Czym jest STOPZET?

Posted: 20 lipca 2014 by Admin in Bez kategorii
Tagi:

Tworzymy stowarzyszenie osób bezsprzecznie pokrzywdzonych przez skryte zorganizowane grupy przestępcze, osoby z najbliższego sąsiedztwa pełniących znamiona agentów tajnych operacji psychologicznych, odseparowania i zniszczenia jednostek ludzkich, wykluczenia z życia publicznego, ze społeczeństwa, pranie mózgu, „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”. Jesteśmy pozbawiani wolności i prywatności myśli przez osoby i podmioty prawne nie przyznawające się do stosowania technologii psychotronicznych, monitorujące w sposób zdalny aktywność mózgu, wpływające na układ nerwowy człowieka, pojedynczych ofiar powoli uśmiercanych na terenie Polski i reszty świata.

STOP zorganizowanym działaniom PsyOps,

STOP  elektronicznym torturom,

STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC i inne),

STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym, manipulującymi zdalnie ludzkim układem nerwowym,

STOP jednostronnym, świadomych niezgodności z prawdą orzeczeń diagnoz psychiatrycznych,

STOP bierności rządu RP w uruchomieniu mechanizmu który ocaliłby życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu, transie hipnotycznym.

Komentarze
 1. Witam, wlasnie trafilam na Wasza strone.. Co sadzicie o sprawie Grzeska (Magdariana)?
  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/28/jak-niszczy-sie-niewygodnych-dla-swiatowego-systemu-niewolnictwa/

  bardzo ciekawy blog, pozdrawiam serdecznie,

  livia

  Polubienie

 2. […] Source: Czym jest STOPZET? […]

  Polubienie

 3. Aga pisze:

  Nie potrafią likwidować ludzi, nie potrafią wyłączyć jego funkcji życiowych. Torturując obiecują śmierć ale gdy tortury na chwile ustają nadal żyjesz. Wpędzają człowieka w spirale strachu przed bólem co powoduje że boi się targnąć na własne życie ( bo na pewno zrobisz to nieudolnie) . Horror targeta to życie. Ja codziennie mówię do siebie że takich jak ja są setki i niech pozwolą mi spać snem wiecznym, ale dają mi do zrozumienia że „tak” a dręczenie nie odchodzi wraz z kolejnym dniem.

  Polubienie

  • angel? pisze:

   Dlatego trzeba tak wyspecjalizować swój organizm aby umrzeć kiedy się chce. Dlatego jest tak wiele technik medytacji i wielu ludzi na świecie albo zna swoją datę śmierci albo sami sobie ją ustalają jak stwierdzają że zrobili już na prawdę wszystko co mieli do zrobienia w tym bycie. Kiedy sobie uświadomiłam jak bardzo jesteśmy zniewoleni, nie dlatego że nas dręcza, ale że nie wiemy kiedy umrzemy to na serio się wku*m. Nie wiem czemu, może moje ego już takie jest. Ale można to osiągnąć. Nie popełniając samobójstwa, ale z godnością. Pytanie czy ktoś Ci tej myśli nie zaimplantuje, bo tu się zaczynają schody. k*a nie można umrzeć nawet normalnie, gorsze niż obóz.

   Polubienie

  • w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę że życie nie jest juz takie jak dawniej, choć nie było do czego wracać to prywatność w głowie jest niedoceniana

   Polubienie

 4. sołżenicyna pisze:

  Krotka pilka.Przerazajace zyczenia od Edwarda Snowdena-GOOGLE . Wszystkich sprowadzili do ,,FALA MOZGOWA P300 . HAKOWANIE UMYSLU,,bylo tak,ze chwalili sie liniami papilarnymi,teraz pieja z zachwytu,wystarczy poczytac na stronie CPD MSW.TECHNOLOGIE.BIOMETRIA.FALA P300,a jestesmy Polakami,gdzie nam do Putina,Hong Kong u,czy USA.Pozdrawiam,Ja Robot,niezly film.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s