jesteś ofiarą?, wygadaj się TUTAJ!

Jeśli jesteś ofiarą Zorganizowanego psychologicznego osaczania, doświadczasz elektronicznych tortur, zmiany osobowości, zachowania, myśli, fizycznie oraz psychicznie cierpisz, chciałbys podzielić się swoimi spostrzeżeniami, otaczają Cię ludzie bez empatii… napisz w tym miejscu w komentarzach o sobie, nie zdradzając swoich danych osobowych, zostaw do siebie kontakt jeśli chcesz.

Mózg-Komputer Interferencja

 

 

Komentarze
 1. K. pisze:

  Znowu zadawali mi ból i znowu zacząłem się okaleczać. Autoagresja to jedne co mi przychodzi do głowy, robię to automatycznie.

  Lubię

 2. ppp pisze:

  Chyba najobszerniejsze i najbardziej zbliżone do moich doświadczeń wytłumaczenie tego co się dzieje w opcji kosmitów i astrala.

  Lubię

 3. ppp pisze:

  Jest w języku hiszpańskim. W skrócie:
  1. kosmitami jesteśmy my sami
  2. nadchodzą zmiany będziemy żyć w świecie rozszerzonym
  3. przychodzą do nas byty astralne
  – przez lewą stronę wchodzą różne istoty
  – przez prawą istoty światła
  -inne cięższe tyłem głowy i tak ich słyszymy
  istoty te mogą nam pomagać lub chcieć nami zawładnąć
  ogólnie powinniśmy odnosić się z szacunkiem do nich wszystkich gdyż nie wiemy kim są a mogą być potężni i dobrzy.
  Jeśli nie jesteśmy opetani będąc dobrym /przestrzegając przykazań Bożych/ ogólnie przyciągamy dobre istoty.

  Lubię

 4. K. pisze:

  Swoją gehennę z eksperymentem mogę przerwać tylko przez samobójstwo ale uważam że bardziej skuteczne byłoby zabicie jakiegoś polityka np. posła. Skoro niv nie robią to są sami sobie winni. Ludzie muszą zrozumieć że takie eksperymenty mogą wymknąć się spod kontroli i ktoś może zginą. Wiem że moja opinia będzie niepopularna, ale pomyślcie sami – oni udają że nic się nie dzieje i niszczą nam życie. Nie mamy do kogo udać się po pomoc żeby to przerwać.

  Lubię

 5. ppp pisze:

  Bądź dobry dla ludzi bo oni cię bronią. W 2017 może się coś wyjaśni, zapowiada się dziwny rok.

  Lubię

 6. K. pisze:

  Przestałem już wierzyć w te wszystkie zapowiedzi, że za trzy miesięcy skończy się mój eksperyment, albo że za pół roku, bo ja cały czas cierpię. Jestem izolowany od społeczeństwa, nie mogę pracować, ja nie żyję tylko wegetuję, jak więzień w izolatce albo w psychiatryku. Dziwny rok może niczego nie zmienić w moim życiu.

  Lubię

 7. K. pisze:

  Ale mam doła, znowu po raz drugi zniszczyli mi zdrowie, rehabilitacja potrwa kilka miesięcy i wiem że znowu mi je zniszczą. To takie dołujące, czemu inni mają normalne życie a ja nie. Kompletnie nie wierzę w intencje swoich operatorów, straciłem do nich resztki zaufania, ten eksperyment nie ma żadnego sensu, jeśli ja mam depresję i w nic nie wierzę. Można by go zakończyć już dzisiaj i nic by nie zaburzyło wyników. Jak można eksperymentować jeśli mi się nic nie chce i jestem apatyczny, a założeniu ma się badać kreatywne i innowacyjne myślenie. Skąd pomysły na cokolwiek, kiedy mam doła.

  Lubię

 8. ppp pisze:

  Siedem grzechów głównych: 1. Pycha, 2. Chciwość, 3. Nieczystość, 4.Zazdrość, 5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, 6.Gniew, 7.Lenistwo, uważaj na dwa ostatnie :-).

  Lubię

 9. ppp pisze:

  Współczesne bajki o podróżach w czasie i.t.p niestety po hiszpańsku

  Lubię

 10. K. pisze:

  Czy tylko ja uważam że służby zakłóciły telewizję PiS?

