Czym jest STOPZET?

logo STOPZETTworzymy stowarzyszenie na rzecz osób, przeciwko którym świadomie stosuje się najnowocześniejsze technologie podprogowego „sterowania” człowiekiem oraz tłumem wokół niego. W użyciu jest wiele technik i technologii aby zmusić do zmiany sposobu myślenia np. emitery kierowanej energii, generatory psychotroniczne, mikrofale ELF, wstrzykiwane mikro elektrody, chemiczne środki itd. Gang Stalking jest to nazwa stosowana na zachodzie wobec grupy osób, które łączą luźne relacje oraz destrukcyjny stosunek do ofiary. Gdy lokalna grupa założy bezbronnej osobie blokady w postaci elektronicznie skatalogowanych niemych skryptów (baza danych o nas, cały czas uzupełniana i dostępna publicznie każdemu stalkerowi w otoczeniu ofiary) mogą zastępować jej rzeczywistość wciąż tymi samymi myślami podrzucanymi do głowy. Ofiarę otaczają skryte, zorganizowane grupy przestępcze, przeszkolone lub w trakcie brania nauki z manipulowania umysłu świadomego lub poza świadomością, ćwiczą słowa którymi nawet mogą uśmiercić, doprowadzając do samobójstwa . Posiadają znamiona agentów tajnych operacji psychologicznych (PSY OPS). Ludzie Ci dążą do wcześniejszego odseparowania, a następnie niszczenia jednostek ludzkich, wykluczenia z życia i normalnego funkcjonowania. W trakcie śledzenia ofiary starają się podtrzymać „cel” w transie hipnotycznym, odbierając możliwość racjonalnej oceny sytuacji, czy też obiektywnego zastanowienia się, pozbawiają ciągłości myślenia. Przeprogramują, zmodyfikują zachowanie, zastępując je wyodrębnionymi wzorcami fal mózgowych z okresu gdy doprowadzają ofiarę do skrajności, przypisują destruktywne nawyki, zachwalają wady charakteru, niestosowne skrajne emocje, naganiają z cichym społecznym przyzwoleniem. Mówi się, że pewne służby w Polsce wdrażały zaawansowany program nazywając go „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”, w celu zmiany sposobu myślenia osoby poddanej tym działaniom. Tworzono dwie grupy, manipulatorów oraz manipulowanych, wypuszczano ich do społeczeństwa.

W odróżnieniu od większości ofiar tej technologii, jesteśmy świadomie pozbawiani wolności, swobody podejmowania decyzji i prywatności myśli, przez osoby i podmioty prawne, które dokonują elektronicznego ograniczania potencjału jaki w każdym z nas drzemie. Do tej pory nikt z osób pośredniczących w procederze nie przyznał się do stosowania technologii psychotronicznych, elektromagnetycznych, lub monitorowania oraz modyfikacji aktywności mózgu i układu nerwowego człowieka w sposób zdalny. Pozbawia się możliwości nieprzerwanego myślenia, zachowania ciągłości myśli i koncentracji, zastępując to sztucznym polem informacyjnym, które ukierunkowuje nasz umysł do pojedynczych procesów symulowanych wraz z podpiętą do głowy maszyną, oraz jednostkowego zmysłu na którym uwaga jest w stanie się „skoncentrować” (albo wzrok, albo słuch, albo myślenie itd.). Wszystkie osoby mające z ofiarą bezpośredni kontakt przestają zachowywać się naturalnie. Z łatwością podłączają i manipulują (zagłuszają, zakłócają) układ nerwowy innych żywych organizmów. Dzieje się to niestety podprogowo, natomiast krótkie chwile w których otrzymuje się hipnotyczny przekaz umyka naszej świadomej uwadze, ofiara myśli że pomyślała, tymczasem ktoś werbalnie (choć podprogowo) dyktuje pojawiające się w podświadomości „punkty”, dbając o istotne szczegóły, którymi dojdzie do zaplanowanej myśli, decyzji po lekkim wybudzeniu.

Uważamy, że jest wiele tysięcy odseparowanych od siebie ofiar powoli uśmiercanych na terenie Polski, miliony na świecie, najczęściej z bezpieczną dla procederu uśpioną świadomością.

STOP zorganizowanym działaniom PsyOps, agentów manipulatorów i tworzeniu kolejnych manipulowanych,

STOP  zadawaniu elektronicznych tortur, Directed Energy Weapons, mikrofalowaniu,

STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC, ESB i innym),

STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym,

STOP chemicznym substancjom, farmakolizacji psychotropami, sprzyjają one procederowi, spowalnia myśli, odbiera wolę walki o normalne życie,

STOP pulsowaniu mikrofalowemu ELF na częstotliwościach pracy ludzkiego układu nerwowego, oraz wszystkich narządów wewnętrznych człowieka,

STOP jednostronnych, świadomie niezgodności z prawdą orzeczeń i diagnoz psychiatrycznych, osób ewidentnie stojących po stronie obecnie silniejszej grupy. Gdy chcemy poważnej dyskusji, oni zapętlają się na tematy leczenia psychotropami, fikcyjnych badań. Należy zaprzestać wysyłać członków rodziny do sędziów w swojej sprawie. Nie trzeba być świadomą ofiarą żeby dostrzec bezwzględność nieludzkiego systemu przymusu i represji.

STOP bierności rządów RP, żądamy uruchomienia mechanizmu który samooczyszczenia się społeczeństw z niewidzialnych oddziaływań, które ocali życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu transem hipnotycznym na jawie,

STOP leczenia silnymi dawkami psychotropów elektronicznie wywoływane objawy,

STOP zaślepieniu, degeneracji rozumu przez antyrozum!, wyrażamy oczywisty sprzeciw torturom, eksterminacji Polaków na naszej ziemi na rzecz obcych interesów, lichwę która przejęła filary państwa Polskiego wraz z ludźmi których dało się kupić lub wymusić aparatem prawa. Znaleźli gojów do walki z odradzającą się Wielką Polską, nowym pokoleniem, obojętnym na psychomanipulacje rządzących bez względu jakie by one nie były. Nie pozwalamy na mordowanie przez sługusów przyszłości naszej Ojczyzny! Im jest wszystko jedno byle forsa się zgadzała, a nam zależy.

Komentarze
 1. renata cyparska pisze:

  jestem z wami calym sercem:)

  Polubione przez 1 osoba

 2. Nie martwcie się , nie raz „słyszałem” – ” będziemy mieli przejebane jak to się wyda ”
  Na razie tyle – zaczynam lekturę waszej / naszej 😉 strony nierzeczywistości …

  Chora jest diagnoza , nie człowiek !

  Polubienie

 3. Darek pisze:

  MUSIMY dzialac i pokazac ze potrafimy ich pokonac
  MUSIMY udowodnic ze mamy w sobie wiele nadzieji aby wygrac z tym zlem Pozdrawiam jestem z wami 🙂

  Polubienie

 4. Dariusz pisze:

  Osoba która pisze że fale ELF (3 -30 Hz,) są mikrofalami (0.3 GHz 300 GHz). Co do samego kontrolowania umysłów próby były nawet u nas na zwierzętach lecz to nie działa. P.S Z ciekawości powiedz mi na jakiej częstotliwości pracuje mózg?

  Polubienie

  • Potrafisz jakos udowodnić ze nie działa?
   A czy słyszał o Josefie Delgado i jego badaniach, słynnych cytatach?

   Polubienie

   • Dariusz pisze:

    To ty powinieneś raczej udowodnić działanie,proszę odpowiedz na moje wcześniejsze pytania. „Osoba która pisze że fale ELF (3 -30 Hz,) są mikrofalami (0.3 GHz 300 GHz). …. Z ciekawości powiedz mi na jakiej częstotliwości pracuje mózg?” to zagadnienie mnie najbardziej interesuję. Co do ” Josefie Delgado i jego badaniach, słynnych cytatach?” proszę przyjrzeć się DOKŁADNIE jego pracy a następnie na podstawie jej wyciągać wnioski.

    Polubienie

  • Mózg pracuje w różnym zakresie częstotliwości, nie potrafię odpowiedzieć konkretnie, powtórzyłbym jedynie info dostępne w internecie.

   „Rzecz polega na tym, że psychotronowa obróbka mózgu za pomocą fal radiowych, prowadzona może być za pomocą fal określonej frekwencji i szczególnie szerokim paśmie przenoszenia (do 300GHz). Generator psychotronowy jest podłaczany do infrastruktury sieciowej w mieszkaniu, np. sieci elektrycznej, tel stacjonarny, kablówka, internet. (…) Naukowcy potwierdzają że fale radiowe o niskiej frekwencji mogą negatywnie wpływac na organizm.”

   Polubienie

  • Istnieją trzy etapy psychoprogramowania:

   Pierwszym etapem jest braincontrol (kontrola frekwencji mózgu), drugi etap odnosi się do kontroli aktywności psychofizycznej osoby docelowej, a trzeci etap dotyczy zniszczenia docelowej jednostki. Głównymi ‚rywalami’ i konkurentami w rozwoju oraz w kontroli mindcontrol najnowszych technologii były i nadal są USA i Rosja.

   Niektóre przykłady takich eksperymentów były następujące projekty mindcontrol: MK ULTRA, MKDELTA, MKNAOMI, MKSEARCH, BLUEBIRD, ARTISCHOCK i inne prowadzone przez CIA, z użyciem narkotyków, wstrząsów elektrycznych i elektronicznych, a także krótkie i wahania częstotliwości, super wysokie częstotliwości i wysokie częstotliwości.

   Doktor José Delgado miał szczególny wkład w tych tajnych projektach, rozwijając różne stymulatory: miłości i nienawiści, współczucia-antysympatii. Celem takich badań jest uświadomienie z uwzględnieniem możliwości kontrolowania zachowań ludzi. Jeśli promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na osobę, z pewnej odległości, to jest możliwe, aby kontrolować i zniszczyć jego wolę całkowicie. (!!!!!)

