztę ,itd grupa wychodzi naprzeciw, zachodzi na drogę ma to miejsce cały dzień gdziekolwiek by się nie udała ,poruszają się samochodem, odgrywają rolę gangsterów(stąd też nazwa Gang Stalking) choć naprawdę są „chłopcami na posyłki” .W skrajnych przypadkach grup jest kilka ,mogą to być obcokrajowcy ,sugestia z kim ofiara będzie miała do czynienia . W międzyczasie pojawiają kilka razy dziennie pojedyncze osoby ,które poprzedzają grupę Gang Stalking, zwykle ubrani w rażące kolory najczęściej jasno, zielone ,żółte. Wyposażeni w dodatki ,gadżety :nóż ,telefon, aparat itd. Należy nadmienić gdy u boku ofiary pojawia się osoba towarzysząca/e zwykle akcja zostaje zawieszona .Stąd też łatwym celem są osoby samotne mieszkające w dużym mieście. Jeżeli target mieszka na wsi kwestia czasu ,kiedy zostanie, kolokwialnie sprowadzony do miasta, powodem będzie częsta zmiana miejsca zamieszkania, pracy . Ofiary często się łudzą jak zmienią miejsce pobytu to wszystko się zmieni na lepsze problem zniknie. . Jeżeli w trakcie prześladowania ofiara „złamie” się poprosi o pomoc medyczną , opisze swoje doświadczenia ,zostanie zdiagnozowana następująco : pacjent boi się wychodzić z domu , jest wycofany, nie podejmuje aktywności , ma wrażenie że ludzie go obserwują , ma wrażenie że ktoś zna jego myśli, twierdzi że za tym stoją służby specjalne /wywiadowcze od razu, zalecona zostanie wizyta do specjalisty ,który dopasuje jednostkę chorobową, przepisze odpowiednie leki psychotropowe ,po których jeszcze bardziej podatny będzie na ataki Mind Control. Można by powiedzieć” z deszczu pod rynnę” taki skutek przynosi w tym przypadku pomoc medyczna w konsekwencji jeżeli pracuje zostaje pozbawiony pracy , zepchnięty na margines, ,wyalienowany, wiarygodność ofiary sprowadzona do zera od tej pory wszystkie opowieści ,zeznania będą odbierane jak science fiction.
  Typowe przykłady zorganizowanego osaczania pod warunkiem że występują synergicznie. – częste spotkania z policją na ulicy – identyczne samochody ,zaparkowane w miejscu zamieszkania ofiary(w tym białe dostawcze samochody wyposażone w mobilną aparaturę psychotroniczną , pojawiają się wieczorem na osiedlu rano o świcie odjeżdżają – śledzenie samochodami , zapytania o drogę , – osoby pojawiające się otoczeniu ofiary rozmawiające często przez telefon ,obserwujące nietypowe zachowanie -mobbing w pracy Należy też brać pod uwagę dla każdej innej ofiary może być inny schemat prześladowania , na pewno dla wszystkich nie jest taki sam ,zależy to od pozycji społecznej np.: polityk czy bezrobotny itd. Ofiary poddawane praktykom zorganizowanego osaczania , są permanentnie zastraszani , przez co tracą kontakt z rzeczywistością i z tego powodu, często przypisują dwuznaczne zjawiska ,zdarzenia nie mające związku z osaczaniem ofiary . Stąd niektóre przykłady jakie podają trudno uznać że mają związek z prześladowaniem, są wykoncypowane pod wpływem silnych przeżyć, emocji takie jak .: . -remonty, hałasy z tym związane – nietypowo działające urządzenia elektryczne w mieszkaniu,( może być to związane ze spadkiem napięcia w sieci ,lub nie sprawną instalacją elektryczną , tym bardziej jeżeli jest to stare budownictwo -częste syreny, czy sygnały np.: karetek pogotowia -insekty – często przykłady odgłosów zwierząt ,dźwiękonaśladownictwo (choć w tym przypadku istnieje technika przesyłania głosów prosto do mózgu z pominięciem przewodów słuchowych) – nietypowe dolegliwości, -poruszanie sprężynami łóżka , Należy brać pod uwagę że często też takie przykłady podaje dezinformacja tak aby dyskredytować doświadczenia ofiar ,które wypowiadają się na forum.
  Kolejny ,poziom prześladowania ale w tym przypadku wykracza poza definicje Gang Stalking nie ma związku ,ponieważ w tej roli występują przypadkowo spotkane osoby ,w tym znajomi z pracy ,z wielu miejsc zamieszkania Nazywani są też jako „nieświadomi stalkerzy” . Mając na uwadze n/w zdania: „Nadając komunikaty” u wszystkich podłączonych ludzi można by wywoływać podobne myśli, uczucia, zachowania a nawet przekonania.” „W takim scenariuszu złożone zachowania grupy mogłyby być koordynowane z zewnętrznego „centrum sterowania”,co przywodzi na myśl opowieści niektórych ludzi doświadczających stalkingu uporczywego nękania).” Zadnia z art. Podłączanie Umysłu . Z doświadczenia przykład, analogiczny efekt, tam gdzie przebywa ofiara ciągle są powtarzane te same słowa( wyczytane Mind Control) wplatane w krótkie opowieści z którymi emocjonalne związana jest ofiara .Pomimo że osoby się nie znają niezależnie od odległości i wielu miejsc zamieszkania ,używają tych samych zwrotów „słów”, tam gdzie przebywa ofiara. Nawiązując do wstępu artykułu broń psychotroniczna ,niewątpliwe jest technologią militarną o nieograniczonych możliwościach, zdolne wpływać , tworzyć, nieświadomych swych zachowań ekstremalne osobowości zharmonizowane najczęściej z ideologią. . Służby Specjalne najczęściej wybierają takie ofiary ,które prześladując osiągają dla siebie bliżej nie określone korzyści , np : prześladują daną ofiarę by wpływać na zachowanie danego środowiska w którym przebywa ofiara, czy zmusić ofiarę do takiego zachowania ,postępowania tak by zaszkodziła innej osobie ,inaczej to się nazywa „wysługiwanie się drugą osobą” , tak żeby nigdy nikt nie podejrzewał oto Służby Specjalne , zarazem potencjalna ofiara nie mogła tego wykazać . Z doświadczenia wydaje się mało prawdopodobne aby Służby Specjalne prześladowały w „ciemno ” bez żadnego celu . W innym przypadku jeżeli stosują broń psychotroniczną bez identyfikacji ofiar na danym terenie , np: wywoływanie strachu ,dolegliwości somatyczne ,zapewne prowadzą doświadczenia, statystyki ,badają czy ofiary będą pisać o swoich problemach w internecie . Nie ulega wątpliwości, pytanie które zadaje sobie każda ofiara dlaczego” ja”. Dlaczego ofiary stają się celem , ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,”kozłami ofiarnymi” służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywać informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to globalizacja. „Są to okruchy psychotroniki „

  Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Syntetyczna telepatia „Sztuczna Telepatia”.( Elektronicznie przekazanie myśli )

   Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   „Artificial Telepatia „Syntetyczna telepatia . System komunikacji oparty na myśli , elektroniczne przekazanie myśli bezpośrednio do mózgu i z mózgu. Technologia identyczna jak telefonu komórkowego ,to tak jakby mówić przez telefon, ale nigdy nie używając głosu .Satelity – stacja nasłuchowa(np:Echelon) – sensory – obrazy umysłowe – artykulacja – przetwarzanie na” język”, wieże mikrofalowe , telefony ,lokalizacja , target. Technologia przechwytywania myśli o której mówi Borys Ratnikow w artykule “ Generał KGB o broniach psychotronicznych ” Tak, tacy tam służyli. W 1991 roku zebrałem kilku najlepszych. Leżeli na kanapach, dostrajali się do mózgu potrzebnego polityka, który mógł się znajdować nawet tysiące kilometrów od nich, wprowadzali „obiekt” w stan miękkiej hipnozy i „przesłuchiwali”. Rozmówcy wydawało się, że rozmawia sam z sobą, a w rzeczywistości przekazywał informacje naszym służbom specjalnym. „

   Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Kontrola umysłu ,emisja fal mikrofalowych z wież telefonii komórkowych, fale mózgowe ,naniesienie głosu hipnotyzera, lokalizacja ofiary, która posiada przy sobie telefon .

