Zew Otchłani [FILM] [Napisy PL]

Posted: 16 listopada 2014 by Admin in Bez kategorii

Bardzo interesujący film, nawiązujący do możliwości elektronicznego tworzenia nowej osobowosci, rozmrażania-modelowania-zamrażania, programowanie umysłu specjalnie spreparowanymi nagraniami (programy), zapisanymi na nośniku danych, odtwarzane bezpośrednio do umysłu tzw Dżwiękami wewnątrzmózgowymi (opatentowane) itp. możliwosci jest wiele.

Jeśli mam możliwość, powiem coś o sobie, mi na początku po włączeniu programu zniszczenia, określone osoby włączały przed zaśnięciem specjalne nagrania, nazywali je „Filmy”, wtedy zakładano mi coraz więcej psychologicznych „blokad”, przedstawiano mnie obcym ludziom, że mam „pozakładane blokady” bo się „przebudziłem” i popisywano się co już mi zaprogramowali, blokady dotyczyły reakcji organizmu na określone komendy, te komendy wywoływały bardzo silną reakcję na skutek pulsowania elektromagnetycznych sygnałów, mikrofalami Extremalnie Niskich Częstotliwości (ELF), na czestotliwościach układu nerwowego, konkretnych narzadów i rejonów mózgu. Dotyczyło to także blokad mentalnych, czyli odtwarzali w mojej głowie konkretne myśli, całe zdania, ubliżające mi zdania w których wymuszały ubliżające odpowiedzi na zadawane „pytania/komendy hipnotyczne”, założono mi blokady odtwarzające poprzez mnie wiele różnych ubliżających objaw, zmian w zachowaniu, brak koordynacji jakiejkolwiek, upośledzanie na wielu poziomach, psychoruchowe, motoryczne, behawioralne.

Opis: „Otchłań (biezdna), można nazywać ją różnie, zbiorowa nieświadomość, pole informacyjne, astral. Podanie precyzyjnej definicji jest w zasadzie niemożliwe. Otchłań, jest wszystkim tym co było, jest i będzie. Nie ma w niej czasu i przestrzeni. Nie da się określić czym jest otchłań, tak jak nie można określić czym jest nieskończoność.” #Treborok

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s