   Polubienie

   • Dariusz pisze:

    „Mózg pracuje w różnym zakresie częstotliwości, nie potrafię odpowiedzieć konkretnie, powtórzyłbym jedynie info dostępne w internecie.” to jest podstawowy aspekt teorii o kontroli umysłu!!! jak możesz się wypowiadać bez tak elementarnej wiedzy? Co do samych urządzeń mam nadzieje że nie masz na myśli HAARP (z ang.High Frequency Active Auroral Research Program)? „Naukowcy potwierdzają że fale radiowe o niskiej frekwencji mogą negatywnie wpływac na organizm” zacznijmy od tego że nie naukowcy nic nie potwierdzają od 2 wojny światowej to sprawdzają tak jak i szkodliwość papierosów z jednym się udało (mimo ogromnych wpływów koncernów tytoniowych). Jako że sam jestem naukowcem to mogę powiedzieć że większość badań jest fałszywa, tu jest idealna lektura http://journals.plos.org/plosmedicine/article?id=10.1371/journal.pmed.0020124 „Niektóre przykłady takich eksperymentów były następujące projekty mindcontrol: MK ULTRA, MKDELTA, MKNAOMI, MKSEARCH, BLUEBIRD, ARTISCHOCK i inne prowadzone przez CIA” nie powinno dziwić że takie eksperymenty były przeprowadzone ale historia pokazuję że im się to nie udaje
    Co do ” José Delgado” poczytaj o nim zwłaszcza o ograniczeniach jakie niesie ta metoda.
    „Celem takich badań jest uświadomienie z uwzględnieniem możliwości kontrolowania zachowań ludzi. Jeśli promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na osobę, z pewnej odległości, to jest możliwe, aby kontrolować i zniszczyć jego wolę całkowicie. (!!!!!)” tylko po co mamy większą znajomość chemii ludzkiego mózgu i jest to łatwiejsza droga kontroli jak fale radiowe, dlatego też ta teoria jest moim zdaniem fałszywa drugim jest absurdalnie łatwa protekcja „kapelusz foliowy” często wyśmiewana(ponieważ schizofrenicy ten rodzaj obrony kultywują) sądzisz że miliony by szły na badania czegoś co tak łatwo jest powstrzymać?. Co do samych fal, zapoznaj się z badaniami Croft’a i Horn’a

    Polubienie

   • Przede wszystkim to nie chodzi tylko o dostrojenie się do frekwencji mózgu, ale tez narzucenie mózgowi pracy na odpowiednich częstotliwościach ponieważ mózg bardzo łatwo adaptuje się do frekwencji otoczenia, tak więc jest to znane, mówi się że mózg adaptuje się do pulsowania mikrofalowego ELF. Ta „elementarna wiedza” to nonsens, nie miałeś o co się przyczepić. Sterowanie czyjegoś umysłu nie jest skomplikowane, ponieważ zdecydowaną większość roboty odwalaja super komputery, CPU do którego podłączane są umysły, specjalnie utworzone algorytmy sterujące przesyłaniem fal do ludzkiego organizmu w konkretne miejsca, no i jeszcze głosy, celowo ukierunkowujące świadomość osoby podłączonej do CPU, by robić z tego kogoś wariata, czuł się głupi, o wszystkie głupoty obwiniał siebie, totalnie degradują umysł, łamią psychikę. Elementarna wiedza nie jest potrzebna bardziej od odrzucenia wpojonego systemu wartości, przekonań, które tworzą ograniczenia i bronienie systemu takim jaki by nie był, nie rozumiejąc istoty jego zacofania, totalitaryzmu.
    HAARP nie jako to wielkie ustrojstwo, ale jako zminiaturyzowana wersja – jak najbardziej.
    Wyjaśnij dlaczego naukowcy NICZEGO nie potwierdzają (…) bo wklejony cytat pochodzi z niemieckiego filmu dokumentalnego kręconego na terenie Rosji.
    „Historia pokazuje że mim się to nieudaje” czy jesteś tego pewny, przemyślałeś to??, podważasz autorytet wielu naukowców, wysokopostawionych ludzi których ruszyło sumienie, lekarzy. W żaden sposób nie argumentując przykładem, gdzie i kiedy się to nie udawało i nad czym konkretnie pracowali.
    Czy mówisz o początkach kiedy jeszcze rzekomo nie wiedzieli (Delgado) i na oślep eksperymentowali z różnymi czestotliwościami i frekwencjami? Czy ty poważnie myślisz, że opini publicznej mówią prawdę, wszystkie interesujące wyniki badań? z byka spadłeś?
    Czy znajomość chemi i jak jej wydzielanie radiacją wywołać jakoś wyklucza pozostałe? tak na poważnie, czy to w czyms przeszkadza jeśli dodatkowo stymuluja chemie w mózgu, przecież wszystkie technologie do kontroli umysłu grają w tej samej drużynie, mają tego samego wroga, chcą obalić wolną wolę człowieka i nią manipulowac, a najlepiej bez świadomości że jest się celem.
    Nie wiem czy łatwiejsza droga, nie interesuje mnie to by im było łatwo mnie terroryzować.
    Jesteś komikiem nie naukowcem, skoncz ten kabaret, sprawdź na sobie tą czapeczkę i powiedz jak się czujesz gdy pójdziesz do osiedlowego sklepu, „-patrz, jaki czubek, -co on ma na głowie?! -hahahah!” czujesz to? tak, wiem, można schowac pod czapką… ale to nie ekranuje Cię od ataku. Naprawde trzeba być naiwnym naukowcem, żeby lata prac i miliardy na te projekty można było zatrzymac czapeczka aluminiową. Słyszałeś o Falach Skalarnych co to zmienili definicję Maxwella i wykorzystują fale stojące bo w książkowych definicjach takiej fali nie ma, jest to fizyka zatajona przed społeczeństwem, jednak nieśmiało się ja obecnie odkrywa na nowo.

    Polubienie

  • zahipnotyzowany pisze:

   Zanim zabierzesz głos, że coś nie działa może wcześniej zapoznaj się choć trochę z tematem, np; w youtube wpisz sobie hasło mk ultra

   Polubienie

   • zahipnotyzowany pisze:

    Ten tekst powinien się pojawić pod komentarzem Dariusza

    Polubienie

   • Dariusz pisze:

    Może rozszerz swój komentarz o co ci dokładnie chodzi z mk ultra? Badali wpływ różnych substancji chemicznych deprywacji etc. Sam głównoprowadzący Sidney Gottlieb stwierdził że wyniki są bezużyteczne. Co do samych badań sam fakt ich przeprowadzania niczego nie dowodzi, pamiętajmy że Hitler parał się okultyzmem co nie jest równoznaczne z istnieniem „tajemnych sił” P.S Youtube jest rzeczywiście wiarygodnym źródłem tak jak i wikipedia(sarkazm).

    Polubienie

 5. Małgorzata pisze:

  Trafilam na ta strone po obejrzeniu materialu filmowego NTV z 7 stycznia 2015 .
  Dobrze ze ktos pomyslal zeby taka strone stworzyc , dobrze wiedziec ze nie jestem sama.
  Pozdrawiam

  Polubione przez 2 ludzi

  • Hola Targeted Individuals from Poland. Otrzymałem komentarzy.
   Zostawiam wam film z MK-Ultra. [Google translator]

   Video – MK-Ultra – Mind Control. President Bill Clinton confess mk-ultra 08/oktober/1995

   Jak wiele ofiar w Polsce? We Włoszech 300. How many victims in Poland?
   In Italy 300. I am italian case n°77 in the list.
   Thank you very very very much for you support, for your collaboration and your TI’s group Poland on PeacePink. Many thanks „european cousin” from Poland.
   Dziękujemy „europejski kuzyn” z Polski.

   ★ EUROPEacePink GROUP VICTIMS OF MIND CONTROL ★
   http://peacepink.ning.com/group/europe

   Grettings from Italy!
   ][\/][

   Polubione przez 1 osoba

   • In Poland is a lot of victims, thousands, but most of them do not know about this technology and how it works. Conscious victims should be fully informed about our association. We’re working on it.
    We would like to thank you for invite to peacepink, It is a great honor for us.

    Polubienie

 6. ciechwoj pisze:

  Witam Jestem ofiara kontroli umyslu, mam stwierdzona shizofrenie przez psychiatre poniewaz bylem juz w szpitalu psychiatrycznym przez to, wkrecano mi ze slysze ludzkie mysli,ze mam kontakt z bogiem i rozne takie psychiczne zjawiska, czytalem duzo o inwiglowanym i bardzo mu wspolczuje i wiem ze ma nanoroboty. W moim przypdaku nie ma robotow jestem podsluchiwany i mam komendy glosowe wlaczone od 2 miesiecy nonstop, w moim przypadku sa to amatorzy ja bym to lepiej wykorzystal :D. Szukam pomocy Ci ktorzy to maja mam nadzieje ze kiedys znajdziemy pomoc, mam tez pyt. a wiec czy mozna to wykryc przez rentgen, tomografie komputerowa i inne banadnia rentgenowskie??Wyciagnelem sobie pare takich czipow za pomoca zlamenej lufki, zaluje ze spuscilem je w zlewie:/ moglem spakowac to samarki i trzymac je do badania pod mikroskopem. Czy jest jeszcze dla nas jakas pomoc?Mam nadzieje, ze tak. Poniewaz jak zrobili taka technike ze mozna podsluchiwac to jest tez cos takiego, ze moze to wykryc na zasadzie fal mikrofalowych.Z moim przypadkiem jest jescze loozno tak to moge nazwac mnie nikt np. nie zamraza tylko jestem podsluchiwany, najgorsze sa dla mnie te komendy ale z nimi rozmawiam stworzylem lustro jest ich troje i dziewczyna ma najgorzej u mnie rysuje jej mozg troszke czasami fajnie sie z nimi rozmawia(amatorzy) w miom przypadku, krytykuja troche ale sie do tego przyzwyczailem.Jest takie pytanie gdzie mozna dostac taki sprzet?Napewno w iternecie sa takie strony poniewaz jak mi powiedzieli mialem byc tylko testerem tego jestem ofiara juz prawie pol roku. Dlaczego pytam o ten sprzet tez mi powiedzieli ze moje implanty mozna sciagnac magnesem specialnym i chce sobie to kupic i sciagnac to z siebie jezeli tak jest. Nie wiem co jescze mam napisac wiec POZDRAWIAM was wszytskich serdecznie trzeba sie zorganizowac i walczyc z tym musieli bysmy byc w jakism konatkcie..

  Polubienie

 7. witam
  Też jestem ofiarą kontroli umyslu..pochodze z Opola …posiadam wszczepy czyli implanty..jestem ofiarą gangstalkerów ..oni przekupili nawet mojego sąsiada Krawczyka żeby mnie szpiegował i dokuczał ..ten troll zdrajca próbuje mnie zabic i skłuca mnie z moją rodziną non stop 24 na dobe
  np.wysyla mi komendy żebym zabił moich rodziców i stuka młotkiem po suficie..to zwykły bandyta
  który pracuje dla Paska gangstera z Opola i jest w zmowie z Janusami bandycką rodziną..Oni próbują mnie zmusic żebym sprzedał dusze,to są psychopaci..zamierzam ich zaskarżyc w sądzie
  potrzebuje tylko pomocy w napisaniu aktu oskarżenia do prokuratora…oskarze ich o próbe zabójstwa ,znęcanie sie ,i torturowanie bronią mikrofalową…pozdrawiam ADRIAN
  ps.Bóg jest z nami
  Edytowany: K.D.