   Polubienie

  • bemowo piskie pisze:

   Jak przebiega uzycie b. psychotronicznej ? z art.Carl Clark – były członek brytyjskich służb specjalnych MI-5 z strony stopzet.org fragmenty:
   CC: Trochę tak jak na filmach z gatunku science-fiction. Ludzie mogą być śledzeni przez radary, satelity, stacje bazowe telefonii komórkowej i dodatkowo przez programy komputerowe. Na przykład, czasem trzy urządzenia radarowe mogą być umieszczone w pobliżu celu. Radar emituje fale elektromagnetyczne, niektóre z nich trafiają w cel i ocenia się ich skuteczność. Moi przyjaciele, którzy pracują w tym wydziale specjalnym, mogą wówczas przez cały dzień podążać za celem na swoich komputerach. Dzięki tej formie lokalizowania obiektu można używać tych broni z dużą precyzją. Moi koledzy widza dokładnie, gdzie celować i mogą obserwować reakcję namierzanego obiektu.
   AG: Jak te bronie oddziaływają na targetów?

   CC: Wywołują wrażenie gorąca, wewnętrzne oparzenia, bóle, mdłości, uczucie strachu. Czasami zostawiają ślady na skórze, ale z reguły nie. Jeśli obiekt pójdzie do lekarza usłyszy, że wszystko jest w porządku. Proszę tylko wziąć pod uwagę, że tak było 10 lat temu. Od tamtej pory ta technologia znacząco się rozwinęła.

   AG: Czy sądzi Pan, że jest możliwe bezpośrednie wpływanie na ludzkie uczucia za pomocą broni używających promieniowania elektromagnetycznego?

   CC: Bez wątpienia. Wiemy, że żywe organizmy są wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne. Podstawowe, wewnątrzkomórkowe procesy życiowe zachodzą dzięki oscylacji elektromagnetycznej. Częstotliwości przychodzące z zewnątrz mogą zaburzyć bądź zmienić te procesy. W ramach eksperymentów wojskowych dokonano daleko idących postępów w wpływaniu za pomocą tych częstotliwości na ludzkie ciało, mózg i duszę. Tą drogą można wywołać strach, agresje, nerwowość lub zaniki pamięci. W kombinacji z innymi oddziaływaniami można doprowadzić obiekt do obłędu. Na przykład fale radiowe mogą zostać zmanipulowane w taki sposób, że target słyszy swoje nazwisko w radio, albo jego komputer pokazuje jego nazwisko wielokrotnie. Przekazuje mu się również głosy komentujące wszystko, co robi.

   CC: Tak, bezspornie. Docelowo chodzi o to, by wybrani ludzie skończyli w szpitalach psychiatrycznych. Jeśli osoba namierzana szukając pomocy uda się na policje lub do lekarza, nikt nie potraktuje jej poważnie.

   Polubienie

   • bemowo piskie pisze:

    Hipoteza.Czytanie myśli ofiary , jeżeli za pośrednictwem „ neurofonu „ przesyła się sygnały akustyczne prosto do mózgu z pominięciem przewodów słuchowych . Ofiara rejestruje , „głosy ,słowa „ jako własne ,których nie jest świadoma, powstaje złudzenie że rozmawia ze sobą ,prowadzi dialog węwnętrzny. Następnie jest prześladowana tymi słowami za pośrednictwem SMS,rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo”, itd. Czy możemy twierdzić że jest to kontrola umysłu , wydaje się że nie jest to „czytanie myśli ofiary”?

    Polubienie

 11. bemowo piskie pisze:

  Najczęstsze dolegliwości ofiar uczucie strachu ,dolegliwości somatyczne , itp. czytajac art . Borysa Ratnikowa „W Pakistanie na potrzeby służb specjalnych opracowano urządzenie wywołujące zaburzenia organów i systemów fizjologicznych u człowieka aż do „eliminacji włącznie”.

