Formularz Kontaktowy

Możesz wysłać wiadomość na adres: stopzet(małpka)mail.ru
albo wypełnić poniższy formularz.

Komentarze
 1. Mirka z Bydgoszczy pisze:

  witam.Dziękuję,że istnieje taka strona internetowa,stowarzyszenie i ,że NTV poświęcilo tyle czasu i środków,by zająć się tym poważnym problemem. Dziekuje p.Ewie,p.Januszowi,bardzo mi te materiały-rozmowy pomogły. Oni wzmocnili mnie i wsparli,że w końcu mogę powiedzieć,że mam tez racje. moja rodzina,nawet jak mi wierzy,to odrzuca chęć pomocy, czynienia jakiś ruchów,by nam pomóc. Jestem ciekawa,czy ktoś próbował znaleźć te aplikacje na telefon,których używają na nas w sklepie, na przystanku,w parku,w lesie. Może ktoś napisze? Byłby to dobry dowód dla Prokuratury czy Sądu. Nie poddawajmy się,bądźmy silni, pomagajmy sobie, walczmy z tym. Ja wnosiłasm też sprawy do Policji,Prokuratury,Sądu. Nie przyjęto moich dowodów. Jakby było ogólne społeczne dozwolenie na tortury. Nawet sąsiad, czy przyjaciel nie powie ci o tym,co ci robią i jak. Nawet nie pyta nikt dlaczego. Staliśmy się komuś niewygodni,ale żeby skazywaać całe rodziny na likwidację? cieszę się,że będzie konferencja w Polsce.Głośno o tym trzeba mówić. Apelujmy do ludzi, bo jest to bardzo niebezpieczne. Wiem, że mogą nam robić nawet tam krzywdę,ale warto się poświęcić.Byle dojechać do Wrocławia. Pozdrawiam, jeszcze raz dziękuję.do zobaczenia.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dziękuję za ten komentarz. Te programy mogą nie być instalowane na telefonie a jedynie odbierają telefonem polecenia i informacje z satelit, na zasadzie elektromegnetycznej technologii dekodującej wszystkie urzadzenia SIGINT, tak samo jak z satelit przesyłają syntetyczne myśli prosto do głowy, które ciągle się powtarzają..

   Polubienie

 2. menix pisze:

  Dla wszystkich ciepiących na elektroniczne tortury ,po obejrzeniu będziecie oświeceni.
  Brak miedzi w organizmie przez ten brak weszliście w mutacje z szajsem zawartym w chemitrails.
  Żadne protesty ,petycje i inne wasze działania wam nie pomogą,bo rządy są manipulowane przez stwórców chemitrails za którymi stoją istoty -on wam powie.

  Polubienie

 3. menix pisze:

  Harald Kautz-Vella – Black Goo – YouTube

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s