  Polubienie

  • piotr pisze:

   no tak ,jak juz pisalem wiesz wszystko tylko nie jestes pewny,mam ten sam problem i lekarstwo ktore nazywa sie policja i rozumiem twoja niepewnosc,wiem ze cie slysza ale idz do wydzialu dochodzeniowego,w necie masz nawet wzor systemu ktorym ci rozpieprzaja umysl i zrozum ze to dla kazdego elektronika nie problem zakupic cos takiego i zmodyfikowac w tym celu ,podaj dane osobowe podejrzanych i musza prowadzic sledztwo w tej sprawie bo to pastwienie sie psychiczne na czlowieku i jest tak samo karalne jak okaleczanie fizyczne tylko do tego te cioty sa za cienkie i dla wiarygodnosci wez adwokata i najpierw mu wszystko wyjasnij, powodzenia

   Polubienie

 8. Dariusz pisze:

  Czyli zaprzeczasz że folia aluminiowa blokuję fale emf? „a „elementarna wiedza” to nonsens, nie miałeś o co się przyczepić” nonsensem jest twoja próba unikania tematu gdzie wychodzi że nie posiadasz wiedzy. „. „, sprawdź na sobie tą czapeczkę i powiedz jak się czujesz gdy pójdziesz do osiedlowego sklepu, „-patrz, jaki czubek, -co on ma na głowie?! -hahahah!” czujesz to? tak, wiem, można schowac pod czapką…” czyli nikt nie pomyśli tak o tobie kiedy wygadujesz swoje teorie bez poparcia ich argumentami/dowodami?. Wejdź do sklepu i powiedz że rząd w tajemnicy steruje twoim mózgiem, na pewno pomyślą cóż za elkowentna osoba. Sterowanie czyjegoś umysłu nie jest skomplikowane, ponieważ zdecydowaną większość roboty odwalaja super komputery,” sam sobie zaprzeczasz tu mówisz że nie jest trudne a wcześniej „odpowiednich częstotliwościach ponieważ mózg bardzo łatwo adaptuje się do frekwencji otoczenia” w takim wypadku CPU na nic się zda. Mózg zmienia swoje częstotliwości z powodu zmiany zachowań i tu gdyby taki algorytm istniał to byśmy mieli zaawansowaną sztuczną inteligencję.”Sterowanie czyjegoś umysłu nie jest skomplikowane,” nie wcale, dystrybucja fal plastyczność mózgu zmiana fal przez tak trywialne rzeczy jak dieta. „bo wklejony cytat pochodzi z niemieckiego filmu dokumentalnego kręconego na terenie Rosji.” czytanie ze zrozumieniem się kłania… żaden naukowiec nie potwierdza choćby chciał (niezłe pieniądze by z tego wyciągnął). „Czy ty poważnie myślisz, że opini publicznej mówią prawdę, wszystkie interesujące wyniki badań? z byka spadłeś?” czy ja mówię o opinii publicznej? Wiem iż badania obrazujące mózg schizofreników wykazują zmiany w obszarach odpowiedzialnych za paranoję i tego typu objawy oraz słyszenie głosów. „, podważasz autorytet wielu naukowców, wysokopostawionych ludzi których ruszyło sumienie” wielu autorytetów nieraz się ośmieszało podobnymi historiami(i rzeczywiście jak by to było trzymane w takiej tajemnicy to narażali by siebie i swoje rodziny…).”Nie wiem czy łatwiejsza droga, nie interesuje mnie to by im było łatwo mnie terroryzować” i to jest twoja odpowiedź na logiczny argument po co robić coś jeżeli istnieje łatwiejszy sposób? „Czy znajomość chemi i jak jej wydzielanie radiacją wywołać jakoś wyklucza pozostałe? tak na poważnie, czy to w czyms przeszkadza jeśli dodatkowo stymuluja chemie w mózgu” tym że sama chemia jest wystarczająca? „Naprawde trzeba być naiwnym naukowcem, żeby lata prac i miliardy na te projekty można było zatrzymac czapeczka aluminiową” to jest właśnie twoja pokrętna logika, prawda że teraz twoja teoria brzmi wyjątkowo głupio? „Jesteś komikiem nie naukowcem, skoncz ten kabaret, sprawdź na sobie tą czapeczkę i powiedz jak się czujesz gdy pójdziesz do osiedlowego sklepu” brak argumentów trzeba odreagować? tylko szkoda że w tak głupi sposób. Ja jestem otwarty na nowe poglądy, tylko problemem jest tutaj fakt że nie przedstawiłeś żadnych sensownych poglądów. „Słyszałeś o Falach Skalarnych co to zmienili definicję Maxwella i wykorzystują fale stojące bo w książkowych definicjach takiej fali nie ma, jest to fizyka zatajona przed społeczeństwem, jednak nieśmiało się ja obecnie odkrywa na nowo.” a słyszałeś o paleniu czarownic w średniowieczu winiąc je za spowodowanie epidemii(cholery)? też byli tego pewni. „Falach Skalarnych co to zmienili definicję Maxwella” czemu wszystkie teorię Tesli udało się potwierdzić po za tą? Minął ponad wiek (jaki rozwój techniki nastąpił) i gdzie ten dowód? „wykorzystują fale stojące bo w książkowych definicjach takiej fali nie ma” tak samo w książkach nie ma że Kopernik odkrył Amerykę może dlatego że tak nie było? jedynie kto te teorię nie potwierdzone rozprowadzą są osoby z bioenergetyki zarabiający na szerzeniu głupot. Niektóre plemiona myślą że jak zjesz mózg drugiej osoby to posiądziesz jego wiedzę. ” jest to fizyka zatajona przed społeczeństwem, jednak nieśmiało się ja obecnie odkrywa na nowo.” dziwne bo jak na fizykę zatajoną to za dużo informacji krąży po sieci, najciekawsze jest zawsze że jak coś jest „ukryte” to także leczy raka…. Ten temat jest tak dobrze ukryty że nawet najgorsze źródło informacji je posiada wikipedia: Scalar field theory. Słyszałeś o teorii Russella? „to smutne że głupcy są tak pewni siebie a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości” Bertrand Russell

  Polubienie

 9. Mirka z Bydgoszczy pisze:

  dziękuję,że jesteśmy razem. dziękuję p.Januszowi za zainteresowanie problemem i p. Ewie,dzięki której wzmocnilam się psychicznie,w końcu jest ktoś,dzięki komu uwierzyłam jeszcze we własne siły. Tak długo prosiłam o pomoc, od ok 2 lat.Szkoda trochę,ze tak późno.Straciłam juz dużo zdrowia. Chcę być na Konferencji .Wierzę,że doczekam.Wiem,że to może się na nas zemścić, ale warto. Trzeba z tym walczyć.Dzisiaj my,a jutro nasze pokolenia. Trzeba apelowac do młodych ludzi i nie tylko, by nie ulegali tym,którzy zlecają takie rzeczy. To może w przyszłości spotkać ich rodziny. Walczmy z tym. Mamy jedno życie i wykorzystajmy je właściwie. Jestem z Wami,tymi,którym wyrządza się ogromną krzywdę.Wiem, że to boli. Będę we Wrocławiu,jeśli mnie coś nie zatrzyma. Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 10. David pisze:

  This is happening through out the world form my research, at least in the USA it is very intense and the government is fully involved. Many have contacted every department we have with no help. Many here believe it to be a combination of government departments through the executive branch and agencies working with many private corporation and citizen groups from churches, schools, to those on public assistance needing work. Many military companies make these direct energy weapons and the military is using helicopter, drones, and even the chemtrail planes f-15’s or something like that. Protect your body with conductive materials and clothing. Copper and silver fabric will provide some help and a faraday tent to help you sleep. Yes, they can be expensive. These groups are all over the world and they get no help from the government.

  Polubienie

 11. Hello. I am TEO, a real victim of mind control from Italy.
  There is a community that is for the victims of European and international.
  There is a group of Targeted Individuals from Poland. It may be of interest to you to reach us on peacepink? It is possible pass to word to alls victims (Targeted individuals) of Poland?
  a) http://peacepink.ning.com/group/poland

  b)http://peacepink.ning.com/group/europe

  We need doctors, researchers, electrophysicals, biologists, „investigative journalists” and detective serious. In europe 28 languages but is not impossible the communication.

  Witam. Jestem prawdziwą ofiarą kontroli umysłu z Włoch. Jest to społeczność, która jest dla ofiar europejskim i międzynarodowym. To może być interesujące dla Ciebie, aby dotrzeć do nas na peacepink? (>>> with google translator <<)

  What is peacepink? [multilanguage]
  c) http://peacepink.ning.com/profiles/blogs/what-is-peacepink-worldwide-campaign-to-stop-the-abuse-and *I'm sorry. No Polsce version for you 😦

  Thank you for your website and videos.
  http://www.andrelandberg.com/index2.php?sLang=pl

  We need doctors, researchers, electrophysicals, biologists, "investigative journalists" and detective serious. In europe 28 languages but is not impossible the communication.

  Polubienie

 12. XXXXXXXX pisze:

  Może wreszcie jakiś naukowiec najlepiej przy obecności lekarza weźmie zbada najlepiej całe spektrum fal elektromagnetycznych na umysł człowieka o różnych parametrach i różnym czasie i w jakimś odizolowanym pomieszczeniu i w rygorystycznych warunkach wtedy będzie chociaż przypuszczalnie wiadomo na czym stoimy Panowie a tak pisać że działa lub nie działa to można bez końca i się kłócić. Tylko najlepiej jakby dobrze te badania udokumentował wtedy nie chociaż gremium naukowe przyjmie lub odrzuci to. Takie ja mam zdanie na ten temat. A wtedy i łatwiej będzie jeśli się okaże że wpływa to łatwiej będzie udowodnić niedowiarkom że tak jest i nie tylko im choćby władzy.

  Osobiście gdybym nie miał pewnych doświadczeń też bym w to nie wierzył ale już obecnie wierze i wiem że to możliwe. Przywołam tylko dla Pana który nie wierzy słowa śp. Andrzeja Leppera w których mówił o talibach w Polsce i co cała prasa i społeczeństwo nie chciało w to uwierzyć a tu po paru latach okazuje się że miał racje i były więzienia CIA w Polsce. Z tą sprawą może być podobnie ale czas i mam nadzieje że również bezstronna nauka rozwiąże ten problem. Jeśli pozytywnie to wtedy można się będzie zastanowić nad zabezpieczeniami.