  Polubione przez 1 osoba

 12. bemowo piskie pisze:

  Dualizm występuje w tkz . książkach na temat możliwości podświadomości ,intuicji . Po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę na temat nie ograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces” w rzeczywistości tych książkach są zawoalowane , możliwości kontroli umysłu

  Polubienie

 13. Mateusz pisze:

  Miałem takie przypadki gdy zasypiałem to mówili do mnie jakieś bez sensu słowa.
  Później podczas snu rozmawiali ze mną zadając mi pytania a ja odpowiadałem na nie.
  Wiem już mniej więcej w jaki sposób chcą sterować moim życiem.

  Polubienie

 14. Ewelina Pajdak pisze:

  Zgłaszać to do wydziału walki z cyberprzestępczością w końcu się tym zajmą nie pozwalać na kradzież tożsamości chyba że Ktoś na siłę daje Wam swoją to też próbować to ominąć chociaż nie jest to łatwe… Z ofiar przekształcić się w oprawców odbijać atak i kontraatakować jak tylko to możliwe NIE PODDAWAĆ SIĘ … JAK MÓWIĄ ŻE MASZ POPRZESTAWIANE W GŁOWIE TO POWIEDZ ŻEBY CI W NIEJ NIE PRZESTAWIALI ALBO NIECH POMOŻE ALBO NIECH SIĘ JUŻ NIE ODDZYWA…. SORRY… MATEUSZ

  Polubienie

 15. Ewelina Pajdak pisze:

  Ja mam takie pytanie albo prośbę do tego całego gangu stalkerów albo masonów chrześcijan i kalwinistów i wyznawców wszelkich różnych religii i sekt… Czy jest Ktoś inteligentny i mający tyle odwagi cywilnej aby przyjść i normalnie powiedzieć czego Wy ode mnie chcecie? Gdziekolwiek się nie przeprowadzę to mnie prześladują albo mówią co mogę a czego nie mogę próbują mi wmówić jakieś dziwne rzeczy które w rzeczywistości nie mają miejsca na przykład że wyszłam za mąż za osobę o takim samym nazwisku jak moje bo zmieniłam dowód osobisty… jak zjem serek wiejski to twierdzą że zjadłam kuzynkę albo kuchnie bo po francusku kuchnia to la cusine… „dzielą mnie na pół” w poziomie tzn że moje krocze to już inna osoba i takie różne dziwne historie… układają przedmioty z którymi utożsamiają mnie albo samych siebie… zresztą jak to się mówi KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE… WIĘC MOŻE W KOŃCU SIĘ DOWIEM CZEGO CHCECIE I PRZESTANIECIE SIĘ MNĄ WYSŁUGIWAĆ DO JAKIŚ DZIWNYCH WIRTUALNYCH CELÓW I MISJI I DACIE MI W KOŃCU KU4WA ŚWIĘTY SPOKÓJ? I PRZESTANIECIE SIĘ CZEPIAĆ DO MNIE DO MOJEGO UBIORU I „PUŚCICIE” MNIE WOLNO I ZWRÓCICIE TO CO MI SIĘ NALEŻY CZLI WOLNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ NORMALNEGO FUNKCJONOWANIA I ZARABIANIA PIENIĘDZY NA MOJE WŁASNE UTRZYMANIE JUŻ DOŚĆ MI ZMARNOWALIŚCIE CZASU I ŻYCIA I MOŻLIWOŚCI… MAM DOSYĆ TYCH CAŁYCH MNIEJ LUB BARDZIEJ RODZINNYCH TAJEMNIC I KOMBINACJI I CZARÓW BO JA NIE BĘDĘ PÓŹNIEJ KU4WA SIĘ ZASTANAWIAĆ JAKIE ABRAKADABRA ZROBIĆ ŻEBY WASZE CZARY ODWRÓCIĆ I ZAPEWNIĆ SOBIE BEZPIECZEŃSTWO. I NIE NAPIE4DALAĆ WE MNIE ŻADNYMI IMPULSAMI MAGNETYCZNYMI ALBO JAKIMIŚ INNYMI NIE WIEM NIE ZNAM SIĘ NA TYM. WIĘC KU4WA NIE KUJ MNIE I NIE KOP ELEKTROMAGNETYCZNIE CHCESZ TO PRZYJDŹ TO SIĘ PONAPIE4DALAMY REALNIE NIE NA ODLEGŁOŚĆ. MYŚLISZ ŻE MASZ PRZEWAGĘ BO CIE NIE WIDZĘ I NIE WIEM ŻE TO TY A NAPRAWDĘ NIE CHCE MI SIĘ ZASTANAWIAĆ NAD JAKIMIŚ BZDURAMI. MAM TROCHĘ INNE PLANY NA DALSZĄ EGZYSTENCJĘ NIŻ ODBIERANIE IMPULSÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH OD CIEBIE. ALBO SIE PRZEDSTAW ALBO V