  Lubię

 11. Tom pisze:

  Doświadczyłem gang stalkingu, wyszedłem z tego bardzo chory psychicznie, proszę o jakieś wskazówki jak się bronić, to jest tak zorganizowane, że mnie prześladują we własnym mieszkaniu mówią do mnie przez głośnik przykładany do podłogi… Cud że mnie nie zabili i jeszcze żyję

  Lubię

  • Alicja pisze:

   Hej Tom, niestety nie da się od tego uciec. Ja jestem ofiarą gangstalkingu od lutego 2004, czyli już 13 lat… Najgorsze są pierwsze miesiące/ lata, kiedy jesteś na granicy obłędu, nikt Cię nie rozumie i usiłują wmówić Ci chorobę psychiczną :-(. Na pewno dużą pomocą dla mnie jest modlitwa i udoskonalanie się w niej, dla innych może to być medytacja, szukanie wsparcia u osób które przechodzą przez to co Ty i rozumieją Cię (strony poświęcone mindcontrol, gangstalking, fora internetowe itp). Wiem, że to trudne, ale nie powstrzymasz tych prześladowań, wiec to co możesz zrobić najlepszego, to zadbać o siebie, w wolnym czasie staraj się robić to co lubisz robić i co jest z pożytkiem dla Ciebie, jakiś sport, wyjazd na rekolekcje, w Bieszczady czy do jakiejś puszczy, nie zapominać o relaksie, zdrowo się odżywiać, sprawiać sobie drobne przyjemności, nie skupiać się cały czas na problemie i nie myśleć o nim 24h na dobę, w miarę możliwości pomagać innym ludziom (czy to wsparcie materialne czy też psychiczne) i nie nakręcać się w spirali nienawiści względem prześladowców. Każdy będzie osądzony według swoich uczynków względem bliźniego, nie żyjemy wiecznie na tym świecie. Na pewno jest w Tobie wiele dobra, którym możesz podzielić się z innymi. Wiem, że są osoby tak bardzo prześladowane, że w ich przypadku moje rady ciężko wprowadzić w życie. Psychiatrom-ignorantom i psedo-psychoanalitykom albo nie znającym się na temacie, albo będącym częścią tego szatańskiego systemu mowimy NIE!!!

   Lubię

 12. K. pisze:

  To jest link do strony dr. Katherine Horton która jest ofiarą gang stalkingu https://stop007.org/home/about/
  opisuje też na swoim profilu na you tube jak z nimi walczy, niestety po angielsku. Folia aluminiowa się sprawdza ale musi być kilka warstw folii spożywczej i musi być na zakładkę, żeby dokładnie zabezpieczała przed falami mikro. Przykleja się folię spożywczą aluminiową do tektury i zasłania od strony z której są nadawane fale mikrofalowe. Ona ma nawet sprzęt który pokazuje jakie promieniowanie jest wysyłane w jej kierunku, o jakiej częstotliwości, np. większej niż sieć gsm, czyli w ghz.

  Lubię

 13. mie pisze:

  Operatorzy HAARP-a gadają przeklinają bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję w raportach. fragm raportu jn.
  „my kurwa wszystko rejestrujemy…, nie, naszego gadania do mózgu nie musimy rejestrować bo ty to wszystko piszesz” mówi ww Lidia Miron
  „tak telepatią można sparaliżować człowieka, a nie maszynę, ale pod wpływem nerwów nakierowanych pilot może popełnić bład podczas lotu i to jest tą sama bronia elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron
  „tak dam ci takie nerwy, zniszczę cię własną energią bo ci dam tą enerią takie nerwy , no właśnie fizycznie , psychicznie i finansowo” mówi ww Lidia Miron
  Atak narząd płciowy, w system nerwowy, łamanie kości,w kolano, wytrącenie równowagi fizycznej ww atki falą elektromagnetyczną dokonuje operator HAARP-a Wojciech Miron , Zdzisław Stochmal policjant i Lidia Miron bioenergoterapeutka
  „no to się powieś jak pułkownik Berdychowski a lbo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  albo się zabij jak minister Blida, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę,
  znudziło jej się a my będziemy ja jebać jak Halinę Stochmal” mówi ww Lidia Miron
  „ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal

  Lubię

 14. K. pisze:

  W Smoleńsku był zamach, ale nie taki jak pokazano w filmie. Pilotów wprowadzono w błąd co do wysokości na jakiej się znajdowali. Tylko generał Petelicki powiedział coś sensownego w tej sprawie w jednym z wywiadów „należy sobie zadać pytanie dlaczego piloci myśleli że byli na innej wysokości niż byli w rzeczywistości”. Wszystkie inne hipotezy o wybuchu i mgle to bajki dla nieuków. I dla jasności zrobiły to polskie służby, a nie rosyjskie.