  Pozdrawiam i licze że ktoś albo się zajmie badaniami nad tym albo jeśli ma przedstawi swoje badania bo takich tutaj nie zobaczyłem Anonim

  Polubione przez 1 osoba

 13. Moajii Saitroal pisze:

  Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, bo to co się dzieje nie jest tylko zasługą wykorzystywania technologii i elektroniki ale nie będę wchodził w szczegóły bo w niczym to nie pomoże 😉 mam styczność z tym zjawiskiem, zauważam jego skutki, czasami miewam odwiedziny – głównie nocami, to taka dobra pora jest 😉 ale wiecie co, w życiu nie przyszłoby mi do głowy nazywać samego siebie ofiarą… traktuję to raczej jako wyzwanie, trening mentalny, ćwiczenie charakteru… możecie nazwać to inaczej. I muszę chyba napisać dlaczego tak do tego podchodzę, bo po przeczytaniu poprzednich wpisów mój wyda wam się kompletnie niezrozumiały. Otóż, poświęciłem bardzo dużo czasu na znalezienie odpowiedzi na pytanie kim jestem, na osiągnięcie sedna sensu tego pytania, i gdy zacząłem się zbliżać, lub gdy w ogóle ruszyłem z miejsca w tym temacie zaczęły się różne dziwne rzeczy w moim życiu, choć jak teraz o tym myślę to one były od zawsze, odkąd pamiętam byłem „prześladowany”, tak nie do końca oficjalnie. Przez ostatnie siedem lat byłem kierowany ku autodestrukcji i zupełnej izolacji od ludzi, snułem teorie na temat chorób psychicznych z którymi prawdopodobnie żyję. Wmówiono mi że nie mam większej wartości, pomimo faktu że zawsze widziałem zawsze więcej niż ludzie w moim otoczeniu czułem się gorszy od nich, mój potencjał był zablokowany, wiecie przez co? Nie przez żadne fale, elektronikę czy inne ustrojstwa, przez to że pozwoliłem odebrać sobie wiarę w samego siebie. Przez to że zwątpiłem, że pozwoliłem sobie wmawiać że jestem nikim, że niczego w życiu nie osiągnę. Przez siedem lat żyłem w takim przekonaniu, wiodąc nocne życie, często w ciągach alkoholowych i często w miejscach w których być nie powinienem, pozostawiony samemu sobie, ze wzrokiem rozczarowania na sobie, żyłem z dnia na dzień, w iluzji którą mi stworzyli. Nie bagatelizuję problemu mind control bo to oczywistość, ale chce pokazać co jest ich celem, ich celem nie jest dręczenie nas, ich celem jest zabicie w nas wiary w siebie, zabicie potencjałów którymi dysponujecie. Z czasem ataki zaczną być coraz silniejsze, przynajmniej tak obserwuję po sobie, ale dla mnie to oznacza tylko jedno, jestem coraz większym przeciwnikiem dla nich, chociaż wcale być nim nie chcę. Za każdą ich wizytę, za każdy znak, za każdą udrękę mogę tylko dziękować, ponieważ nie mogą mi zrobić nic, poza tym że mnie czegoś nauczą. Trochę tu temat pominięty ale bardzo dużo działają w snach, tam mają większe pole do popisu. Czasami w nocy zdarza mi się wpadać w tak to nazywam.. transy, jestem jedną nogą tutaj, a drugą po ich stronie, słyszę co mówią… kiedyś próbowali włamać się do mojego umysłu, to było kilka miesięcy po tym jak zorientowałem się o co chodzi i zacząłem zgłębiać temat. Nie wiele pamiętam ale mówili coś o jakiejś dawce, że po takiej dawce już dawno powinienem być ich… i nagle włączyła się jakby druga strona która podpowiadała mi by ich obserwować, w transie leżałem z głową tam gdzie zawsze mam nogi a po przebudzeniu leżałem już jak zwykle. Zdarzało się czasami że w tych transach pojawiali się jako jakieś niewyraźnie postaci, ale to średni skutek przynosiło bo zawsze próbowałem ich złapać fizycznie i duży bajzel się robił emocjonalny i zrywałem połączenie. Ostatnio wymyślili sobie to inaczej, są bardziej subtelni w działaniach 😉 gdzieś tak w środku nocy budzą mnie, i czuję że już są, na początku bałem się tego, i nie mogłem zasnąć z czasem zacząłem oswajać się i spróbowałem podjąć wyzwanie. Gdy za jakiś czas znów mnie obudzili, najpierw była stara zagrywka z transem, przebudziłem się, zorientowałem się o co chodzi, odwróciłem się do ściany, uspokoiłem i zacząłem spowalniać oddech symulując zaśnięcie ale trzymając świadomość w gotowości i wiedziałem że nie mogę nawet drgnąć, i wtedy poczułem że zbliża się do mnie wręcz namacalna energia, czułem ich wibrację, czułem jak oblepia mnie to coś… wytrzymałem jeszcze chwilę tak żeby mieć całą tą energię na sobie i wtedy zrobiłem coś czego nikt by się nie spodziewał, nawet ja szczerze mówiąc, używając mentalnej projekcji samego siebie oraz swojej energii której jestem już świadomy, złapałem to coś (nie poruszając się fizycznie nawet milimetr) i cisnąłem tym z całej siły o ścianę, wgniatając swoją energią. Efekt? Zła/obca energia zniknęła w sekundę, mieszkanie było czyste. Wykorzystujcie swoją kreatywności, nie wierzcie w to że jesteście bezbronni, że jesteście ofiarami. Technika z mentalną projekcją wymaga dużej wyobraźni i opanowania przy jednoczesnym manipulowaniu emocją jako napęd dla energii, należy to skoordynować szybciej niż mrugnięcie okiem i wiem że nie łatwo jest się wtedy nie poruszą ani nie drgnąć. Nie wiem co mogę wam więcej powiedzieć 😉 chyba to że nie taki diabeł straszny, w porównaniu z tym co sami jesteśmy w stanie sobie wmówić i w co chcemy uwierzyć. To trochę jak gra w pokera, czasami blef też wygrywa 😉

  Polubienie

 14. Mateusz pisze:

  Witam.
  Ja mam całkiem inne zdanie o tym, wiem że oni planowali mi to zrobić, jak przypominam sobie wspomnienia z dzieciństwa to wiem kto jest za to odpowiedzialny. Nie tylko rodzina, ale i sąsiedzi wiedzą co robię, a w wiosce której mieszkam jestem wyzywany od konfidentów. Moje życie jest ciągle komentowane przez ludzi w moim otoczeniu, mówią o sytuacjach o których nikt nie powinien wiedzieć tylko ja.

  Polubienie

  • Powiedz, jeśli to możliwe, na czym polegają różnice?
   Koło jakiego dużego miasta mieszkasz?

   pozdrawiam

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Witam.
    Powiem tak, Ci ludzie chcą wzbudzić w ofierze zaufanie tylko po to żeby Cię wykorzystać. Nawet a przeważnie najbliższa rodzina z nimi współpracuje dla własnego dobra tylko żeby zrobić z Ciebie gorszego człowieka. Jeżeli znasz ludzi w twoim otoczeniu którzy wypowiadają słowa lub myśli przez Ciebie wypowiedziane lub nie na głos, to są Ci własnie przestępcy którzy chcą Cię zniszczyć. Wykorzystują też kryminalny rap/hip-hop do zastraszania ludzi.Wiem to po swoim doświadczeniu. Mnie straszyli że jak powiem to mnie zabiją i żebym nikomu o nie mówił co spotkało mnie w życiu. Chcieli mnie przestraszyć i zmusić mnie żebym popełnił samobójstwo. Wykorzystują elektronikę do komunikacji się między sobą i mikrochipy wszczepione do ludzkiego ciała, ktoś kto to robi mówi im co mają robić i mówić, jak są niedaleko ofiary tak żeby słyszała, najczęściej krzyczą tak żebyś słyszał i się tym przejął. Po przez radio lub telewizje nie raz słyszałem jak opowiadają na mnie, o tym co robię w tym momencie. W ścianach montują sobie w domu urządzenia do komunikacji i nie tylko.

    Polubienie

 15. alien pisze:

  A wiecie dlaczego ich czasami slyszycie, bo otwiera wam się 6 zmysł tzw. 3oko a niektórzy mogą więcej lecz nadal są ograniczeni poprzez elektronikę i okultystykę każdy człowiek na świecie ma takie implanty ten który miał kontakt ze służbą zdrowia czyli od urodzenia. Rzecz dzieje się od roku 1970 i jest to technologia rozwijana przez faszystów tak tak przez chorych faszystów którzy bawią się w Boga i mają kontakt z upadłymi aniołami którzy posługują się ludzmi jak pionkami. Kto jest dobry nie wszyscy mają okazje ich rozpoznać. Zachecam by się modlić do Boga i Matki by pomogła nam wygrać ze złem oni tego nie nawidzą. Chcą skłócić wszystkich ludzi a najbardziej chodzi im właśnie o dobrych ludzi ci co mają białe lub srebrne szaty o tzw. Aurę i ciągną z ciebie wysysają ją jak krew gdy prubują cię np. zdenerwować lub żebyś coś złego zrobił oni ci zazdroszczą że bóg cię wybrał i robią co im z góry nadają inni poslugóją się technologią a inni czarami tak czarami! Polska i watykan stosują od paru nastu lat pogaństwo! A watykan jak nawrócić się nie chce, gdy kościół jest przejęty przez illuminatów i prowadzi całą tą kompanie globalnego chaosu by stworzyć coś na wzór egiptu z lucyferem na czele a wszystko tak się stało dzięki ludzkiej chęci rządzy posiadania czego kolwiek i ludzi też! Nie mam pojęcia jak to się skończy ale oni ostro grają! I tu teraz wszystko zależy od ludzi czy zawrócą i skończą grzeszyć i nie będą się bać bo przez strach kontrolują masy!
  Najlepszym rozwiązaniem jest rzucić ten system i zaprotestować tylko najgorsze jest to że ci co już wybrali pieniądze i ci co mają rodziny to się nie cofną bo są zastraszeni!
  Teraz macie idealny dowód jak grecja to zrobi jeśli się podda to mają czape tak jak my bo nasz rząd
  Nasz sprzedał nas dla kasy. I na dodatek nasyłają na nas islam by nas powyrzynał jak świnie. I jak widzicie teraz dzięki czemu służą te wszystkie wynalazki!
  Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi niech Bóg ma was w opiece a złych też blogosławie by zawrócili póki jeszcze mamy czas i nie bójcie się ich dusza ważniejsza od ciała! Kto to zrozumie będziemy mieli większe szanse!

  Polubienie

 16. BRIGHT LIGHT ON DARK SHADWS – j.Abgielski – jest do nabycia po specjalnie zanizonej cenie :
  Book Rauni Kilde
  Publishing Co. „ANTYK”.
  Mr.Marcin Dybowski
  KLONOWA STREET , 05-806 KOMOROW
  Warsaw
  Poland
  Tel: 502-225-232
  Email: antyk@wolf.net.pl

  SERDECZNA POZDROWIENIA Z UPALNEJ KANADY,

  Wydawca : Bohdan Szewczyk w Kanadzie można kupić tutaj”
  Bohdan Szewczyk cena promocyjna obniżona do 35.00 CAD ( normalna 60.00) plus koszt przesyłki
  Kanada 905-983-0961
  14 Arletta street
  Georgetown, On.L7G 3J3

  http://www.infonurt3.com

  PS
  STOP ZET może przejąć z Warszawy dodatkowy ładunek 25 szt do sprzedaży

  Polubione przez 1 osoba

 17. thor pisze:

  https://musicis2words.wordpress.com/tag/stimoceiver/
  mam dokładnie taka samą narośl czy jak to nazwać koło ucha, gdy ruszam palcem po niej na dół to nie stawia oporu ale w górę już tak, dziwne że znalazłem na necie że ktoś ma takie samo w dokładnie tym samym miejscu. Kiedyś miałem robioną tomografię głowy ale nic nie wykazało, a do cięcia się żyletką jeszcze nie dojrzałem ;):).