  Polubienie

  • agat pisze:

   tylko religia katolicka ci pomoze i olej ich. wiem , że trudno, miałam to samo. Teraz mam rzadziej. Napisałas dokładnie to co im w myślach nieraz powiedziałam. Dupki żałosne. Wejdz na żywawiara może ci pomoże. powodzenia

   Polubienie

 16. Ewelina Pajdak pisze:

  TO SPIE4DALAJ I PRZESTAŃ MNIE TERRORYZOWAĆ NIE BĘDĘ KU4WA Z TOBĄ ROZMAWIAĆ PRZEZ IMPULSY ELEKTROMAGNETYCZNE. DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE

  Polubienie

 17. Łukasz pisze:

  padłem tego ofiara celow ich nie znam ale wiele osob za tym stoi wydaje mi sie ze aluzje sa dosc uniwersalne aby nie wzbudzic podejrzen

  Polubienie

 18. Ewelina Pajdak pisze:

  Jeśli chodzi o mnie a wolałabym żeby o mnie nie chodziło… to raczej nie są uniwersalne chyba że chcesz coś innego przez to przekazać… zbyt dużo ludzi w Krakowie i tak na prawdę nie tylko w Krakowie zna największe szczegóły nie tylko mojego życia osobistego ale i na przykład spraw dotyczących moich rodziców… chcą żebym każdego dnia odkrywała nowe tajemnice i sekrety mniej lub bardziej niestety rodzinne a ja nie mam na to ochoty i nie mam zamiaru chodzić jak sterowany robaczek bo powinnam pomyśleć nad tym żeby odrobić straty które mam nie ze swojej winy niestety…TO JUŻ TRWA 3 LATA TAK NAPRAWDĘ… Wpędzili mnie w bezdomność i pozbawiają normalnego stanowiska pracy… to znaczy takiego gdzie będę miała wykonywać jasno określone obowiązki i nie będą dorabiać do tego jakiś dziwnych ideologii i insynuacji… Chcę skończyć z tym całym niby życiem raz na zawsze i żyć na prawdę i mają mi przestać w tym przeszkadzać i skończyć wmawiać jakieś bzdury że mam męża albo zastraszać… bo chyba nie jest normalne zastawiać drzwi i okna na noc bojąc się że zostanie się wprowadzoną w hipnotyczny trans i zostanie wykorzystana seksualnie na przykład a przed takim czymś mnie niektórzy przestrzegali… nie twierdzę że wszyscy są źli i dokuczają ale Ci którzy chcą dokuczać albo naśmiewają się perfidnie niech przestaną bo przez nich tracę zaufanie nawet do tych którym ufałam najbardziej a po za tym to nie wiem czy to takie śmieszne jest gdy nie można mieć intymności i prywatności nawet w łazience podczas depilacji na przykład… i niech przestaną używać jakiś niby czarów i utożsamiać siebie albo mnie z jakimiś przedmiotami bo ja nie mam zamiaru zastanawiać się gdzie co postawić i jak ustawić to po prostu jest bardziej żałsne niż mój manifestacyjny taniec na ulicach miasta… Ja przynajmniej sobie zdaję z tego sprawę… I nie jestem wanną… Kto ma wiedzieć…Ten wie… Pozdrawiam… nie serdecznie bo nie jestem taka…

  Polubienie

 19. Ewelina Pajdak pisze:

  Już mam dość tego całego kurwa męczenia elektromagnetycznego czarów abrakadabra i tak dalej… Odpierdolić się nie mam czasu na te całe pojebaństwo… Nawet kurwa przeprosić normalnie nie potrafią za zmarnowany czas i spierdolone życie tylko kłamstwa w żywe oczy… Normalnie brak słów… Gdzie jest sprawiedliwość…

  Polubienie

 20. Ewelina Pajdak pisze:

  I zapomniałabym… Żadnego kurwa dręczenia podczas snu… Jakieś kurwa bóle brzucha itp… Zresztą wiecie o co chodzi chyba nie muszę tłumaczyć czytać kurwa umiesz chyba….