  Lubię

 15. K. pisze:

  A Lecha Kaczyńskiego zabito bo ośmieszał autorytet prezydenta RP, urządzał żenujące spektakle walki o krzesło i latał wbrew opinii Rosjan do Smoleńska.

  Lubię

 16. K. pisze:

  Chyba mi się udało.
  Zrobiłem tarczę z tektury pokrytą folią aluminiową i chyba mnie zabezpiecza przed zadawaniem bólu.
  Tektura ma 55cm na 30cm, jest ze starej paczki. Pokryłem warstwą foli aluminiowej spożywczej – z jednej strony 6 warstw, z drugiej 7 warstw folii. Przykleiłem przylepcem., na zagięciach. Kiedy się nią zasłaniam od strony balkonu naprzeciwko, właściwie z drugiej części mojego bloku w kształcie litery L to bóle które odczuwam są słabsze. Nie wiem czy jest to zaleta tarczy którą się zasłaniam, czy mną manipulują i kiedy zasłaniam się od tej strony to zadają mi słabszy ból. Trudno to stwierdzić, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwości. W każdym bądź razie musicie próbować i zrobić sobie takie tarcze i się nimi zasłaniać. Początkowo myślałem że trzeba się zabezpieczyć od góry, ze strony satelity, ale bolało tak samo.
  Następnym moim krokiem będzie kupno kasku motocyklowego, do którego przykręcę blachą stalową lub aluminiową o odpowiedniej grubości. Niestety nie będę mógł w niej oglądać telewizji. No trudno, święty spokój jest ważniejszy.
  Napiszcie jak Wam się udało.

  Lubię

 17. Eunoya pisze:

  Witam . Jestem chyba ofiarą ataków wraz z moim przyjacielem. Ja słyszę non stop trzy dzwięki starych tv nałożonych na siebie . A moj przyjaciel słyszy głosy . Głownie głos kobiety . Są to głownie okropne bluźnierstwa. On zna tę kobietę i zna jej głos i wie gdzie mieszka i gdzie pracuje. Coraz silniejsze te ataki na niego. Ja sobie lepiej radzę z tymi piskami. Jak możemy się bronić?

  Lubię

  • Witaj, to zależy od tego czy te rzeczy dzieją się tylko w określonych miejscach jak mieszkanie i miejsce pracy, czy wszędzie, nawet za miastem. Pierwsza sytuacja jest do opanowania, druga już nie bardzo. Proszę do mnie napisać na krzysiek@stopzet.org i wkleić w wiadomość powyższy komentarz, dziękuje.

   Lubię

 18. K. pisze:

  Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w naszej sprawie, właśnie dostałem postanowienie, nie muszę czytać pouczenia o swoich prawach, bo je znam. Nie myślałem że będzie to taka krótka piłka. To jest dowód na to że MUSIMY mieć detektor pola elektromagnetycznego aby móc wykrywać wszelkie anomalie, jakie są wytwarzane wokół naszych ciał. To powinien być ewidentny dowód że ktoś emituje wokół nas szkodliwe fale i nam szkodzi. Może wtedy ktoś nas potraktuje poważnie. Jeśli stopzet nie kupi takiego detektora to za kilka lub kilkanaście miesięcy sam zdobędę potrzebne oszczędności aby kupić takie urządzenie. Myślałem że chociaż nas przesłuchają na komisariatach albo w prokuraturze. Będzie nam bardzo trudno, zwłaszcza że psychiatrzy nie są po naszej stronie, każdy biegły postawi diagnozę że mamy urojenia prześladowcze.

  Lubię

 19. K. pisze:

  Kupiłem kask motocyklowy i zamówiłem już blachę aluminiową 0,5mm. Spróbuję się zabezpieczyć przed atakami. Może odzyskać choć częściowo kontrolę nad swoim życiem. W tym miesiącu kupię detektor pola elektromagnetycznego.