  Polubienie

 18. esotar pisze:

  Dziwie się psychopatą którzy to robią i lekarzom od czarnej medycyny wszystkiemu jest winna sieć GSM która inwigiluje i upośledza ośrodkowy układ nerwowy z najważniejszymi zmysłami człowieka i zamawia podsłuchy biolologiczne na konkretne częstotliwości i te zaplecze które posiadają ktoś im za to płaci pieniądze by komuś żyło się gorzej i miał złe samopoczucie czuł się jak workiem treningowym nie założył rodziny i nie był zdolnym do samo istnienia i był upośledzanym elektronicznie i farmakologicznie żeby źle słyszał i widział nie uczył się i uprawiał sportu bo bawią się mózgiem i marnują na to czas możecie mi wierzyć jezus by się narodził ponownie oni by go unicestwili z tym trzeba walczyć i walczyć będę do końca trzeba być też lekarzem radiowcem i elektronikiem i znać prawo żeby wiedzieć o co walczyć a jest o co to jest 21 wiek psy i koty się czipuje i zwierzętom się instaluje nadajniki i gps y nietykaność cielesna to ważna sprawa wiążą się z tym choroby i inne powikłania i następstwa.

  Polubienie

 19. Mieczysław pisze:

  Nie jestem sobie pewien, czy wszystkim są znane nowe technologie
  monitorowania osób przez ściany. Targetom(-tkom), którym znane są te sprawy,
  następująca informacja będzie chyba zbędna.
  W parze z monitoringiem przez ściany idzie i technologia elektronicznej broni
  biologicznej atakującej ludzki system nerwowy, którą chyba znamy jako Targeci
  z pozycji ofiar tej technologii, gdzie odgrywamy rolę przymusowych królików
  doświadczalnych, bez naszej zgody.
  I oczywiście nie tylko o biologiczną broń neuralną chodzi,
  bo ataki jak wiadomo dotyczą chyba każdej części naszego ciała, jako Targetów.
  I to nic nowego, wszyscy o tym wiemy.
  I jak też wiadomo, przed skutecznym atakiem przeprowadzana jest dokładna nawigacja,
  lokalizacja osoby wycelowanej, przeważnie poprzez RF chipy, które nam nieznani
  sprawcy zaimplantowali do naszych ciał. Czyli łatwo nas odnajdują przez ściany
  tak samo jak telefon komórkowy. Ale nie tylko taki sposób jest stosowany przez tych sprawców.
  Istnieje i inna nawigacja, zastępcza. O tym pod koniec tej informacji.
  Wiemy, że sprawcy śledzą nas elektronicznie i osobiście 24/7.
  Czynią tak z bliska, ale i z daleka bo sprawcy się boją, że zostaną
  odkryci, kiedy nie zdążą odrazu zniszczyć nowego kontaktu
  na przykład pomiędzy Targetem i niezależnym redaktorem
  inwestygatywnym, śledczym. Sprawcy się boją nie mając
  czystego sumienia, kiedy elektronicznie torturują bezbronne ofiary
  cywilne biologiczną bronią neuralną i inną, na którą się składa
  cały szereg nowo wynalezionej broni jak DEW – Directed
  Energy Weapons – Broń Kierowanego Wyładowania Energetycznego,
  Broń Skalarna Magnetyczna niesiona przez fale InfraDźwięku
  -ELF – Extremely Low Frequency, Broń Mikrofalowa, Laserowa,
  Mind Control – Kontrola Umysłu a w tym i V2K itp.
  Część elekronicznej broni biologicznej można rozpoznać przez różne
  elektroniczne urządzenia pomiarowe i są już zgromadzane pewne dowody.
  Chodzi więc o broń biologiczną, choć nie bakterialną a w tym wypadku
  elektroniczną. A czy przypadkiem bróń biologiczna nie jest zakazana
  poprzez odpowiednie konwencje międzynarodowe?

  Przysłowiowy Wielki Brat (psubrat?) śledzi 24/7 różnymi sposobami:

  1) Z daleka śledzenie odbywa się często z białych samochodów
  skrzyniowych zwanych „Agata”, ale z reguły bez napisów reklamowych.
  Czasami wystarczy popatrzeć przez okno na parking obok
  domu, zwłaszcza wieczorem i na osiedlu widać czasami nawet dwa takie białe
  samochody skrzyniowe, które zaparkowały dopiero wieczorem przed blokiem,
  by rozgrywać nocną bitwę elektroniczną przeciwko bezbronnym cywilom
  i uprawiać Mind Control czy Dream Control na odległość, przez ściany.
  A chodzi o zupełnie obcych, nie mieszkających na tej ulicy, w tej dzielnicy.
  Wyjątkowo miewają w pobliżu mieszkanie służbowe, gdzie odpoczywają
  różne osoby, każdy dzień kto inny.
  Wnętrza takiego samochodu na pozór dostawczego wyposażone są detektorami
  i elektroniczną bronią biologiczną na razie celowaną „tylko” przeciwko Targetom.
  Aż strach pomyśleć co będzie następowało później, za parę lat…
  A rano wyjeżdżają z reguły wcześniej zanim Target wychodzi z domu do pracy.
  Ażeby nie pomylić samochodu bitewnego ze zwykłym
  białym samochodem dostawczym, polecam kupno sprzętu elektronicznego
  – detektor, miernik ataków elektronicznych HF35c RF Analyze (800MHz – 2.5 GHz)
  z anteną kierunkową, którym można dokładnie odnaleźć źródło, gniazdo sprawców.
  Miernik ten jest rekomendowany przez StopEG.com, by zdokumentować
  ataki sprawców przeciw Targetom.
  I oczywiście zalecane jest nagranie wideo tej sytuacji, a najlepiej w dwójkę – jeden
  dokonuje pomiarów szkodzących fal elektronicznych wychodzących
  z tej skrzyni samochodowej a druga osoba wszystko filmuje.
  I uwaga, w środku tej skrzyni w nocy zazwyczaj siedzi sprawca – operator tortur elektronicznych.
  Często zamiast samochodów skrzyniowych stosowane są samochody osobowe.
  Te są wyposażone w bardzo drogą aparaturę nadawczą do nękania bezbronnych osób
  cywilnych. Czasami widać ich pulpit sterowniczy do tortur. Sprawcy
  naciskają tylko guziki tej aparatury i śmieją się złomyślnie z zadowoleniem, że potrafią
  nękać zdalnie, elektronicznie a czasami nawet kierunkowo-pozycyjnymi ostrymi światłami
  ksenonowymi.

  2) Zdalne śledzenie odbywa się nawet ze samolotów oraz satelitów,
  zwłaszcza kiedy Target (-tka) wyruszy do przyrody – na spacer, za sportem.
  Część Targetów prawdopodobnie tego dotąd nie zauważyła.
  W takich sytuacjach sprawcy nie mają dostępu do Targeta samochodami
  po wąskich ścieżkach leśnych. Wysyłają wtedy albo fałszywych joggerów
  (od razu można rozpoznać, że to nie jogger ale starszy fotelowiec
  z wydętym brzuchem) albo rowerzystów itd. bo chyba się boją, że Target
  ukryje jakąś cenną informację, dowód o torturach na papierze czy fleszce gdzieś pod kamieniem.
  A następnie jakiś redaktor śledczy odbierze informację o torturach elektronicznych i opublikuje.
  Kto nie wierzy, że Targetów śledzą i atakują sprawcy Organizowanego Stalkingu nawet samolotami
  i to w przeciągu wielu lat, nawet dziesiątek lat w niektórych przypadkach – niech popatrzy na link:
  http://www.petermooring.nl/blog/?page_id=2#about_militaryaircraftstalkingandshooting
  Przydałby się tutaj jakiś rachmistrz, który by wyliczył ile kosztuje takie prześladowanie 24/7
  nawet samolotami w przeciągu 10 lat. I kto za to płaci? Zwłaszcza że prześladowanymi Targetami są spokojni, porządni, uczciwi, przyjacielscy, życzliwi i bezbronni cywile.

  3) Śledzenie z bliska
  Załączam linki na detektory monitorujące wszystko żywe poprzez ściany.
  W linkach poniżej są opisywane tylko zwykłe, podstawowe detektory
  pracujące przez ściany na odległość 20 metrów na podstawie
  na przykład pracy serca czy ruchu płuc osób wycelowanych.
  Oczywiście inne, bardziej sofistykowane detektory monitorują Targetów
  z odległości nieporównywalnie większej.
  Lecz takich urządzeń na razie nie można oglądać On-Line.
  Dla osób nieznających język angielski przytaczam
  video, gdzie wszystko widać i bez komentarza.
  Kiedy przypadkowo popatrzymy do nie-naszej przestrzeni poza ścianami,
  skąd jesteśmy prawdopodobnie monitorowani detektorami,
  być może zobaczymy pełno niezwykłych w miarę ciężkich „obrazów” na ścianach
  porozwieszanych odpowiednio. Bo dzisiaj używane są już bardziej cienkościenne
  detektory, które wyglądają jak obrazy na ścianach (tych jeszcze nie ma na przytoczonym video).
  A link na video pokazuje jak łatwo można nas 24/7 całymi latami
  śledzić i lokalizować do następujących ataków elektronicznych.
  Ale i przez samo śledzenie elektroniczne 24/7 jesteśmy poddawani nieustannemu
  szkodliwemu promieniowaniu. Są przypadki, kiedy operatorzy tych elektronicznych
  „obrazów” na ścianach sami umierają na raka po kilku latach 24/7 promieniowania.
  Otóż sprawcy tej technologii nie mówią prawdy operatorom śledzącym i atakującym
  osoby zacelowane, nękane. Zleceniodawca kłamie ubezpieczając torturujących operatorów,
  że aparatura śledcza i torturująca kierowana na Targeta przez ścianę może zaszkodzić
  tylko Targetowi a nie operatorowi strzelaniny elektronicznej. To oczywiście kłamstwo
  i dzięki temu kłamstwu umierają na raka, czasami i na chorobę Alzheimera i operatorzy
  tego niebezpiecznego sprzętu.