  Polubienie

 21. wlony pisze:

  Takie rzeczy tych bydlakow tylko bawia. Lepiej spokoj nie dac sie zdenerwowac. Okazywanie
  zlosci to uciecha dla tych skurwysynow. W ten sposob osiagaga swoj cel

  Polubienie

 22. Ed pisze:

  Wedlug mojej opinii Gang Stalkers sa zatrudnieni przez prywatne firmy by tak zwana przez siebie elita miala dostep do zloz naturalnych na calym swiecie. Jest to w celu zastraszenia celu ktory moze byc przeszkoda w ich planach. Duzo celow jest torturowane przez bron niewidziana EMF i itp wlamuja sie do domow bez znaku wlamania(uzywaja skradzionych kluczy, lub kopiuja klucze) czasami kradna lubia dobrej jakosci zloto, przemieszczaja rzeczy by zrobic osobe zwariowana(paranoja) i oni tylko czekaja na to by cel odwiedzil psychologa a to jest tylko najwieksza glupota jaka cel moze sie posluzyc. Moga nawet pieniadze zniknac z konta bo kto uwierzy wariatowi. Lubia takze umieszczac male wlokniste anteny w ubrania, paski czy buty by przy pomocy odpowiedniej czestotliwosci znecac sie. Gang Stalkers sa napewno wiecej obserwowani niz ich cel a to ze wzgledu na to ze elita nie ufa nikomu i to nawet swoim najblizszym. Wierze ze stalkers sa chipowani, progamowani i duzo razy w transie hipnozy tak zwane zombie i napewno w strachu ze moze ich to spotkac co cel. Rzady krajow sa napietnowane straszone caly czas wiedzac ze ci na gorze piramidy maja dostep do najlepszej technologii. Ciezko jest cos zrobic, caly czas Rzady maja nadzeje ze ludnosc sie poduczy i dadza sily do zniszczenia tego zla. Duzo krajow sie zadluzylo a dlugi sa na wysokim procencie, splacic jest bardzo ciezko i byc moze nigdy. Dlatego kraje zmuszone sa do sprzedazy rzadowych zakladow na ktore tylko czekaja prywatne koncerny.
  Powyzszy artykul jest dobry i na czasie by ludzie sie przebudzili wreszcie. Czytanie mysli mialo sluzyc tylko w dobrej mierze jak na przyklad do dojscia jak doszlo do wypadku gdy pokrzywdzona osoba jeszcze zyje ale jest w ciezkim stanie a stalo sie tak ze ta technologia jest w zlych rekach juz od dlugiego czasu. To manipulowanie myslami i snami lekcewazy wszystkie prawa czlowieka.
  Jezeli uzywaja tego sprzetu to jaka mamy gwarancje ze nie kontroluja i sa swiadkami pozyc malzenskich a w dodatku najwazniejsze jest nasze bezpieczenstwo. Czy sa w stanie i byc moze moga i znaja nasze kody od alarmu domowego bo te numery sa w naszych myslach. I to w dodatku duzo razy powtazamy sobie by nie zapomiec. A co dopiero nasze konta bankowe czy sa bezpieczne? Jak sa zabezpiczone osoby starsze i w dodatku samotne i jak maja problemy z pamiecia czy tez sa wykorzystywane.
  Wszystko moze by mozliwe tak samo jak kradzenie zloz naturalnych.