  Lubię

 20. K. pisze:

  Znalazłem informację w Wikipedii na temat radarów które też pracują na wysokich częstotliwościach, że w samolotach które są wyposażone w radar kadłub samolotu w tej części samolotu w której jest radar jest zbudowany z bardzo cienkiego materiału i o specjalnych właściwościach które pozwalają przepuszczać wiązkę fal radiowych. Bez tego samolot byłby ślepy. Radar w takim samolocie byłby bezużyteczny. Zazwyczaj kadłuby samolotów współczesnych są zbudowane z duraluminium, które jest stopem stali i aluminium w proporcjach chyba 1 do 3. Więc albo ta część kadłuba gdzie jest radar jest zbudowana z innego materiału niż duraluminium albo aluminium i stal nie nadają się na klatkę Faradaya która powinna zabezpieczać przed atakami. Chyba że będzie odpowiednio gruba. Skoro ten materiał pokrycia musi być specjalny żeby pozwalać na przejście fal radiowych tzn. że są materiały które zabezpieczają przed przechodzeniem fal radiowych, nawet mikrofalowych. To oznacza że można zbudować skuteczną klatkę Faradaya.

  Lubię

 21. K. pisze:

  Znowu mi się nie udało. Owinąłem kask motocyklowy 22 warstwami folii aluminiowej spożywczej i niestety nadal mi zadają ból. Nie wiem co jest przyczyną. Albo fale przechodzą przez folię, albo pod kaskiem, tak jakby ciało było przewodnikiem. Głowa jest osłonięta do linii szczęki.

  Lubię

 22. Psychotronicharassment pisze:

  Psychotronik nadzorujący mój układ nerwowy ma doskonałe alibi. Zajmuje stanowisko urzędnicze i jest moralnym autorytetem. Któregoś dnia powiedział: „Lubię patrzeć jak ci mali ludzie giną w grze”.

  Lubię

 23. K. pisze:

  Dostałe blachę aluminiową 0,5mm, ale trudno będzie nią obić kask motocyklowy bo jest sztywna.
  Myślicie że gdybyśmy wyjechali na bezludną wyspę na środku oceanu to też by nas dopadli?

  Lubię

 24. W pisze:

  Nie radzę sobie ze sobą.. cały czas myślę tylko o tym, aby w końcu skończyć ze wszystkim. Nie obchodzę nikogo i jestem beznadziejna…

  Lubię

 25. Zaczeło sią od przeprowadzki.Dom okazał się piekłem.Zaczęło się od wybudzania nas równo o 3-ciej lub 5-tej.Nas (mnie i męża),czyli nie tylko mnie.Przez całą noc słychać monotonne i pulsujące buczenie…niby ciche i niskie tony,ale nie dające zasnąć po przebudzeniu w nocy.Następna faza znęcania; kładłam się spać zdrowa,wstawałam z ostrym bólem dowolnej części ciała-ból tak dotkliwy,jakbym została pobita kijem bejsbolowym w nocy.Następna faza; poparzenia punktowe…potem oczu,twarzy itd.Oczywiście wybudzania i „kije bejsbolowe” zostają….Mam wszystkie poparzenia udokumentowane zdjęciami….Spytacie o powód-nie to nie jest nasz dom; wynajmujemy tylko i nie jesteśmy majętni.Byś może chodzi o to,że zbyt interesujemy się przekrętami wszelkiego rodzaju….Zostawiam to w domysłach..Acha-obrona; oklejanie ścian sypialni folią aluminiową…orgonity na szafkach nocnych,okadzanie szałwią itd (porada ezoteryków,bo może macie demony i złe duchy 😉 Szykujemy się do przeprowadzki,chociaż to zaburzy nam i naszym dzieciom życie.Pozdrawiam z….drugiej części półkuli-tak,tam też to samo tzw NWO i globalizm 😦

  Lubię

 26. Daro77 pisze:

  Powiem w skrócie, swoje przeżyłem i „przeżywam dalej”. Nie walczcie ze świrami stalkerami popierdolcami bo nic wam to nie da. Pomyślcie czemu nas nie zabijają od razu ano dlatego że „bawią” się nami. Nie ma wyboru. Mnie zamykali w psychiatryku kilkukrotnie, spożywam psychotropy jedne z najsilniejszych jakie są bo to dla nich pasuję i to każą mi robić. Wyjściem, pseudoratunkiem jest spożywanie leków przeciwlękowych, benzodiazepinów by jakoś to przetrwać…można też zakupić namiot Faradaya chodź nie wiem na ile to pomoże…….Pozdrawiam wszystkich stalkowanych……