  Muszę ostrzec, że video jest tendencyjne bo ukazuje prawdziwych terorystów
  za ścianami a nie jak w naszym wypadku – spokojnych, uczciwych, dobrodusznych,
  przyjacielskich Targetów, którzy nie mają pojęcia dlaczego wybrano akurat ich
  do eksperymentów poddawania torturom elektronicznym.

  http://www.retwis.com/en/retwis

  http://www.retwis.com/en/technology
  ………………………………………………………..
  a też i PL – ale tu chodzi już urządzenia głosowe, jeśli tak jest jak piszą
  http://www.redat.eu/en/news/new-country-manager-in-poland

  Polubienie

 20. WOLVERINE pisze:

  Fakty są takie : Mieszkam w Polsce, a jestem niewolnikiem amerykańskich psychopatów i reszte świata, którzy zniewolili mój MÓZG, – technologiami broni technotronicznej/psychotronicznej, i bawią się moim życiem od 2009r. – faszystowskie kurwy.
  A polskiego kurewskiego państwa jakby wogóle nie było.

  W Polsce od kilkunastu lat dokonuje się zbrodni przeciwko ludzkości, precyzyjną bronią technotroniczną – wiązkami fal stojących mikrofal. Ludzie są wykańczani psychicznie i fizycznie. A władze ukrywają to przed społeczeństwem i światem. Taką broń posiadają mafie, grupy przestępcze i różnego rodzaju margines społeczny. A satelity są naszpikowane technologią do zdalnego sterowania mózgiem Człowieka, i do przejmowania kontroli nad świadomością i wolną wolą Człowieka. Od dopieprzania bronią technotroniczną rozregulowuje się układ odpornościowy i systemy obronne organizmu. Zanikają funkcje życiowe – Człowiek wtedy powoli umiera. Żyjemy w technologicznym faszyzmie, W którym żaden zbrodniarz nie jest rozliczany ze swoich zbrodni.
  Skąd ja to wiem? – Bo tym wszystkim mam dopieprzane po mózgu i całym ciele od 2009r. Przez (bandeUSA) amerykań skich faszystów, technologiami które są na satelitach, i z ziemi urządzeniami które są w polskim społeczeństwie, ale pochodzenia amerykańskiego, ( 1. ) – Mam kontrole umysłu na wysokim poziomie, technologią rurkową. Wiązka drobnej fali elektromagnetycznej stojącej tworzy rurkę, przez którą przepływają jakieś cząstki do mózgu, które z kolei w mózgu tworzą specjalne pole do kontrolowania funkcji mózgu i umysłu. (2.) Taką samą technologią rurkową ingerencja w lewej nerce. (3.)W jamie brzusznej mam inne inteligentne pole które w zetknięciu z mózgiem powoduje całkowitą utratę kontroli nad własnym mózgiem. (4.) Specjalną wiązką fali – (około 3 mm średnicy) – ingerencja w kręgosłupie aż do pnia mózgu – inwigilacja i kontrola myśli. (5) Różnymi wiązkami fal stojących po całym mózgu, i po narządach wewnętrznych. Nie mogę przez tych zbrodniarzy normalnie myśleć i funkcjonować jak normalny Człowiek. Wszystkie służby i instytucje temu zaprzeczają. Nie informując społeczeństwa polskiego oficjalnie przed zagrożeniem, ze strony zbrodniarzy z bronią technotroniczną. Ludzie którzy są powoli zabijani bronią technotroniczną – władze i służby traktują jak psychicznie chorych. Pozbawiając w ten sposób zabijanych Ludzi domagania się swoich praw. Jest dokładnie taki sam faszyzm jak za Hitlera – tylko sposób zniewalania i zabijania Ludzi się zmienił. A co robi Polskie Państwo w obliczu zagrożenia bronią technotroniczną? – Polskie Państwo robi ludzi w „chuja” – nie informując oficjalnie o zagrożeniu. Bronią technotroniczną odbiera się Człowiekowi wszelkie prawa jakie tylko posiada!!! Nie żyjemy w demokracji – tylko w super tajnym, zakłamanym, zbrodniczym faszystowskim Amerykańskim kurestwie.
  Te urządzenia pozwalają FASZYSTOM dokonywać zbrodnie doskonałe, można wykończyć Człowieka na setki sposobów!!! O tyle o ile wzrosła statystyka umieralności Ludzi. To tyle popełniono zabójstw i przyczyniono się do samobójstw tymi urządzeniami. Mają je grupy przestępcze i różnego rodzaju margines społeczny
  Urządzenie podłącza się do komputera przez USB, do tego jest odpowiednie oprogramowanie. Samo urządzenie może mieć dwie lub więcej anten, i z każdej anteny wyświetla się obraz na monitorze komputera. Jedną anteną może Ci dopieprzać a drugą obserwować. Jak zakotwiczy wiązkę fali elektromagnetycznej stojącej na twoim ciele to później już nic nie zrobisz, a on będzie siedział przy komputerze i ci dopieprzał manipulując częstotliwością i przesuwając tą wiązkę w dowolne miejsce wewnątrz ciała. Takie urządzenie to jak przedłużenie ręki albo jeszcze lepiej!!!
  Ludzie nie są świadomi, że technologia rozwija się również w tym kierunku, i to już od lat 50-tych!!!
  Dopieprzanie ludziom tymi urządzeniami to zbrodnia przeciwko ludzkości, a władze nie informują społeczeństwa o zagrożeniu!!!
  Te urządzenia to nie są zabawki, tylko broń technotroniczna/psychotroniczna do wykańczania ludzi na odległość, i pozbawiania Ludzi wszelkich praw. Schematy tych urządzeń zostały skradzione przez internet z jednego z departamentów obrony w USA.. Są zaprojektowane do wykańczania, inwigilowania i zabijania Ludzi na odległość.

  Źle się czujesz, coś ci dolega, nie możesz normalnie myśleć- możesz być wykańczany przez zwyrodniałych gestapowców XXI wieku bronią technotroniczną. Żyjemy w technologicznym faszyzmie, W którym żaden zbrodniarz nie jest rozliczany ze swoich zbrodni.

  ZAPRZECZANIE WSZYSTKIEMU PRZEZ WŁADZE I OGULNA ZNIECZULICA WŁADZ, POGŁĘBIA TYLKO WSZELKĄ PATOLOGIĘ!!!

  https://ripsonar.wordpress.com/2014/07/02/promieniowanie-elektromagnetyczne-nowa-technologia-kontroli-i-zabijania/

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/bro_technotroniczna_1,p563650511

  Polubienie

 21. Mieczysław pisze:

  Polubienie

 22. bongles pisze:

  Co myslicie o zagłuszaczu sygnałów GSM, GPS http://www.spyshop.pl/kieszonkowy-zagluszacz-sygnalow-gsm-3g-oraz-gps-pro-hj-121d-362.html , w moim srodowisku stalkerzy uzywaja telefonow aby sluchac moich mysli, czy takie urzadzenie by pomoglo ? myslal ktos o czyms takim

  Polubienie

 23. MAG pisze:

  Witam wszystkich mnie również to dotknęło musimy walczyć musimy być mocni!!!
  Nie dawajcie sobie wmawiać rzeczy na wasz temat które nie są prawdą, nie dawajcie sobą STEROWAC, a przedewszyskim NIE BÓJCIE SIE bo nasz strach jest dla nich narodom. „NAJWAZNIEJSZE JEST NIE WIDOCZNE DLA OCZU DOBRZE WIDZI SIE TYLKO SERCEM”

  Polubienie

 24. MAG pisze:

  A co do pana Dariusza zapytam czy jest tak opony na wiedzę czy płacone jest mu za umieszczanie takich wypowiedzi?

  Juz nie od dzisiaj wiadomo o Pomocnym działaniu infra dźwięków. W medycynie dajmy na to, a co do negatywnego skutku nie jest to aż tak ujawnianie bo po co społeczeństwo ma być świadome? Żeby kłopotów narobiło państwu? Wiadomo iż np. Wiatraki potrafiom generować infradzwieki, ludzie ich nie chcą ponieważ źle się czują w ich otoczeniu, szybciej chorują.
  Ale tu nie chodzi. O wiatraki..
  Chodzi o samą możliwość sztucznego wytworzenia takich dźwięków oraz ich szkodliwość dla.zdrowia. Jeżeli jest pan tak nie wierzący w te teorie to po co wchodzi pan na te stronę (bo szczerze wątpię, że trafił pan tu z przypadku) ISTNIEJE TEZ COS TAKIEGO JAK ODSTRASZACZE MLODZIEZY sugeruje zapoznanie się najpierw z takimi urządzeniami (które działają na mózg wysyłając fale dźwiękowe i w takiej sytuacji osoba poddawana takim działaniom czuje strach oraz chęć ucieczki z danego miejsca) http://www.mosquito-polska.pl wiec Jeżeli chce pan negować podam jeszcze ze mózg działa na różnych falach zależało od otoczenia oraz dźwięków które stymulują nasz mózg, proszę bardziej zainteresować się tematem i oldopiero oceniać..

  Zwierzę może cię zaatakować, może cię zabić… Ale nie będzie się nad tobą znecac psychicznie..

  Pozdrawiam życzę wytrwałości w walce!!!! MAG^^

  Polubienie

 25. bongles pisze:

  Kiedy relacja z konferencji w Berlinie?

  Polubienie

 26. thor pisze:

  Witam chciałem poruszyć jeszcze raz sprawę implantów, często miałem problem tego typu że czułem się śledzony i miałem przeświadczenie że ludzie wiedzą gdzie chodzę i często pojawiali się tym miejscu gdzie się wybierałem dając mi do zrozumienia że mnie znają i szydząc ze mnie.
  Ale do rzeczy szukając informacji o tym na necie natrafiłem przypadkowo na stronę o implantach…

  https://musicis2words.wordpress.com/tag/stimoceiver/

  mam takie samo jak tam na zdjęciach, na dowód link…

  http://www.fotosik.pl/zdjecie/a0f101f6069aed69

  czy zgłupłem do reszty i mam tylko paranoję czy powinienem sobie sam to wyciąć?