  Polubienie

 23. Ed pisze:

  Wedlug mojej opinii Gang Stalkers sa zatrudnieni przez prywatne firmy by tak zwana przez siebie elita miala dostep do zloz naturalnych na calym swiecie. Jest to w celu zastraszenia celu ktory moze byc przeszkoda w ich planach. Duzo celow jest torturowane przez bron niewidziana EMF i itp wlamuja sie do domow bez znaku wlamania(uzywaja skradzionych kluczy, lub kopiuja klucze) czasami kradna lubia dobrej jakosci zloto, przemieszczaja rzeczy by zrobic osobe zwariowana(paranoja) i oni tylko czekaja na to by cel odwiedzil psychiatre a to jest tylko najwieksza glupota jaka cel moze sie posluzyc. Moga nawet pieniadze zniknac z konta bo kto uwierzy wariatowi. Lubia takze umieszczac male wlokniste anteny w ubrania, paski czy buty by przy pomocy odpowiedniej czestotliwosci znecac sie. Gang Stalkers sa napewno wiecej obserwowani niz ich cel a to ze wzgledu na to ze elita nie ufa nikomu i to nawet swoim najblizszym. Wierze ze stalkers sa chipowani, progamowani i duzo razy w transie hipnozy tak zwane zombie i napewno w strachu ze moze ich to spotkac co cel. Rzady krajow sa napietnowane straszone caly czas wiedzac ze ci na gorze piramidy maja dostep do najlepszej technologii. Ciezko jest cos zrobic, caly czas Rzady maja nadzeje ze ludnosc sie poduczy i dadza sily do zniszczenia tego zla. Duzo krajow sie zadluzylo a dlugi sa na wysokim procencie, splacic jest bardzo ciezko i byc moze nigdy. Dlatego kraje zmuszone sa do sprzedazy rzadowych zakladow na ktore tylko czekaja prywatne koncerny.
  Powyzszy artykul jest dobry i na czasie by ludzie sie przebudzili wreszcie. Czytanie mysli mialo sluzyc tylko w dobrej mierze jak na przyklad do dojscia jak doszlo do wypadku gdy pokrzywdzona osoba jeszcze zyje ale jest w ciezkim stanie a stalo sie tak ze ta technologia jest w zlych rekach juz od dlugiego czasu. To manipulowanie myslami i snami lekcewazy wszystkie prawa czlowieka.
  Jezeli uzywaja tego sprzetu to jaka mamy gwarancje ze nie kontroluja i sa swiadkami pozyc malzenskich a w dodatku najwazniejsze jest nasze bezpieczenstwo. Czy sa w stanie i byc moze moga i znaja nasze kody od alarmu domowego bo te numery sa w naszych myslach. I to w dodatku duzo razy powtazamy sobie by nie zapomiec. A co dopiero nasze konta bankowe czy sa bezpieczne? Jak sa zabezpiczone osoby starsze i w dodatku samotne i jak maja problemy z pamiecia czy tez sa wykorzystywane.
  Wszystko moze by mozliwe tak samo jak kradzenie zloz naturalnych.

  Polubienie

 24. Teddy pisze:

  Wierze w to ze technologia jest teraz w zlych rekach i moga czytac i manipulowac nasze mysli i sny.