  Lubię

 27. Następny autorytet ”
  tłumaczy” jak działa kontrola umysłu……..

  Lubię

 28. Masz Maszyk pisze:

  fragm. raportu z 22.01.2017 ——-są wulgarni i nic n to nie poradzę
  Atak w narząd płciowy—Atak w system nerwowy
  Atak w kolano lewej nogi—Atak wytracenie równowagi fizycznej
  ww ataki falą elektromagnetyczną dokonuja operatorzy HAARP-a Wojciech Miron, Liddia Miron bioenergoterapeutka, Krzysztof Stochmal, Zdzisław Stochmal policjant
  „ kurwa dałam ci stres , żebyś do mnie nie przyszła i wspominasz jakby to było wczoraj” mówi ww Lidia Miron
  „no to sobie zapal kurwo” mówi ww Lidia Miron
  ———-no to sobie ty zapal kurwo żydówko Lidio Miron
  „ no to sie powieś jak pułkownik Berdychowski albo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  albo się zabij jak minister Blida albo Wałesa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę,
  „dam ci przyspieszenie i spowolnienie jednocześnie podczas prowadzenia samochodu” mówi ww Lidia miron
  „kurwa będzie wracać myślami do mnie , a ja kurwa chcę żeby o czymś innym myślała, zaraz ci kurwo nakieruję myśli na wyspę w Norwegi przypomniała sobie jak człowiek strzelał do niewinnych osób bo nie był sobą , mówiłam mu do mózgu i kazałam strzelać , tak dostał w jaja i w nerwy i z nerwów i strachu to zrobił i zabrali go do psychiatryka tak bo policja nie prowadzi dochodzenia pod kątem broni psychotronicznej” mówi ww Lidia Miron

  „co się kurwa do niej odezwę to ona na mnie patrzy, nie siedzę cały czas w gabinecie, tam już kurwa nie ma gabinetu nikogo nie umawiam do tego gabinetu” mówi ww Lidia Miron
  Ataki jw.
  „ona kurwa dalej ogląda mój gabinet i samochód…” mówi ww Lidia Miron
  Ataki jw.
  „no to sobie zapal kurwo” mówi ww Lidia Miron
  ———-no to sobie ty zapal kurwo żydówko Lidio Miron
  „ no to sie powieś ” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron
  „chciałaś wiedzieć jak ja teraz wyglądam, a ty teraz sobie oglądasz moich przyjaciół i przypominasz sobie, że ci się przyznałam, że jestem żydówką, o to pytałaś , od tego się kurwo zaczęło” mówi mi do mózgu bioenergoterapeutka Lidia miron
  „no właśnie uciekłaś z domu przed sygnałem, którym cie dopadałam wszędzie, no właśnie spałaś na ławce, ale ci kurwo było zimno i spierdoliłaś stamtąd” mówi ww Lidia Miron
  „ktoś ci mówił żebyś zawiesiła mokre ręczniki na okno, zmoczyłaś je w wodzie z solą, chodziłaś i spałaś w mokrym szlafroku, zostały ci rdzawe ślady na szlafroku i innyc ubraniach, a ja ci to karzę wyrzucić” mówi ww Lidia Miron
  godz. 6,40 Ataki jw.
  Bioenergoterapeutka Lidia Miron nadal gada mi do mózgu i atakuje nakierowaną energią elektromagnetyczną
  „przykrywałaś się opakowaniami z mleka ( rozłożone kartony z mleka połaczone tworzyły płachtę) bo myślałaś , że promienie cię nie dopadną” mówi ww Lidia Miron
  „dalej słyszałaś mój głos, no właśnie schowałaś się do szafy z lustrem ale sobie wzięłaś kurwo mp3 , myślałaś że zagłuszysz moje słowa w mózgu, trzeba było nie brać tej mp3” mówi ww Lidia Miron
  „po co pisałaś pismo na policje, oni ci nie pomogli” mówi ww Lidia Miron
  „a dalej sobie już opisałaś w raportach” mówi ww Lidia Miron
  „ty tego nie przepiszesz na komputerze, to sobie rękopis wyślij do STOPZET (www) czy im to pomoże, bo to kurwo nam wolno robić , no właśnie dla korzyści materialnej” mówi ww Lidia Miron
  ‘mówiłam ci że tak będzie, bo jakbyś mi dała pieniadze to byś tak nie miała” mówi ww Lidia Miron
  „przypomniała sobie jak Amala jej mówiła do mozgu, że ma zapłacić wysoką kwotę, a ja ci powtórzyłam , że i tak zapłacisz , a ty się zastanawiałaś za co masz zapłacić, właś nie od tego czasu mówię ci o pieniądzach” mówi ww Lidia Miron
  „to ci kurwo dam troche spokoju ale na chwilę” mówi ww Lidia Miron
  „a ty sobie jeszcze myślisz że napiszesz co było w 2011 roku napisałaś do gównej komendy policji i Ochrony środowiska i do Straży Pożarnej , a do miejscowej poszłaś , żeby ci sprawdzili promieniowanie, no właśnie byli ale nie wykazało promieniowania w mieszkaniu” mówi ww Lidia Miron