  Polubienie

  • Cześć, czy w dotyku jest twarde? przykładałeś magnes? masz piski w uszach/głowie? zaprawdę interesujące, ponieważ więcej osób w tym samym miejscu widzi takie zgrubienie…

   Polubienie

  • Samemu będzie trudno wyjąć jeśli nie masz znieczulenia, ponieważ jeśli to implant to będzie połączony z układem nerwowym.
   Podstawowa i chyba najważniejsza sprawa to aby to wszystko było udokumentowane, zdjęcia, film, przed, w trakcie jak i po zabiegu, w szpitalu to niemożliwe, przedmiot może zaginąć i nigdy nie dowiesz się co to było.
   Z dowodami będzie można starać się o odszkodowanie i tym samym pomóc tym którzy mają kłopot z udowodnieniem swojego przypadku.
   Zakładam że na prześwietleniu nic nie będzie widać w tym miejscu. Pozdrawiam

   Polubienie

   • thor pisze:

    W dotyku, gdy ruszam po tym palcem w dół nie sprawia oporu, natomiast w górę już czuć wyraźny opór, nie mam pisków w uszach itp., niestety nie posiadam magnesu i nie wiem czego się spodziewać po przyłożeniu go do ucha?
    Miałem robioną tomografię głowy ze względu na okresowy ucisk, mrowienie skroni które często się rok w rok o różnych porach powtarza a lekarze nie potrafią powiedzieć dlaczego, ale na opisie tomografu nie było żadnych ciał obcych czy guzów, chociaż nie byłem z wynikiem u neurologa. Zacznę może od interpretacji wyniku tomografu u neurologa, zapytam o to miejsce czy coś tam widać…
    Pozdrawiam

    Polubienie

   • Jest szansa że to co jest pod skórą będzie reagować na przyciąganie magnesu.
    Jeśli chodzi o tomografię, dużo lepiej gdyby pan osobiście sprawdził zdjęcia, niż wierzył na słowo lekarzom. To nie trudne, w internecie są zdjęcia jak wyglądają implanty, tą są najzwyczajniej zmiany kontrastujące z tłem, w niektórych przypadkach wyraźnie widać implant o typowym kształcie dla RFID. Tak więc proszę samemu sprawdzić, a jeśli nie ma pan oporów przed udostępnieniem obrazu płyty, to mogę rzucić okiem osobiście. Pozdrawiam

    Polubienie

 27. anthea pisze:

  Wow! Niezła akcja z tym implantem! Nie masz jakiegoś znajomego lekarza/studenta medycyny, który by Ci to usunął w warunkach „domowych’? Ja od razu po zauważeniu czegoś takiego starałabym się tego pozbyć. I tak jak napisał Krzysiek Damian – należy wszystko udokumentować! Mam jedno pytanie: od kiedy to coś siedzi w uchu? Nie chodzi mi o konkretną datę tylko okoliczności. Urwał Ci się kiedyś film a potem pojawił się bół ucha i taka niespodzianka w środku? Czy zauważyłeś to przez przypadek?

  Polubione przez 1 osoba

 28. Mieczysław pisze:

  Link – ICAACT – Melanie Vritschan i Dr. Ed Spencer o sprawach Targetów i CHC2015 po angielsku w radio. Są poruszane i sprawy polskich Targetów:

  ICAACT – Melanie Vritschan i Dr. Ed Spencer o TIs i CHC2015

  Polubienie

 29. https://youtu.be/X0IY3k71cIg Kaiser Permanente Crimes.
  EMF Radiation. Invisible, Silent and Very Dangerous Retaliation!

  Polubienie

 30. Bongles pisze:

  Witam. Wiem kto mnie szantażuje, i gada. W teorii każdy z mojego miasta (nie wiem jak w praktyce) wie o mnie że jestem targetem, oraz w mojej pracy oddalonej o 20 km. Wiem że używają telefonu do tego aby słuchać moich myśli (nie wiem czy łączą się z jakimś numerem, czy ustawiają jakieś radio w zakresie jakichś fal lub może konfigurują umts). Wiem równierz gdzie mi zainstalowano implanty, w szpitalu podczas operacji. Miałem upadek na rowerze, i złamany miałem policzek. Szpital to ZOZ MSW KIELCE. Trują już wodociągami moją rodzine od ponad roku, a do pokoju mojego ojca wpuszczają gaz. Wiem że stalkingowcy są ugadani z sąsiadami aby mnie tępić. Jeśli będzie trzeba opiszczę szczegółowo jak doszedłem do tego wszystkiego , i moje spostrzeżenia. Pozdrawiam. Żałuje że brakuje mi funduszów żeby pojechać na konferencje w Berlinie.

  Polubienie

 31. Bongles pisze:

  To MSW to skrót od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, ehh to wszystko by tłumaczyło :/ pamiętam jeszcze jak byłem wywożony na sale operacyjną to pielęgniarki śmiały się „złapaliśmy zajączka”. Zapewne im chodziło o królika doświadczalnego. Masakra poprostu masakra, dodam jeszcze że stalowcy czaili się na mnie żeby mi łomot wpuscic, to wtedy też bym trafił tam do szpitala, bo to był pododział chirurgii szczękowo twarzowej. Nie fart straszny przez który mam teraz znamię diabła w głowie ehh :/

  Polubienie

 32. Bongles pisze:

  Dziwne po napisaniu tego komentarza, tylko w drzwiach sąsiadów jest kartka że przyjdą sprawdzać wodomierze. Podejrzewam że będą chcieli zatrzeć ślady

  Polubienie

 33. Bongles pisze:

  Czy możliwe jest że sygnał jest nadawany w jakiejś fali radiowej a odebrać można go przez jakiś odbiornik tychże fal. Mam taki pomysł, żeby zebrać dużo liczbę ludzi w jednym miejscu i nastrajać tym odbiornikiem i sprawdzić czy odbierze sygnał czyichś myśli

  Polubienie

 34. Bongles pisze:

  Uniden UBC-355CLT , to odbiornik szerokopasmowy. Koszta nie duże a możliwe że da radę coś wykryć. Jakieś pomysły?

  Polubienie

 35. Bongles pisze:

  Teraz pomyślałem że stalkerzy mogą używać programu CB Radio Chat na androida. To daje im dyskrecję ponieważ słyszą mnie i mogą między sobą się komunikować dyskretnie.

  Myśle że to jest tak połączone

  JA—-> odbiornik fal(czyli myśli) —-> CB Radio Chat—-> Stalkerzy

  Polubienie

 36. Witam serdecznie ! Trafiłem na Waszą stronę – jest interesująca. Podlegam intensywnemu mind control od 2001 roku – od czasu gdy przyznałem się na necie do swoich doświadczeń mistycznych [zwiedziłem mistycznie 7-me i 6-te pozytywne i negatywne poziomy]. Od tej pory oberwałem czipami, które od czasu do czasu wywołują ból w ciele dość intensywny i paraliżujący oraz mam chip umieszczony w mózgu – od 2001 do 2005 był to dźwięk chropowaty jak tryby maszyny, a od roku 2005 gdy mnie porwano ponownie [i to porwanie pamiętam] pojawił się dźwięk jak pisk hamującego pociągu. Ten pisk jest non stop, czasami gdy czuję się lepiej jakby cichszy ale gdy czuję się źle i dodatkowo pojawiają się te bóle to jest odlot, dźwięk daje w kość. Zacząłem też zbierać materiały na książkę gdzie włączam swe doświadczenia mistyczne, natchnienia i przemyślenia oraz wiedzę ezoteryczną i społeczną. Przy okazji zapraszam do ściągania pliku projektu książki z Chomika http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [aktualną wersję załączam zawsze na chomiku] oraz do odwiedzenia na fb grupy Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Książka jest dopiero poddawana redakcji przez profesjonalne wydawnictwo – ale schemat i treść książki już zamieszczam. Po zalogowaniu się do chomika można pobierać do 50MB na tydzień za darmo. Będę wdzięczny za podpowiedź jak się pozbyć tych czipów – implantów. Serdecznie pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

  Polubienie

 37. kelly wallace pisze:

  I am a victim of these weapons. I have v2k, and other crimes being done to torture me physically mentally. they have done too many sexual violations and laugh at what they have done and do. the induced artficial virtual dreams are horrifying torture images of men sex scenes forced masterbation images of private parts of women men and they have forced orgasms they attack my bladder thinking its an orgasm that they are inducing , saying sexual words everyday, theyinduce bizarre images hurting the brain because you cant escape out of the dream, and they force you to stay in it agaibst my will nd its connected to my brain cns private parts rectum and it isnt. they have caused extreme horrifying pain to my bladder and vaginal nerves and it is beyond anything normal but real torture. they force wakeups every morning . I have to get away ftom this. they are killing my brain.

  Polubienie

 38. MAG pisze:

  Cześć Wszystkim
  Jestem z Warszawy tak jak pewnie już wiecie musimy sami zabrać się za doprowadzenie zbrodniarzy do sądów, oraz w ogóle odnalezienie instytucji która zajmuje się nękaniem obywatela swojego kraj, ale.jak można.się domyśleć nie tylko.

  Sądzę że powinniśmy być nie mniej przebiegli niż oni i jeżeli jest taka możliwość nie przebierać w środkach, oczywiście nie zapominając o zasadach moralności i człowieczeństwa, by nie stać się tak jak oni Nawet nie zwierzęciem.

  Polubienie

  • Oczywiscie mozna probowac w sadach i innych instytucjach oddolnie, zeby uspic ich czujnosc, ale zeby byl efekt powinnismy poczesci przyczynic sie do normalnego ustroju, normalnych prawych ludzi u wladz… albo organizowac sie oddolnie tak ogolnie jesli moge cos w temacie…

   Polubienie

  • PSI pisze:

   Witam,, właśnie zacząłem czytać i chętnie się zapiszę do stowarzyszenia, jestem ofiarą kontroli umysłu już ok 35 lat, pisma do prokuratury są umarzane, a moje doświadczenie z torturami trwają nadal. Zostałem zachipowany podczas operacji przegrody nosa, torturują mnie na wszelkie możliwae sposoby, nieraz nie idzie po kika dnie z domu wyjść. Mam statut chorego psychicznie – schizofrenika i tak mnie odbiera społeczeństwo. Organizujmy się. Mi najbardzieje zależ na pozwie zbiorowym do sądu. Mam podrabiane przeswietlenia biochipa, świadków, itp., niestety to wszystko zostaje zamiatane pod dywan przez prokuratyurę. ostatnio o mało mnie nie zabili pałami bo nie chciałem wpuścić matki do domu – zrobili obławę jak na jakiegoś terrorystę, a sprawę już umorzył prokurator – przysyłając mi wymijające pismo , ze to pewnie tylko mi się wydawało, nie ma dowodów na działanie policji – na szczęście widział sasid, będę jeszcze walczył. POMOCY ,mój tel 505 771441 Mam 41 lat , z Warszawy Bemowo, wykształcenie wyższe. Chętnie spotkam się. Czasem mam takie stany ,że nie odbieram poczty kilka dni , to wtedy proszę mnie powiadomić o jakiś akcjach sms, może uda mi się w końcu osobiście kogoś poznaćiedyż pozdrawiam.

   Polubienie

 39. Bongles pisze:

  Słyszeliście o bombie emp. Jest to wytworzenie impulsu elektromagnetycznego niszczącego elektronikę dookoła. Może zbierzmy się w grupe i wybudujmy to. Jest możliwe do wybudowania

  Polubienie

 40. Bongles pisze:

  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2197836.html Przeczytajcie ten temat, koleś pisze że można wybudować taki generator emp, który niszczy elektronike wokół, budowa nie wydaje sięskomplikowana dla kogoś kto ma troche smykałki do elektroniki. Można się złożyć i zbudować to ? Da radę, czy też temat wypalony ?

  Polubienie

  • Rafael36 pisze:

   Hej co do emp’a możemy spróbować. Podejrzewam że to co rozpalają na wysokościach ma za zadanie chronić ich infrastruktury przed CME.