  Polubienie

 25. Anonim pisze:

  Wiem dobrze, co masz na myśli. Zorganizowany stalking czyli nękanie wybranych osób ma miejsce obecnie na jednym z osiedli w W-wie. Schemat jest taki, jak opisałeś. W tym przypadku stalkerzy są zmotoryzowani i zajeżdżają ci drogę stając przed nosem najczęściej na zebrach dla pieszych. Nie mówię o tym, że auta stają PRZED zebrami, kiedy pieszy wszedł na pasy, bo to normalne – tylko o zatrzymywaniu się auta NA PASACH bezpośrednio przed pieszym – zajeżdżaniu przejścia pieszemu – w tym przypadku Citroen Berlingo ll. Najczęściej wtedy jest mało osób w pobliżu. Czyli brak świadków. Spisałem raz jego numery rejestracyjne i markę auta, może się przydadzą. Tak tutaj wygląda stalking samochodowy dzienny. Dają ci do zrozumienia, że jesteś obserwowany. Cały czas czujesz na plecach oddech stalkera lub stalkerów. Najważniejsze, to nie dać się złamać. Inny rodzaj stalkingu samochodowego to stalking nocny. Masz zwierzaka i do północy musisz z nim do wyjść na dwór. Zaciszna uliczka osiedlowa. Ruch samochodowy w porze nocnej znikomy lub żaden. Jeśli auto tylko przejedzie, to OK. Tylko dlaczego jak wychodzę w nocy z psem to NIEMAL ZA KAŻDYM RAZEM jakiś samochód stoi na miejscu postojowym z włączonymi światłami i nikt z niego ani nie wychodzi ani nie wchodzi przez dłuższy czas??? To mobbing psychiczny i stalking. Taksówka to nie jest. Stoją przednimi światłami do klatki schodowej czyli tak, abym zobaczył włączone światła. Inaczej mówiąc, stalker chce mieć pewność, że go zobaczę, poczuję jego „oddech”, obecność. Kiedy dzieje się to raz, piąty, dziesiąty, przez miesiąc, dwa miesiące najpierw zaczynasz się zastanawiać – co jest grane? Później ta powtarzalność tych zjawisk, zagrywek zaczyna cię irytować, by na końcu zacząć cię wkurzać. Zaczynasz się na poważnie zastanawiać, kto i dlaczego wziął cię „na celownik”? Komu na tym zależy? Jeszcze bym mógł zrozumieć, gdybym wychodził z psem zawsze o tej samej porze, że ktoś regularnie wraca autem o tej samej porze. Ale rzecz w tym, że obojętnie o której porze wieczorem bym wyszedł, opisane wyżej zjawiska stalkingu mają miejsce. Czy to będzie 22.00, 23.00 czy północ – nękanie światłami raz ma miejsce a raz nie. Najczęściej, kiedy w pobliżu są inne osoby, akcja ulega zawieszeniu. Osobiście zaczynam się czuć zagrożony przez stalkera. Żądam prywatności. Wcześniej uliczka osiedlowa, na której mieszkam była zaciszna, cicha i spokojna. Teraz jest inwigilowana przez stalkera/ów. A może to tylko ja jestem nadwrażliwy i szukam dziury w całym? Chętnie poznam dane osobowe nękacza, bo może też nękać wiele innych osób w innych dzielnicach o innych porach.

  Polubienie

 26. Anonymous pisze:

  Gang Stalking i Mind Control doświadczyłem w Krakowie i Kielcach.
  Uczestniczyli w nim również funkcjonariusze Policji (świadomie bądź nie ale raczej świadomie).

  Polubienie

 27. Anonymous pisze:

  Doświadczyłem Gang Stalkingu i Mind Control ze strony służb specjalnych (SS) po konflikcie z funkcjonariuszką SW z zakladu karnego w Kielcach. Mind Control w skrócie sprowadzął się do tego aby popełnić przestępstwo. Gang Stalking uprzykrzał życie tj. ludzie mówili o tym co się mówiło w domu lub przez telefon, a oprócz tego zwroty typu „ty ku*wo” albo „a masz ty ku*wo”, śmiali się z choroby oraz inne objawy stalkingu ze strony http://stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/
  Z zaufanego źródła wiem, że SS mają „swoich” opłaconych ludzi np. biegłych sądowych i lekarzy (żeby prawda nie wyszła na jaw). Pozdrawiam. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra
  W „tajny” projekt zaangażowani są m.in. funkcjonariusze Policji z wydz. prewencji KMP Kielcach i Krakowie. Po przypadkowej rozmowie z jednym z funkcjonariuszy (widać nieświadomym) bardzo szybko przekonałem się, że niektóre osoby w Policji reagują bardzo szybko na „przecieki” więc są to ludzie na wyższych stanowiskach (podejmujących decyzje).

  Polubienie

 28. Jacek Wolny pisze:

  Sam tych wszystkich zachowan doswiadczylem na wlasnej skorze.W roznej formie. Na to sa rowniez metody. Te Typy boja sie jakiejkolwiek kofrontacji ze swoja ofiara.Dobra metoda odstraszajasa tych gnoi jest np. podejsc bez strachu do takiego Typa i spytac sie bardzo
  Grzecznie ale ale stanowczym tonem czy moze mu w czyms pomoc czy kogos szuka czy tym podobne. Grzecznie ale nie Zaczepnie. Spiepszaja Natychniast.
  NIE dawac sie zastraszac.To Oni musza sie bac i boja takich konfrotacji.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s