  Lubię

 29. toonipiszazamniehhehe pisze:

  Mam podobne objawy od 2015 roku, słyszałem głosy na początku maja, parę miesięcy później trafiłem do psychiatryka, teraz nawet jest mi ciężko pisać bo strasznie mnie osłabiają. Jestem osobą młodą, która przez takie coś straciła możliwości edukowania się, ludzie nie wiedzieli dlaczego inaczej się zachowuje niż wczęśniej. Nie rozmawiałem z psychologiem tylko od razu z miejsca trafiłem do szpitala. Ciągnie się to od dwóch lat, przeważnie ,,Boty” wyzywają mnie od pizd , nie pizd jak coś zrobie złego, Nie mam odpoczynku, noc dzień, budzenie się w nocy problemy z zasypianiem, rodzice, albo udają, albo niczego nie widzą sam już nie wiem. Słyszę różne myśli znajomych, którzy namawiają mnie do chorych rzeczy, początkowo pojawiły się u mnie na dłoni pomiędzy wskazującym palcem a kcukiem jakby takie rany poparzeniowe również na stopach. Jestem z Wałbrzycha i teraz widzę jak wzrok ludzi lata do okoła i wszyscy boją się na mnie patrzeć, każdy to ma czy po prostu może mi się to zdawać ze wzgędu na ich odstęp czasowi za nim na coś popatrzę, czy pomyślę. Najgorszą rzeczą była akcja, że ludzie udwali jasnowidzów i wypisywali innych brudy na kartce, czytając to ranili ich uczucia, których nie mogli po sobie pokazać ze względu na blokadę uczuciową? Do tego początkowo doszły halucynacje typu kropki, kontury ludzi czy też cienie. Stałem raz przed Castoramą to widzałem realny obraz rejstracji jakbym stał obok samochodu a tak na prawdę byłem w środku sklepu, chore.

  Lubię

  • Ewelina pisze:

   twoi rodzice są w to zamieszani. całe otoczenie. wiem, że to szokujące, ale prawda. zauważyłeś jak mimowolnie drapiesz się po głowie i nosie? oni tak dają znak sobie co w tej chwili myślisz. prawdą jest też to, że oni się ciebie boją – w sumie obcy ludzie zmanipuowali twoją rodziną. rodzice też pewnie drapią się po głowie, kaszlą głośniej i wtedy zaswędzi cię głowa – dajesz im znak. całe otoczenie, gdzie jesteś, idziesz szykuje się na programowanie ciebie. pewnie wychodząc z domu czujesz jakby wszyscy wlepiali w ciebie wzrok – bo tak jest. masz w oczach kamery, w uszach głośniki – czasem pewnie jesteś ogłuszany na uszy, gdy czegoś masz nie usłyszeć. wszystkie emocje naturalne – zagłuszane. nie ma od tego ucieczki. jedynie czekanie na śmierć.

   Liked by 1 osoba

 30. anna pisze:

  przeczytałam o tej broni psychotronicznej ,i mam pytanie,kto zainstalował te nadajniki i w którym roku? i czy wiadomo gdzie konkretnie są np w warszawie? może go znajdziemy 🙂 i wymontujemy

  Lubię

  • Blokowany pisze:

   W Białymstoku i innych miastach też są montowane, to są urządzenia do lokalnego terroryzmu, jak wygladają trudno powiedzieć, być może sa to te same anteny co służą do łączności bezprzewodowej?

   Lubię

 31. IS pisze:

  Witam, czy ktoś z Was może polecić terapeutę/specjalistę który wysłucha i doradzi co robić w przypadku MC i GS i jednocześnie nie zdiagnozuje schizofrenii, kierując do szpitala psych…?

  Lubię

 32. IS pisze:

  A jakie macie zdanie na temat powiązania mafii i / oraz służb spec. z mc i gs?

  Lubię

 33. IS pisze:

  Albo skanowanie oczu….ja miałam np na lotnisku w Dubaju od tamtej pory chyba coraz gorzej ze mną….

  Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s