   Polubienie

 41. Aga pisze:

  Ciężko żyć z elektornicznymi torturami. Prześladowcy nie zabiją swojej ofiary(a mogą mają takie możliwości ) , wręcz przeciwnie stosują szereg technik manipulacyjnych by utrzymać nawet najtragiczniejszych uczestników eksperymentu. Co będzie gdy stracimy wszystko i zostaniemy na ulicy? Co wtedy z nami zrobią ?. Mam 25 lat , przeżywam swój koniec świata od 16 roku życia.

  Polubienie

  • Aga trzymaj sie, byc moze nie zdajesz sobie sprawy robisz coś dobrego co przybliza nas do uwolnienia sie, mowisz o tym co cie spotkalo to czasem dla nas wszystko co mozemy zrobic tym bardziej cenne są wasze starania, zachecam wszystkich w podobnej sytuacji -komentujcie- zeby inni poznali skale procederu.
   Ps. Wysle do ciebie maila.

   Polubienie

   • Aga pisze:

    Dziękuje za troske. Chciałam się podzielić własnymi spostrzeżeniami. Wiem że każdy z nas zmaga się tutaj z torturami i różnymi programami. Są też takie gdzie ofiare chamsko chcą utzymać przy życiu. Dodam jeszcze że ja to tak odbieram 🙂

    Polubienie

 42. Ewa S pisze:

  Drodzy TIs,
  Tydzień temu zostało zarejestrowane Stowarzyszenie a tutaj cisza! Zero informacji i zero planu działania! :/ Dlaczego??? Rejestracja jest światłem w tunelu w całym tym piekle, przez które przechodzą TIs. Ale do rzeczy! Namawiam wszystkie osoby nękane do jak najszybszego zapisania sie do Stowarzyszenia. Ewa Pawela wspomniała w ostatnim wystąpieniu o ok 150 osobach, które zgłosiły, że są ofiarami kontroli umysłu i skrytego nękania. A podejrzewam, że jest ich w Polsce o wiele więcej, tylko nie chcą się ujawnić. Ale to jest ten moment! Najwyższy czas podjąć wspólne działania, kochani! Mam tu na myśli pozew zbiorowy. Im więcej osób się zapisze do Stowarzyszenia tym lepiej! Bo, rzecz jasna, sąd inaczej popatrzy na pozew stowarzyszenia, w którym jest 200 członków niż stawarzyszenia, w którym jest 20 członków.
  Tu mam od razu prośbę do Zarządu i umieszczenie na stronie formularza (plik Word), który będzie można pobrać i wydrukować w celu zapisania się do Stowarzyszenia. Fajnie byłoby też zrobić taką mapkę, ile Tis jest w danym województwie. Na konferencji w Berlinie John Hall przedstawił statystykę, kto najczęściej jest targetem w USA (wiek, płeć, wykształcenie itd). Też moglibyśmy coś takiego zrobić. Ale najważniejsze to się znaleźć, spotkać i pogadać z kimś, kto nie myśli, że jesteś wariatem 🙂
  Pozdrawiam ze Szczecina!

  Polubienie

 43. Bongles pisze:

  Co zrobią jak wylądujesz na ulicy? Sprzedadzą Twoje narządy wewnętrzne, albo gdzieś Cię wyślą na zachód żebyś prostytucje uprawiała jednocześnie będąc torturowaną. A co myślałaś że przyjdzie książe na białym koniu i Cie porwie. Życie to nie bajka trzeba być twardym. Pisałem o tej bombie emp. Przecież możemy się złożyć i zbudować to. Ale wy jak zwykle wolicie zebrać pieniądze i jechać na jakąś konferencje co gówno da. Tu trzeba się zebrać i coś działać a nie..

  Polubienie

  • Aga pisze:

   Haha, organy w najlepszym wypadku. Dziwinym trafem wpadałam na różne filmy co robią z ludzmi , jak na nich eksperymentują. Myślisz że z kontrolą umysłu zbudujesz bombe?
   Zastanów się.

   Polubienie

 44. Bongles pisze:

  http://aassdd.viewnetcam.com/CgiStart?page=Multi&Language=0&Page=1&Resolution=320×240&Interval=0&Quality=Standard&Mode=Motion&PageLayout=Div4

  Tu macie przykład kontroli umysłu, na drugiej kamerce widać babkę która pewnie śpi. I ona tak od 2001 roku śpi po 20 godzin dziennie, na chwile wstaje i cos tam robi, siedzi na laptopie i później znowu sen. Tłumaczyła na swoim blogu że ma chipa który podobno jakiś policjant kontroluje jej sen i ona nie może zaradzić. Więc wyobraźcie sobie że całe miasto ma widok z kamer na wasz dom i do tego słucha myśli. Fajnie ?

  Polubienie

 45. anthea pisze:

  Drodzy TIs,
  Tydzień temu zostało zarejestrowane Stowarzyszenie a tutaj cisza! Zero informacji i zero planu działania! :/ Dlaczego??? Rejestracja jest światłem w tunelu w całym tym piekle, przez które przechodzą TIs. Ale do rzeczy! Namawiam wszystkie osoby nękane do jak najszybszego zapisania sie do Stowarzyszenia. Ewa Pawela wspomniała w ostatnim wystąpieniu o ok 150 osobach, które zgłosiły, że są ofiarami kontroli umysłu i skrytego nękania. A podejrzewam, że jest ich w Polsce o wiele więcej, tylko nie chcą się ujawnić. Ale to jest ten moment! Najwyższy czas podjąć wspólne działania, kochani! Mam tu na myśli pozew zbiorowy. Im więcej osób się zapisze do Stowarzyszenia tym lepiej! Bo, rzecz jasna, sąd inaczej popatrzy na pozew stowarzyszenia, w którym jest 200 członków niż stawarzyszenia, w którym jest 20 członków.
  Tu mam od razu prośbę do Zarządu i umieszczenie na stronie formularza (plik Word), który będzie można pobrać i wydrukować w celu zapisania się do Stowarzyszenia. Fajnie byłoby też zrobić taką mapkę, ile Tis jest w danym województwie. Na konferencji w Berlinie John Hall przedstawił statystykę, kto najczęściej jest targetem w USA (wiek, płeć, wykształcenie itd). Też moglibyśmy coś takiego zrobić. Ale najważniejsze to się znaleźć, spotkać i pogadać z kimś, kto nie myśli, że jesteś wariatem 🙂
  Pozdrawiam ze Szczecina!

  Polubienie

 46. Bongles pisze:

  I co to da ?

  Ja napisałem konkretnie, zbudować ten generator który niszczy elektronike, jeśli 100 targetów zrzuciło by się po 100zł to patrz mamy 10000zł, i możemy wynająć elektronika który jest w stanie to zbudować plus części. Oczywiście jeśli to da radę to niszczymy to urządzenie później aby nie wykorzystać go w nieciekawych celach. Ale nikt nie chce się podjąć każdy czeka na gotowe które nigdy nie nastąpi, zrozumcie to idzie w tą stronę że coraz bardziej będziemy atakowani. Ja na codzień spotykam się z osobami które mnie inwigilują, znają moje myśli, to jest błędne koło ale takie wnioski czy coś nie da rady zrozumcie że sędziowie , policja nie pomogą. Rozumiecie mnie ? Samo nic nie przyjdzie. Niech ktoś odpisze mi konkretnie czy taki generator (z odpowiednią mocą) pomoże, czyli zniszczy w nas elektronikę która jest anteną, pluskwą, i czytnikiem naszych myśli. Bo mnie najbardziej denerwuje że ludzie znają moje myśli i przez to nie mogę być sobą, do tego doszło m i natręctwo myśli że jak przebywam to wyzywam czy wjeżdzam na tematy (nie że ja chce tego) na które nie powinienem, i nie mogę przebywać między ludźmi..

  Polubienie

  • Aga pisze:

   Są ludzie którym nie pomożesz nawet niszcząc fale. Warto jednka spróbować dla własnej satysfakcji , rozwoju nauki i przyszłych niewolników. Powinniśmy się integrować i robić różne eksperymenty. Spróbuj też zgromadzić niewolników z innych krajów zakłądając tam podobne strony.

   Polubienie

  • PSI pisze:

   Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że istnieją bardzo zaawansowane maszyny do odczytywania myśli bieżącyc i wszystko jest rejestrowane, skanowania mózgu w celu nagrywania plików z naszych wspomień, wsczytywania snów, wywoływania różnych nastrojw itp. Ja mam chipa w nosie głęboko wszczepionego, pod kością w takiej szczelinie, samemu nie idzie wyciąć, a lekarze laryngolodzy, albo należą do terrorystów boichipowych i o wszystkim doskonale wiedzą, bo kłamali mi nieudolnie , teraz w tym miejscu co próbowalem wycinac czipa mam taką skórkę widoczną gołym okiem – lekarz też nic nie widzi, inny (mam klika prześwietleń) celowo źle odczytują prześwietlenia, w miejscu w którym jest biochip jest retuszowane. itp. Powiem tyle na policję i prokuraturę w tym Państwi nie ma co liczyć, SĄ to aojgorszej maści terroryści. Napiszmy pozew sądowy wspólny np. do Europejskiego trybunału praw człowieka w Hadze. pomóżmy sobie sami

   Polubienie

 47. anthea pisze:

  Nie wiem, co to da. Ale jak nie spróbujemy, to nie będziemy wiedzieć. A ta cała „bomba”, to nawet nie wiesz, czy „pomoże”. Z resztą niektórym nie pomoże na bank, bo nie wszyscy są zachipowani (chyba). Oczywiście nie neguję pomysłu, bo KAŻDE działanie jest wskazane. Tylko ja tu nie widzę chęci działania niestety :/ Poddaliście sie ludzie, czy co???
  PS
  Przez pomyłkę 2 razy zamieściłam swoją poprzednią wypowiedź.

  Polubienie

 48. Bongles pisze:

  Ja mam tak że mam źle nie myśleć, mi pomaga modlitwa o uwolnienie od natrętnych myśli ? Mam wam napisać kto i co nam robi? tak na serio ?

  Polubienie

 49. APA pisze:

  Jeżeli to Jahwe ,ta bądź pewien ,ze………… ale niech zywi nie traca nadziei i kierują się rozumem jaki wlasnie uzyskali od PRAWDZIWEGO BOGA a nie od ludzi chocby z najlepszych uniwersytetow swiatowych.
  Proszę wziasc pod uwagę to ,ze już prawie wszystko należy do narodu „przebranego” z wyjatkiem ziemi i to co w niej nam Pan Bog dal stwarzając swiat.

  Teraz zapytajmy siebie :
  KTORA RELIGIA JEST PRAWDZIWA ?
  oraz
  KTORA PARTIA POLITYCZNA NIE KLAMIE i DBA O DOBRO WSZYSTKICH LUDZI ?
  CZY POLACY WE WLASNEJ OJCZYZNIE SA WE WSZELKICH WLADZACH ?
  Majac obywatelstwo polskie nie znaczy,ze ten ktoś jest Polakiem,jest to „polak naturalizowany” a z tymi bywa roznie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s